Media

Media programos, veikiančios PlayStation Portable konsoleje.

5 failai

 1. Aone Ultra PSP Movie Converter 6.0.0103

  Ultra PSP Movie Converter yra galinga PSP video konvertavimo programa, kuri gali konvertuoti daug įvairių video formatų į PSP bei PS3 konsolėms tinkamus video formatus.
  Jokia kita programa negali pasigirti tokia atpažystamų formatų gausa. Ultra PSP Movie Converter gali konvertuoti DivX, XviD, AVI, WMV, MPG, MPEG, MP4, M4V, FLV, 3GP, ASF, RM, RMVB, MOV, MOD, ASX, MKV, OGM, SVCD, VCD, VOB į PSP / PS3 video formatą.
  Ultra PSP Movie Converter turi nemažai įvairių greičio ir kokybės nustatymų.

  4 parsisiuntimai

  0 komentarų

  Atnaujinta

 2. Media Go 2.0

  Media Go – Sony pagamintas video ir audio grotuvas. Media Go yra PlayStation Portable bei kitų Sony pagamintų produktų (pvz. Sony Ericsson telefonų) menedžeris daug kuom panašus į Apple iTunes.

  1 parsisiuntimas

  0 komentarų

  Atnaujinta

 3. PSP Movie Creator 2.0 build 1

  PSP Movie Creator yra video konvertavimo programa, kuri palaiko video failų konvertavimą pritaikytą Sony PSP konsolei. Programa labai paprasta naudotis.
  Palaikomi video formatai: DVD, DivX/XviD, avi, wmv, mpg, mpeg, dat (VCD), rm, rmvb, Tivo2Go, dvr-ms, qt, mov (ver. 2) ir daugiau. Taip pat palaikomi DVD subtitrai.

  0 parsisiuntimų

  0 komentarų

  Atnaujinta

 4. PSP Video 9 6.00

  PSP Video 9 yra nemokama PSP video konvertavimo ir valdymo programa. Ji gali konvertuoti įprastus video failus (avi, mpeg, ir t.t.) į PSP video failus, bei kopijuoti PSP video failus į PSP iš asmeninį kompiuterį ir atvirkščiai.

  0 parsisiuntimų

  0 komentarų

  Atnaujinta

 5. PSP Video Express

  PSP Video Express yra "lite" versija programos PSP Movie Creator. PSP Video Express yra video konvertavimo programa, kuri palaiko video failų konvertavimą pritaikytą Sony PSP konsolei.

  0 parsisiuntimų

  0 komentarų

  Atnaujinta