Magnitas

Įdomybių kampas

Rekomenduojami pranešimai

Sukurta (redaguota)

spacer.png

Sveiki.

Pasitariau su savim, o tada nusprendziau sukurti jau senai apgalvota tema. Sioje vietoje dalinsimes Linkais, Video, Naujienomis ir siaip naudinga informacija. Kitaip sakant, kas netelpa kitose forumo temose.

Pagrindine salyga - dalinkites tuom, kas verta demesio. Juk buna taip, kad mes kazko nerandame, nezinome, o istikro tie geri ar naudingi dalykai yra visai salia. Tik reikia kito, kad apie ta kazka suzinotume. Beje, nepamirskite trumpai aprasyti kas ir kaip.

+ uz gera darba turesite galimybe gyvenime augintis Karmos taskus. 😄

Noriu su jumis pasidalinti visai netycia atrastu kanalu. Visko neziurejau, tik keleta video, bet man patiko. Toks ASMR+Unboxing misinys. :D Paprasta, bet kokybiskai.

Linkas i youtube kanala: https://www.youtube.com/channel/UCWVuy4NPohItH9-Gr7e8wqw

O cia vienas video is Unboxingo:

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkoku už temą ir pirmam kartui pasidalinsiu tuo, kas pirmiausia šovė į galvą.

Kaip žinote, esu ne tik PLAYmanas bet ir MELOmanas. Kaip aš spėju sužiūrėti daugybės grupių koncertus, kurie vyksta europoje? Tikrai neinu periodiškai į kiekvieno grupės puslapį ir netikrinu jų ON TOUR skilties?

Tam yra puslapiai - SongKick.com (geriausias), BandsInTown.com ir GoOut.net (tik Čekija, Slovakija, Lenkija, Vokietija).

Pakalbėsiu kaip SongKick vyksta sekimas: užsiregistruoji, surandi mėgstamų grupių profilius, juos pradedi sekti. Tada pažymi kur gyveni ir pažymi/nurodai atstumą kiek toli esi pasiryžęs vykti nuo gyvenamosios vietos, kur vyktų tavo sekamų grupių koncertai. Vos atsiranda match'as, gauni laišką el. paštu su informacija KAS, KUR, KADA ir KUR bei UŽ KIEK BILIETAI :)

Nepamainomas įrankis man asmeniškai. :super:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Atrašyta (redaguota)

Puiku. Apie tai ir kalbejau. Galbut si informacija bus kazkam nauja, naudinga, pravers. Jau matau kaip mano mineti Karmos taskai kyla kaip skaitliuko rodmenis uz vandeni. :D

Siek tiek paprastu dalyku kuriais naudojausi, naudojuosi, bet jie galbut kazkam pravers.

Karuna virusas musu salyje padare ne tik blogu, bet ir geru dalyku. Pvz., vietoj vienos maisto pristatymo paslaugos atsirado dar dvi.

www.barbora.lt

www.rimi.lt/e-parduotuve

LastMile (Porgramele telefone, maistas is IKI parduotuves)

O megsta pavalgyti ne naminio maisto:

www.Wolt.lt

www.lekste.lt

Bolt food (Programele telefone)

Kam jau yra 20m. Gali papildyti Lietuvos biudzeta nusipirke viena kita buteli NEaloholinio/Alkoholinio gerimo. :D

www.vynoteka.lt

www.vynomeka.lt

Taip pat neperseniausiai uzsisakiau Mineralinio / Izotoniniu gerimu uz mazesne rinkos kaina:

www.freshup.lt/

Po maisto ir gerimu laikas susimoketi komunalines saskaitas. Ta lengvai uz jus, aisku tik uzpildyti, bet nesumoketi mokescius, gali:

www.vienasaskaita.lt

Jeigu jums sekasi gyvenime tai gal pasiseks ir nusipirkus loterijos bilieta internetu?

www.perlas.lt

Siam kartui tiek. Jeigu kazkas kazko nezinojo tai.. Smagu, kad atradote kazka naujo. 😉

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Galite pasizvalgyti po vieno kolekcionieriaus sukauptus zaidimus ir ne tik

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.