JGOD

Diskusijos apie PSP 3000 modelį

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

As tai jau Xbox360 faktiskai turiu savo rankose, tai dabar imsiu PSP ir manau jog pirksiu 2000 modeli,nes 3000 bus laabai nedaug pakeitimu, o be to 2000 bus ir kaina mazesne ir nulauztas +, na bet aisku reikia palaukti kol iseis 3000 ir tada spresti, bet youtubei jau maciau vienas "unboxin'o" tai minejo jog nieko beveik naujo :notworthy:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esme yra ka zmogus state kitas ateis ir nugriaus. siuo atveju ka kure ta nulauz, visi zinome kad PSP kurejai (sony) yra ne durni zmones, bet ir nepamirskim kad yra hakeriu irgi nedurnu. Na turbut esme supratot jog neko nera nenulauziamo (pagal mane (pagal mane iskaitant ir PS3 ir XBOX360 LitleON draiva.))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oi kaip laukiu to E.B.K(extend battery kit)... mano tetis daznai i amerika vaziuoja taj man tikriausiai nupirks... :D nes vat snd variau pas sese ir battery rode kad pilna o po pusvalandziio VCS zaidimo tiktai pilka uzsklanda ir baterija nubraukta ... :D zinokit gal iseitu kad mano tetis galetu ir daugiau tu E.B.K. paimt tai is manes gal pigiau iseitu nusipirkt :P

nu nesigirk o tai tuoj teks tavo teciui tempt 100 tu kitu :P nu jei ka tai as paimsiu viena :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laukiam, laukiam, manau kad vis tiek dax'ui pavyks...

 

Laukiam, laukiam, manau kad vis tiek dax'ui pavyks...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tipo pirksi 3000? turedamas slim and lite ? didesne nauda butu jeigu paaukotum kokiam nors afrikos fondui...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

tai kad pirksiu ir 1000 ir 3000 kad visus tureciau... :P

Ir kokia iš to nauda ? Čia ne Amerika, kad vidutinis paauglys galėtų lengvai švaistytis pinigais pirkdamas PSP'us, na dėl 3000 modelio tai gal dar suprantu, bet 1000 modelis... Kam tau jis ? :D Kad grįžtum į praeitį ? :D Na ne man spręsti, bet čia mano nuomonė :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neapsisprendžiu, kurį psp pirkt. Ar 2000, ar 3000. Pirkčiau 3000, bet nežinau ar jį galima nulaužt. Tai ar galima?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yra tokia funkcija forume kaip serach jeigu ka :) . Bet kiek as zinau siai dienai dar negalima nulauzti 3000-inio. Ir beto pasiziurek video ar tau tiks tas ekranas su nauju "feature" kaip teigia sony, nors normaliems zmonems tai defektas. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.