• įrašai
    3
  • komentarai
    8
  • peržiūros
    12.517

Apie blogą

Blogas, kuriame parodomas PVZ žaidimo vertimo progreasas

Entries in this blog

 

Originalios versijos vertimas baigtas / Dalis vertimo veikia su legalia Origin/Steam versija

Sveiki visi norėjau pranešti džiugią naujiena "originalios versijos vertimas baigtas", nes atradom savanorių, kurie padėjo sutvarkyti žaidimą pagal visas lietuvių kalbos ir gramatikos taisykles. Bėda ta, kad origin/steam versija turi papildomo turinio, dėl ko vertimas neatrodo pilnai baigtas. (yra viena bėda t.y exe failas, kuriame yra apie 20% žaidimo teksto, nes legalioje versijoje jį pakeitus, galima gauti baną)   Vaizdo šiandien nebus, nes esu susiplanavęs, kada paskelbsiu.

Mason13

Mason13

 

Plants vs Zombies su sistema jau susitvarkyta.

Dabar mes kalbėsime apie lietuvišką versija jos jau užbaigta 85% (tiek ištikrinta teksto) Vaizdas su titrais:   trumpai aptariu keturiu mėnesių projekto situaciją: Treilas https://www.youtube.com/watch?v=aSuwQa07F74 Kas liko - Šriftai, zombių laiškai ir viskas. Greitu metu: Sistemos šriftas Parsisiųsti čia.

Mason13

Mason13

 

Plants VS Zombies: Vertimo bandomoji versija [Parsisiųsk ir įvertink!]

Atsiprašau žmonės, kad double postinu, bet yra vienas dalykas, kurį labai noriu parodyti. Tai yra žaidimo "Plants VS Zombies" vertimo bandomoji versija, kurį bus įdėta čia , kad galėtumėte parsisiusti ir įvertinti. Kaip ir minima šiame klipe, buvo išverstas gameover ir jau žinau, kad tikrai jau išversta apie 25% žaidimo. Grubiai tariant - išverstas visas nuotykių režimas, apart žaidimo pabaigos titrų (Kai dainuoja There's a zombie on the lawn). Kas dar neišversta: T

Mason13

Mason13