Pradžia | Žaidimai | Rinkos naujienos | Akcininkams Sony žada šviesią ateitį

Akcininkams Sony žada šviesią ateitį

Akcininkams Sony žada šviesią ateitį
Akcininkams Sony žada šviesią ateitį

Dėl lėto Sony PlayStation 3 starto ir masinio akumuliatorinių baterijų išėmimo iš prekybos Sony kompanijos finansiniai rodmenys už 2006 metų ketvirtą ketvirtį nusirito žemyn. Japonijos giganto akcininkai pradėjo nerimauti dėl savo investicijų, nors remiantis kompanijos atstovų žodžiais nerimauti tikrai nėra dėl ko.

„Mes iškelsim kompaniją Sony ir jos pelningumas vėl padidės“ – pareiškė Howard Stringer. Susitikęs su kompanijos akcininkais jis taip pat pabrėžė, kad pagrindiniu kompanijos varikliu, kuris pakels kompanijos pelningumą, bus žaidimų kompiuteris Sony PlayStation 3, nepaisant gan prasto šio produkto debiuto rinkoje.

Howard Stringer pranešimas buvo sutiktas skeptiškai ir akcininkai bandė sužinoti, kokia strategija bus taikoma norint sugražinti kompanijos rentabilumą, kaip bus sprendžiami konkurenciniai klausimai, susiję su muzikiniais grotuvais. Kaip pagrindinis konkurentas, ypač buvo akcentuojama kompanija Apple.

Remiantis Howard Stringer žodžiais, Sony PlayStation 3 taps pagrinde priemone, kuri ateityje užtikrins kompanijos pelningumo augimą neatsižvelgiant į pagrindinį konkurentą – žaidimų kompiuterį Nintendo Wii. Jis tikina, kad visos gamybinės problemos jau išspręstos: „Naujos produkcijos pristatymas rinkai visada yra lydimas finansiniais praradimais pirminiame etape. Mes tikime, kad PS3 gaus šansą ir taps sėkmingu produktu.“ – kalbėjo H. Stringer.

Priminsime, kad finansinių metų eigoje, kurie baigėsi 2007 m. kovą, kompanija pardavė 5,5 milijonų PS3 vienetų, t. y. 0,5 milijonų vienetų mažiau nei buvo planuota. Tad lyderio pozicijos atiteko kompanijai Nintendo, kuri per atitinkamą laikotarpį savo žaidimų kompiuterių pardavė 5,84 milijonus vienetų.

Sony kompanijos prezidentas Ryoji Chubachi yra įsitikinęs, kad kompanijos pelnas per 2007 finansinius metus turėtų padidėti du kartus iki 2,7 milijardų USD. Tam įtakos turės didelė LCD televizorių bei skaitmeninių foto ir vaizdo kamerų paklausa.

  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas
Perskaitei? - Įvertink!
0