Visa veikla

Šis srautas atsinaujina automatiškai     

 1. Šiandien
 2. Dar ivairiausių patarimų šiuo klausimu galima rasti: https://www.ps4storage.com/fixing-error-codes-ce-41902-6-and-ce-41899-1-and-ce-41901-5/
 3. Vakar
 4. dar idomiai palyginus orginalaus remasterio vaizdus prie rodytas tas pacias scenas ant naujo engine jau, kazkaip ir patys veidai pasikeite, ypac Joel man papti veido forma burna visai kitokia atrodo. kai rodo ji jau senesni po to irgi atrodo kad joel nu kitoks ir viskas.
 5. kazkas atkase 2017 vaizdus ir palygino su 2020 rodytais. na pagerejo vizualai, bet ir raumenys padidejo deja.
 6. juodai pilka schema panasu ir kai tokie devai kaip Square ir Horizon liepia pasijungt ir paziuret tai reiktu tiketis kad jie kazka naujo parodys tenai ... gandai apie FF XVI ir Horizon 2 ...
 7. tarp 21min ir 27min labai idomus komentavimas
 8. Galiojimo laikas: 2 mėn. ir 28 dienos

  • SIŪLAU
  • NAUJA

  Parduodamas puikios būklės atrištas Nintendo 2DS. Naujausia firmware versija, atrištas visam laikui. Į 64gb kortelę yra įrašyta apie 70 įvairių žanrų žaidimų (Pokemon, Mario, Zelda, Fire Emblem, Resident Evil ir t.t.). Komplektaciją sudaro: - Nintendo 2DS - Stylus (pieštukas) - 64gb atminties kortelė - Įkrovimo laidas Kaina 70€ Vilnius, siunčiu. Geriau SMS, nes ne visada galiu atsiliepti.

  70.00 EUR

 9. Galiojimo laikas: 2 mėn. ir 28 dienos

  • SIŪLAU
  • NAUDOTA

  Parduodamas puikios būklės atrištas Nintendo 3DS. Naujausia firmware versija, atrištas visam laikui. Į 64gb kortelę yra įrašyti 88 įvairių žanrų žaidimai (Pokemon, Mario, Zelda, Fire Emblem, Resident Evil ir t.t.). Komplektaciją sudaro: - Nintendo 3DS Light Blue - Stylus (pieštukas) - 64gb atminties kortelė - Įkrovimo laidas Kaina 80€ Vilnius, siunčiu. Geriau SMS, nes ne visada galiu atsiliepti.

  80.00 EUR

 10. Galiojimo laikas: 2 mėn. ir 28 dienos

  • SIŪLAU
  • NAUDOTA

  Parduodamas puikios būklės, pilnos komplektacijos, atrištas Nintendo Wii. Naujausia firmware versija, atrištas visam laikui. Į 128gb raktą yra įrašyta 41 įvairių žanrų žaidimai (Pokemon, Mario, Zelda, Fire Emblem, Resident Evil ir t.t.).Komplektaciją sudaro:- Nintendo Wii- WiiMote pultelis- WiiMote pultelio dėklas- Wii Motion Plus adapteris- Nunchuk pultelis- 4gb atminties kortelė pačiai konsolei- 128gb USB raktas su žaidimais- Maitinimo blokas- TV laidasKaina 70€Vilnius, siunčiu.Geriau SMS, nes ne visada galiu atsiliepti.

  70.00 EUR

 11. Na jo, screen'ai gerai atrodė. Turbūt jau dabar nesužinosim niekad...
 12. Visgi idomu kas butu iseje.. Buvo v1.5 alpha ant Unity, v2.0alpha ir v3.0alpha perejimas i Unreal Engine 4. Ir is screenu atrodo neblogas galejo iseiti neblogas rezultatas...
 13. Praeitą savaitę
 14. @scalman Man va ir iš Lietuvos atlikėjų malonu girdėti Retro vibe'ų
 15. I.G.I. 2 Cover Strike mano tėvui labai patiko. ir nenuostabu - žaidimas tikrai tamsokas, sudėtingas ir gilus. kiek pamenu, jei miršti, pradedi visą misiją iš naujo, nebent kokie chekcpointai būdavo, dabar neatgaminu.
 16. aisku vaziuot nemoku bet zmogus tai legenda, jis 52 metu lygtai dabar ir vis dar isradineja naujus triukus. ir gyvena vien is savo riedlentes. 17 metu isigijo pirma savo nama viens is to . imsiu situs remeikus nes tikrai anais laikais losiau situs ant ps1 dar ir kaip.
 17. Warframe - Official Deadlock Protocol Trailer | Corpus Remaster
 18. na jo mano digitalai visi gales upscalintis ir gerintis jei tik bus palaikomi. bet as laukiu nauju zaidimu labiau nei kazkokiu ten senu pagerinimu. nors butu isskirtinai super jeigu racingai gautu kazka naujo. nes ju zaidimu isvis nera is ko rinktis siais laikais. nors kai paziuriu uz kokias kainas nauji xiaomi ar honor 4k tv leidziami tai nuojauta kad cia visi tuoj bent jau zengsim i 4k maziausiai.
 19. Abi dalys pereitos. 3 ir 4 taip pat. Kai kuriuose lygiuose belekiek valandų praleidau, kol užduotis visas įvykdžiau. Manau geriausias sprendimas atgaivinti geriausias dalis, o ne kepti vėl kažką naujo. THPS buvo rimtas reikalas savo laiku. Smagu matyt senąsias žvaigždes tame video, kur scalman pasidalino.
 20. Teko žaist abi dalis, bet jau tikrai vėlai, gal kokiais 2012 metais. Kažkaip pilnai neužsikabinau ir neperėjau.
 21. Da'Tau [developer] 12 Mar @ 10:09am All I can confirm at the moment is that release is planned for 2021 Blyn laukiu, kad tik nepersidevelopintu, noris, kad jaustus "I.G.I" geimas, o ne tik vardas panaudotas. Tik kazkaip keistai ziurius su ta berete , nu tipo priesistore, kaip suprantu gali net nelabai susije but.. kaip megsta prequluose pradziu-pradzia, kai dar nieko nebuvo
 1. Įkrauti daugiau