3 Screenshots

Failo aprašymas

CodeBreaker - viena iš keleto žaidimo cheat'inimo programų. Sukurta NTSC regiono žaidimams.

Archyve yra dvi CodeBreaker v10.1 versijos homebrew formatu: viena yra pritaikyta darbui su HDLoader, o kita ne.




Atsiliepimai

Rekomenduojami komentarai

man niekaip neino tos programos paleist per ps2 nu irasau viska gerai man rodos paleidziu per ps2 isijungia juodas ekranas kelias sekundes pabuna ir vel isijungia browseris... nesuprantu kame saknys... :):):)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hey, tu bandyk vien tik CodeBreaker.ELF ir paleisk iš USB Flash per uLaunchELF arba iš MC. Man suveikė!! Ir išbandžius žaidimas veikė su cheatais!! AWESOME!!! :) Atradimas net man pa2iam, kad galiu cheatint turėdamas ModBO Chip'ą, kur po pirmo boot'o užmiega. :)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man kazkodel nepasileidzia codebreakeris nzn kodel bandziau ir is mc ir is usb rakto naudojaus gidu ir visvien nieko... any ideas???

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia tai nieko.man pasileidzia ta programa,bet net pasirinkus ir pajungus kodus,jie neweikia su zaidimu-dynasty warriors 4 extreme legends. nu wisaip bandziau,nieko ka parinkdawau nepridedawo zaidime ;)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man kazkodel nepasileidzia codebreakeris nzn kodel bandziau ir is mc ir is usb rakto naudojaus gidu ir visvien nieko... any ideas???

na rodos gide gal minejau, kad kai per ulaunch paleisi codebreaker.elf, reikia atidziai stebeti ekrana, po ~5 sekundziu jis sumirksi, o tada reikia istraukti flasha ir tada uzhsikrauna :)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na rodos gide gal minejau, kad kai per ulaunch paleisi codebreaker.elf, reikia atidziai stebeti ekrana, po ~5 sekundziu jis sumirksi, o tada reikia istraukti flasha ir tada uzhsikrauna :)

tai zinau taip ir dariau ir dar is mc bandziau paleist bet visvien nieko melynas ekranas buna :)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kartais pamirštu tą flashą ištraukt, bet man vistiek pasikrauna. My ps2 is god. ;>

Man su šiuo ELF niekaip nepasikrauna, ištrauki flash'ą ar ne. Ir aš nesuprantu ar yra nors vienas veikiantis ISO (CD,DVD) versija, kuri veiktų.

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite komentarą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.