Multimedia

Multimedia programos skirtos asmeniniam kompiuteriui.

10 failų

 1. AnyDVD HD 7.0.1.0

  AnyDVD HD – programa, skirta dešifruoti CSS ir regioninės apsaugos nuėmimui nuo bet kokio DVD disko bet kokiame DVD-ROM įrenginyje. AnyDVD automatiškai nuims apsaugą ir jūs galėsite greitai, be didelių pastangų žiūrėti bet kokį DVD.

  2 parsisiuntimai

  0 komentarų

  Atnaujinta

 2. Boilsoft Video Splitter 6.33 build 155

  Boilsoft Video Splitter yra galinga programa skirta skaldyti dideliems AVI, MPEG, RM, ASF, WMV, 3GP, MKV, FLV ar MP4 video failams. Pats video nėra perkoduojamas, todėl kokybė nekinta, o pats skaldymo procesas įvykdomas palyginti greitai.
  Ypač patogi ir naudinga programa konsolių savininkams, kai tenka skaldyti didesnius nei 4 GB video failus, tam, kad jie tilptų į FAT32 formato USB flash raktą ir būtų atpažinti konsolės.

  0 parsisiuntimų

  0 komentarų

  Atnaujinta

 3. BS.Player Pro 2.61.1065

  BS.Player Pro – labai populiarus media failų grotuvas. Programa pasižymi labai mažu sistemos resursų naudojimu, todėl filmus galėsite žiūrėti net sename kompiuteryje. Šis grotuvas atpažysta visus pagrindinius garso ir vaizdo failų formatus: *.avi, *.mkv, *.mpeg 1, *.mpeg 2, *.xvid, *.divx, *.3ivx, *.ogg, *.ogm, *.matroska, *.asf, *.wmv, *.wav, *.mp2, *.mp3, *.ogg, *.jpeg, *.gif, *.bmp ir daugelį kitų.

  0 parsisiuntimų

  1 komentaras

  Patalpinta

 4. CloneDVD 2.9.3.0

  CloneDVD gali sukurti tikslią DVD disko kopiją.
  CloneDVD suderinama su visais šiuo metu egzistuojančiais DVD formatais ir turi galimybę įrašyti DVD-R/RW ir DVD+R/RW formatais. Tiksli kopija turės visus originalaus DVD nustatymus, meniu, titrus ir paketą kalbų. Pagrindinis CloneDVD pranašumas, lyginant su kitomis panašiomis programomis – sugebėjimas daryti apsaugotų DVD, DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW, DVD-RAM diskų kopijas, NTSC ir PAL vaizdo formatuose.

  0 parsisiuntimų

  0 komentarų

  Atnaujinta

 5. CloneDVD Mobile 1.8.0.0

  CloneDVD Mobile lengvai ir greitai konvertuoja DVD filmus į formatą, kurį atpažysta Jūsų nešiojamas įrenginys (Sony PlayStation Portable konsolė, Apple iPod Video, iAudio X5, Creative Labs ZEN Vision ir t.t.). Programa gali konvertuoti DVD į DivX, XviD, AVI, MP4 ir kitus formatus.

  0 parsisiuntimų

  0 komentarų

  Atnaujinta

 6. DivX Plus Pro 8.2.2 build 10.3.2

  DivX Plus Pro yra programa, kuri suteiks jums viską ko jums reikia mėgaujantis aukštos kokybės DivX vaizdu. DivX Plus palaiko DivX Media Format, leidžia jums stebėti DivX filmus (įskaitant DivX VOD movies) su pažangiausiomis interaktyviosiomis funkcijomis galėsite naudotis, vaizdo meniu, subtitrais ir keisti garso takelius bei atlikti daug kitų funkcijų.
  DivX Plus Player - nemokama grotuvo versija DivX, AVI, MKV, MP4, MOV formatų failų atkūrimui su DivX To Go funkcija.
  DivX Plus Codec Pack - nemokamas kodekų rinkinys DivX ir MKV failų atkūrimui bet kuriame grotuve.
  DivX Plus Web Player - nemokama programa skirta srautinių DivX, AVI ir MKV failų atkūrimui. Integruojasi į naršykles.
  DivX Plus Converter - video konverteris.

  0 parsisiuntimų

  0 komentarų

  Atnaujinta

 7. Dxtory 2.0.110

  Dxtory programa filmuoja kompiuterio ekraną. Dxtory veikia su DirextX/OpenGL tipo programomis. Geras įrankis filmuoti žaidimų eigą.

  2 parsisiuntimai

  0 komentarų

  Atnaujinta

 8. E.M. Total Video Converter HD 3.71

  E.M. Total Video Converter Pro – tai video konverteris, palaikantis beveik visus populiariausius video ir audio formatus, įskaitant ir tinkančius XBOX 360, PlayStation 3, PlayStation Portable bei mobiliesims telefonams.
  Ši programa taip pat ripina CD, daro video slide show su daugiau nei 300 įvairių perėjimų ir efektų, ištraukia garsą iš video failų ir iškart konvertuoja jį *.mp3, *.ac3, *.ogg, *.wav arba *.aac formatą.

  1 parsisiuntimas

  0 komentarų

  Atnaujinta

 9. Fraps 3.5.99

  Fraps programa leidžia ne tik stebėti FPS (Frames per second), labai lengvai nufotografuoti Jūsų darbalaukį bei iškart jį redaguoti, bet ir kokybiškai filmuoti žaidimų kadrus.

  15 parsisiuntimų

  0 komentarų

  Atnaujinta

 10. Winamp 5.63.3234

  Winamp atpažįsta ir groja daugelį garso (MP3, FLAC, OGG, AAC, WAV, MOD, XM, S3M, IT, MIDI ir kt.), taip pat ir vaizdo (AVI, ASF, MPEG, NSV) formato failų. Winamp turi labai daug šios programos gerbėjų sukurtų išvaizdos apipavidalinimų (skin). Programoje yra dešimties juostų glodintuvas (equalizer), suvienodinantis garso signalų nelygumus, turintis įrašytą išankstinių nustatymų rinkinį kiekvienam muzikos stiliui.
  Kartu pridedamas ir APE muzikos formatą padedantis atkurti įskiepis.

  5 parsisiuntimai

  0 komentarų

  Atnaujinta