Media

Media programos, veikiančios PlayStation 2 konsolėje.

5 failai

 1. SMS Media Player 2.9 Rev. 4

  SMS yra DivX/XviD ir MP3 grotuvas skirtas PlayStation 2 konsolei.
  Archyve be programos dar yra mūsų sukurtas specialus PlayManija.lt skin'as šiai programai ir jos sulietuvinimas!
  Privalumai
  Geras DivX/XviD AVI, MPEG atkūrimas, normalia rezoliucija MP3 atkūrimas Pan/Scan ir zooming'as Palaiko subtitrus (SRT ir SUB) Vaizdo prasukimas (pirmyn ir atgal) Keletas kalbų ir simbolių palaikymas subtitrams ne anglų kalba * MKV formato nenuskaito
  SMS nuskaito video/audio failus iš šių šaltinių
  Tinklo USB raktų Kietujų diskų (tiek oficialių Sony kietujų diskų ir bet kokių kitų, įprastų, PC kietujų diskų) CD/DVD-ROM
  Išsamus gidas anglų kalba kaip naudotis SMS Media Player.

  25 parsisiuntimai

  177 komentarai

  Atnaujinta

 2. DVD Region X 2.0

  DVD Region X priverčia nečipuotas PlayStation 2 konsoles paleisti betkokio regiono DVD filmus. Jūsų nečipuota PlayStation 2 konsolė nuo šiol galės atsoti multi-regioninį DVD grotuvą.
  Naudotis yra labai paprasta: Įdėkite įsirašytą DVD Region X CD, užsikrovus programai išsirinkite norimą DVD regioną (nuo 1 iki 6) ir spauskite X. Tada išimkite DVD Region X CD ir pakeiskite norimu DVD filmu, tada pasirinkite DVD konsolės naršyklėje ir spauskite X. Štai ir viskas, mėgaukitės filmais!

  1 parsisiuntimas

  0 komentarų

  Atnaujinta

 3. PS2 MP3 SE 1.3

  PS2 MP3 SE – paprastas ir funkcionalus MP3 grotuvas.

  3 parsisiuntimai

  0 komentarų

  Patalpinta

 4. PS2 Reality MediaPlayer Pro

  Su šia programa galėsite žiūrėti DivX / XviD video, atkurti MP3 dainas ir žiūrėti nuotraukas išsaugotas JPG formatu.
  PS2 Reality MediaPlayer Pro jau yra labai seniai nebeatnaujinamas, todėl rekomenduojame naudoti tik SMS Media Player, kuris yra žymiai pranašesnis už PS2 Reality MediaPlayer Pro.
  Archyve taip pat yra išsamus gidas anglų kalba kaip reikia įsirašyti diskus, suderintus su PS2 Reality MediaPlayer Pro.
  Programos funkcijos
  Support for CD-Audio Support for CDROM Support for NETWORK (ps2VFS) Support for MASS (it needs I modulate usbd.irx external) and yes, Support for HDD Complete Support for users of PS2LINUX with possibility of loading from mc or pendrive and an extra for European with the Network the Disc Access of SCEE New reproducer of MP3 and CD-Audio (MP3 Station) Possibility of retarding or of advancing the audio one (2 seconds), advance and backward movement from pause, etc. Added some optimizations of code and corrected some bugs, mainly in bookstores (PS2LIB)

  5 parsisiuntimai

  5 komentarai

  Atnaujinta

 5. Xploder HDTV Player

  Xploder HDTV Player programa pakeičia PlayStation 2 žaidmų ir DVD filmų rezoliuciją, kad galėtumėte mėgautis aukštesne PlayStation 2 žaidimų vaizdo raiška, jei konsolę esate prijungę prie HDTV televizoriaus.
  Veikimo principas yra toks: jeigu pasirinkote programą įsirašyti į CD/DVD. Tai prieš žaisdami įdėkite Xploder HDTV Player CD/DVD, užkraukite, pasirinkite norimą raišką, tada įdėkite žaidimą ir žaiskite.
  Atminkite, kad nevisada naudojantis šia programa pavyksta gauti norimų rezultatų. Taigi, labai nenusiminkite, jeigu programa kartais neveiks taip kaip turėtų.
  Archyve yra CD, DVD ir ELF programos versijos.

  6 parsisiuntimai

  17 komentarų

  Atnaujinta