Rekomenduojami pranešimai

Nustebau kad Tyr parodė, nes jis kaip ale ir miręs turėtų būt.  Ar aš kažko nesupratau iki galo :D 

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 14 minučių, Džekeris parašė:

Nustebau kad Tyr parodė, nes jis kaip ale ir miręs turėtų būt.  Ar aš kažko nesupratau iki galo :D 

tiek nesigilinau, bet manau kad tie dievai ir pusdieviai baisiai smagiai gali prisikėlinėti iš numirusiųjų jeigu reikia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ziuresim ar Jotnar edition nera tik amerikai, kaip jie megsta padaryt. tikiuosi to sudo jie nestums.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 1 valandą, Džekeris parašė:

Na nežinau Kolekcinės versijos be žaidimo viduje, aukščiausio lygio skupumas :D 

Nedėti fizinio disko į collectors pastaruoju metu tapo įprastinė praktiką. Žaidimą tai vistiek gausi (digital), bet taip įdėti steelbox dežutę be žaidimo viduje atrodo keistai. Man tik gaila kad į abu editionus deda tą Mjollnir hammerį. Man labiau patiktu Kratoso ir Atrejo figurėles. Taigi collectors nepirksiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo, tas hammeris tai ne prie ko :) zaidimas tai god of war ne Thor. butu kirvi ideja arba blades.
bet mano top figurele butu buvus panasi i tokia koks buvo CG galas, kur Fenrir stovi in Kratos su atreus pries ji. butu super statulele.
zaidimas digital nes dvi versijos isleisto PS5, PS5 bediskine versija neisides gi disko. 
sprendimas tai lengvas, as pirksiu fizine kopija o digital parduosiu kazkam uz ta pacia kaina. 
apie Horizon visai pamirsau it to nepasidariau. po daugeliu metu reiks papigiaja nusipirkt.
siaip i fizine pakuote GT7 PS5 versijos jie idejo PS4 versija, turiu kodus :D panasu du kodus gavau :D

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@gedunex, aš tai labiausiai laukiu Dead Space (remake) collectors edition (jeigu tokia bus). Visada norėjau normalios Issac figurėlės (nes nelabai yra gauti). Tai jeigu jeigu bus collectors su figūrėle, o ne kokiu pjūklu, tai būtinai pirksiu. Nes žaidima pirksiu bet kokiu atveju.  Na ir dar įdomu dėl Callisto protocol ir RE4 collectors.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pamirsk apie Callisto Protocol collectors edition, tik amerikos rinkai ir tik gamestope. buciau pirkes bet pasielge kurejai ziauriai sudinai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 3 valandas, gedunex parašė:

pamirsk apie Callisto Protocol collectors edition, tik amerikos rinkai ir tik gamestope. buciau pirkes bet pasielge kurejai ziauriai sudinai.

Na toks EU rinkos ignoravimas atrodo nekaip? Gaila

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GoW-Ragnarok.jpg

Daugiau jokių atidėjimų. Laukit. Gera nusimato metų pabaiga ir kitų pradžia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.