Dankratas

Call Of Duty World At War

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

 

Confront new and ruthless enemies across the Pacific and European battlefields in the final days of WWII. Fight as a member of the 2nd Marine Division in the Pacific, the 6th British Airborne on the banks of the Rhine, or the 80th Infantry in Bastogne. Engage in multiple mission types including infantry, infiltration, sniper, night fighting and tank assaults.

 

 

Genre: First-Person Shooter

 

* Harness the power of the flamethrower, the deadly weapon of choice for close combat

* Offers a companion experience to Call of Duty: World at War, featuring its own unique set of missions, engagements and challenges

 

__________________________________

 

Kazkaip keista,kad neradau tokios temos PS2 zaidimuose. Zaidimas gal ir jau ne pats naujausias, bet gal dar kam nors reikia ;]

 

Siustis : cia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sitas zaidimas mane nuvyle ty ant ps2 :D su grafika kurejai galejo tikrai labiau pasistengti mano pastebejimu COD5 grafika niekuom nesiskiria nuo COD3. COD5 meniu mane nustebino. Mazai ka gali nusistatyti, stilius kazkoks ... nu net nezinau kaip apibudinti. Ir pastebejau nemazai bugu kuriu ne tiek daug COD3-iame. Mano nuomone COD5 nevykusiai perkeltas is stambesniu konsoliu kaip xbox360 ps3. Bet misijos idomios,tik tuom man COD5 patiko nors esu COD megejas ir kaip cia pasakius fanas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perejau, bet nelabai jau patiko, man asmeniskai tai koks COD2 geresnis nei sis. Seip tai aisku, kad smagu pasaudyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ir perejau, zombiai greitai pabosta, o MP tikrai Sucks pries MW. Nezinau, ant Veteran galima pereit tik del keletos achievementu. Jokio malonumo nera perejus, kelias misijas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.