Pradžia | Žaidimai | Žaidimų naujienos | JohnnyBet internetinėje platformoje vyksta PS4 FIFA 19 žaidimo turnyras

JohnnyBet internetinėje platformoje vyksta PS4 FIFA 19 žaidimo turnyras

Visi konsolių maniakai, kurie mėgsta žaisti žaidimus, dabar turi puikią progą užsidirbti pinigų žaisdami žaidimus. JohnnyBet internetinėje platformoje vyksta FIFA 19 žaidimo turnyras PlayStation 4 konsolės bei asmeninio kompiuterio naudotojams. Kas dvi savaites nugalėtojai pasidalina 150€ eurų prizinį fondą, o dalyvavimas turnyre yra visiškai nemokamas, tačiau naturalu, kad jame gali dalyvauti tik FIFA 19 žaidimą PS4 konsolėje arba savo kompiuteryje turintys vartotojai. Šiai pramogai reikalinga legali žaidimo versija. 

Pradėkime apie viską nuo pradžių. Johnnybet.com yra platforma, kurios tikslas suburti sporto entuziastus bei lažybų fanatus iš viso pasaulio. Platformos nariai dalinasi lažybų prognozėmis ir analizėmis, taip varžydamiesi dėl 2000€ vertės prizinio fondo. Užsiregistruoti JohnnyBet platformoje galima nemokamai, todėl net ir tu turi galimybę varžytis dėl keturženklės sumos. Negana to čia galite rasti geriausių lažybų bendrovių reitingus ir apžvalgas, taip pat pasinaudoti premijos kodais ir padidinti laimėjimus lažybose. Rasite čia daug promo kodų, kurių dėka gausite papildomų sukimų ar premiją didesnę nei standartinė siūloma lažybų bendrovės. OlyBet nuolaidos kodas yra vienas populiariausių ir dažniausiai pritraukiančių lažybininkų akį. Būtinai išbandykite! JohnnyBet taip pat siūlo galimybę eSporto fanatams laimėti prizus. Turnyre dalyvauti galima tik užsiregistravus platformoje. Svetainėje yra integruota lietuvių kalba, todėl nebus jokių problemų net ir angliškai nekalbantiems žmonėms. Prieš patenkant į turnyrą reikės pateikti šiek tiek informacijos, tačiau tai yra visiškai logiška. Informacija, kurios reikės, yra Origin ID, juk be šios informacijos nebus galima sukurti dedikuotų serverių varžyboms. Informacijos patvirtinimas įvyksta labai greitai ir galima iš karto pradėti žaisti.

Turnyras yra paremtas lygos sistema. Tai reiškia, kad kiekvienas dalyvis ciklą (vyksta kas dvi savaites) pradeda su 500 taškų. Pergalės atveju gali iškovoti nuo 1 iki 20 taškų, už lygiąsias gaunama nuo +7 iki -7 taškų, o pralaimėjimo atveju prarandama nuo 1 iki 20 taškų. Taškų skaičių apskaičiuoja algoritmas, juk ne visi žaidėjai yra vienodo pajėgumo. Stipresnis žaidėjas nugalėjęs silpnesnį gaus mažai taškų, o pralaimėtojas taip pat neteks mažai taškų. Jeigu silpnesnis dalyvis nugalėtų stipresnį - taškai būtų skaičiuojami atvirkščiai. Viskas yra labai paprasta. Dalyvių pajėgumas yra vertinamas pagal turnyrinės lentelės padėtį. Varžybų skaičius yra neribojamas, todėl laimę gali bandyti visada, tereikia, kad būtų oponentas. Rungtynių paiešką galima pradėti spustelėjus „Play“ mygtuką. Taisyklės tiek PC, tiek PS4 konsolių turėtojams yra beveik identiškos, tačiau prieš dalyvaujant konkurse derėtų su jomis susipažinti, kad nekiltų papildomų problemų. Prizai yra išmokami į nugalėtojų PayPal sąskaitas. Svarbu paminėti, kad šiuo metu turnyre dalyvauja vos kiek daugiau nei 20 žmonių. Šis skaičius yra neįtikėtinai mažas, todėl dabar užsiregistravus turėtumėte puikius šansus nurungti oponentus.

Bene įdomiausia, kad turnyro dalyviai gali laimėti ne tik piniginius prizus, kurie yra dalinami kiekvieno ciklo pabaigoje, bet ir sezoninius prizus, kurių tarpe yra net kvietimai stebėti Anglijos Premier lygos varžybas gyvai, sportinė žaidimų kėdė, žaidimų montorius bei kiti prizai, apie kuriuos daugiau informacijos sužinosite JohnnyBet tinklapyje. Jeigu mėgsti laisvalaikiu stebėti sporto varžybas ir net galbūt atlikti kelis statymus, čia rasi įvairių lažybų kontorų premijinius pasiūlymus.

Šis turnyras yra viena iš retesnių galimybių papildyti savo piniginę žaidžiant žaidimus, o svarbiausia tai, jog šiame turnyre yra sąlyginai mažai dalyvių. Vadinasi, tavo šansai laimėti yra tikrai nemaži. Panašu, kad yra tik laiko klausimas, kada šiame turnyre dalyvaus daug dalyvių ir prizus laimėti taps beveik neįmanoma. Nepraleisk savo progos!

 
  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas
Perskaitei? - Įvertink!
0