Naujienos

Rodoma: temos skiltyse Žaidimai, pažymėtas '2020'.

Turinio tipai


Šis srautas atsinaujina automatiškai     

 1. Praeitą savaitę
 2. Magnitas

  Phasmophobia

  Dar vienas streamuose paboostintas zaidimas. yra galimybe zaisti su VR.
 3. Anksčiau
 4. Magnitas

  Disc Room

  Turejau ikelti sita zaidima i PLM. Nezinau kodel, bet pagavo juokas ziurint sita traileri.
 5. Apie sita zaidima nieko nezinau, nezinojau, bet jis turi kuom pasigirti. Pirma dalis pasirode net 1987m. O daliu is viso yra isleista 13.
 6. Nintendo siaucia savo 35m. gimtadienio proga. Isigyk, pasistatyk savo trasa kambaryje, ijunk konsole ir pirmyn i trasa! Komplekto kaina 100 euru.
 7. Magnitas

  Spellbreak

  Nors tai dar vienas """" BR, bet tegul jis buna PLM. Vis del to zaidimas giriasi turedamas 5mln. Aktyviu zaideju.
 8. cheburator

  Squad

  Kūrėjas: Offworld Industries Leidėjas: Offworld Industries Žaidimo variklis: Unreal Engine 4 Žanras: Action, Indie, Strategy Režimai: Online 50vs50 PvP Išleidimo data: 23 September 2020 Steam vartotojų įvertinimas: 87% teigiamas Puslapis: https://joinsquad.com/ „Squad“ yra taktinis pirmojo asmens šaudyklės vaizdo žaidimas, „sukurtas dabartinėje šiuolaikinėje aplinkoje“, kurį kuria Kanados studija „Offworld Industries“. Jis yra savarankiškai išleistas per „Steam“ ir yra dvasinis daugelio apdovanojimų pelniusio „Battlefield 2“ modifikacijos „Project Reality“ tęsinys. Kažkas minėjo jog šį savaitgalį bus nemokamas išleidimo proga.
 9. Zaidimas savo egzistavima itvirtino 2002m. su pirmaja dalimi. 2004m. Seke antroji dalis. Ir trecioji 2012m.
 10. 2009m. Pasirode pirmoji sio zaidimo dalis. 2010m. Seke pirmos dalies Legendary Edition. 2015m. Pasirode antroji dalis. Mane zaidimas asmeniskai nelabai sudomino, bet gal is cia esanciu kazkam ir patiks.
 1. Įkrauti daugiau