Ainaras1986

pre-Orderiai, re-Seleriai, scalper'iai ir BEPRUOČIAI

Rekomenduojami pranešimai

Eiviokas, linkiu sekmės, vis dar vienas brolis geimeris normaliom sąlygom iš noramlių žmonių gaus. Irgi norėjau būtent to bandlo su Souls ir Valhalla, nes kiti visai netiko, nei Godfall, nei Legion nedomino, o Souls ir Valhalla ir taip būčiau pirkęs. Iš tikrųjų tai labiausiai susinervinau kad per normalu laiško negavimą (nukeliavo į reklamas), net negavau progos pabandyti. Jeigu tiesiog perkant nepasisektu, ne taip būtu "obidna".

Jo skaičiau PS5 fb grupėje kad kai kuriems žmonėms skambino ir atšaukė. Keista.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš valandą, Javelin parašė:

Eiviokas, linkiu sekmės, vis dar vienas brolis geimeris normaliom sąlygom iš noramlių žmonių gaus. Irgi norėjau būtent to bandlo su Souls ir Valhalla, nes kiti visai netiko, nei Godfall, nei Legion nedomino, o Souls ir Valhalla ir taip būčiau pirkęs. Iš tikrųjų tai labiausiai susinervinau kad per normalu laiško negavimą (nukeliavo į reklamas), net negavau progos pabandyti. Jeigu tiesiog perkant nepasisektu, ne taip būtu "obidna".

Jo skaičiau PS5 fb grupėje kad kai kuriems žmonėms skambino ir atšaukė. Keista.

Aciu! Pagal gameroom savininko zinias tai pas mane kaip ir  turetu atkeliautinuz poros savaiciu nieko neatsauke.. o tas middle bundle tikrai verciausias buvo. Nors jeigu butu buve ausines vietoj game, buciau imes si, nes mano pulse elite nuo ps3 laiku jau taip atvargusios ir lyg jau skilineja, zarasos niekaip nepasisuoda :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 50 minučių, Eiviokas parašė:

Aciu! Pagal gameroom savininko zinias tai pas mane kaip ir  turetu atkeliautinuz poros savaiciu nieko neatsauke..

o kaip tame gameroom, kai uzsisakineji nera svarbu kaip mokesi ? Svarbiausia kad pagriebtum uzsakyma ??

Nes topocentre sake kad PS5 gaus tie kurie uzsisake is anksto sumokejo pavedimu banko. Tai cia yra kazkoks skirtumas ?? Nes man tarkim patogiau grynais moketi nuejus vietoje, uzsisakius ir kai gauna preke i parduotuve.

Ta prasme svarbiausia kaip suprantu isimesti preke i krepseli ir uztvirtinti uzsakyka iki galo ir U are good to go ... ? Nu dar poto galima pasisukti konsultantam ar tikrai gausi daikta, padiktavus uzsakymo numeri

Redagavo Ainaras1986

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 23 minutes, Ainaras1986 parašė:

o kaip tame gameroom, kai uzsisakineji nera svarbu kaip mokesi ? Svarbiausia kad pagriebtum uzsakyma ??

Nes topocentre sake kad PS5 gaus tie kurie uzsisake is anksto sumokejo pavedimu banko. Tai cia yra kazkoks skirtumas ?? Nes man tarkim patogiau grynais moketi nuejus vietoje, uzsisakius ir kai gauna preke i parduotuve.

Ta prasme svarbiausia kaip suprantu isimesti preke i krepseli ir uztvirtinti uzsakyka iki galo ir U are good to go ... ? Nu dar poto galima pasisukti konsultantam ar tikrai gausi daikta, padiktavus uzsakymo numeri

Nezinau tikrai kokiu principu veikia ju eshopas, kadangi as jau buvau pasiruoses moketi kortele instant pavedimu tai man suveike,kad mokejimas ikrito iskarto. 
Kad ir kaip butu negrazu taip sakyti ir kalbeti, ziurint is verslo puses priimciau uzsakymus kurie moka iskarto, nes pinigai turi uzdirbineti pinigus, o apyvartiniai pinigai nepamaisytu pasiimti didesnes kvotas nauju konsoliu.

Kaip veike ju modelis net neisivaizduoju. Noreciau tiketi, kad FIFO Metodu pirmas atejes pirmas gavo ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eiviokas, manau kad tu teisus. Įtariu kad kai kurie gameroom preorderiai dabar atšaukiami, nes nevis iš karto pervedė pinigus. Šiaip dirbant su e-parduotuvemis geriau turėti pinigų sąskaitoje, naudotis e-bankinikiste ir smart id, kad mokėti iš karto. Bus užtikrinčiau. Lauksim tavo atsiliepimu kai gausi konsolę;)

P.S. Vistiek nesuprantu kur telia ir topai ps5 konsoles padėjo. Telia jau 2rą kartą ramai box'ais prekiauja po 700e. Pirmą kartą išpikrko, dabar guli gali nusipirkti kiek dusia geidžia, bet niekas neperka, visi nori Playstation:)

P.P.S. Bandžiau ant senutes pro:) Dark Souls 3 žaisti, eina gerai, tik pavargstu aš nuo jo, amžius matyt jau ne betas? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 22 minutes, Javelin parašė:

Eiviokas, manau kad tu teisus. Įtariu kad kai kurie gameroom preorderiai dabar atšaukiami, nes nevis iš karto pervedė pinigus. Šiaip dirbant su e-parduotuvemis geriau turėti pinigų sąskaitoje, naudotis e-bankinikiste ir smart id, kad mokėti iš karto. Bus užtikrinčiau. Lauksim tavo atsiliepimu kai gausi konsolę;)

P.S. Vistiek nesuprantu kur telia ir topai ps5 konsoles padėjo. Telia jau 2rą kartą ramai box'ais prekiauja po 700e. Pirmą kartą išpikrko, dabar guli gali nusipirkti kiek dusia geidžia, bet niekas neperka, visi nori Playstation:)

P.P.S. Bandžiau ant senutes pro:) Dark Souls 3 žaisti, eina gerai, tik pavargstu aš nuo jo, amžius matyt jau ne betas? 

Nesu nei blogeris geras, nei vlogeris, taciau pirmus ispudzius su mini review galesiu parasyti. ?

Nesu isitikines taciau gameroom lyg ir ps atstovai baltijos salyse sita info reikia tikrinti. Todel nei telia nei topocentras ir neturi, tiek kiek ismeto distributorius pardavejams tiek ir yra, jeigu gameroom yra atatovas tai jie pasiims didziausia kasni patys kas is verslo logikos atrodo normalu. MS Neturi lietuvoje distributoriaus del to xboxu yra kiek daugiau lt nes gali veztis visi, be to zaideju baze lietuvoje ms sumazejo gerokai nuo x360 laiku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 4 valandas, Eiviokas parašė:

Nesu nei blogeris geras, nei vlogeris, taciau pirmus ispudzius su mini review galesiu parasyti. ?

Nesu isitikines taciau gameroom lyg ir ps atstovai baltijos salyse sita info reikia tikrinti. Todel nei telia nei topocentras ir neturi, tiek kiek ismeto distributorius pardavejams tiek ir yra, jeigu gameroom yra atatovas tai jie pasiims didziausia kasni patys kas is verslo logikos atrodo normalu. MS Neturi lietuvoje distributoriaus del to xboxu yra kiek daugiau lt nes gali veztis visi, be to zaideju baze lietuvoje ms sumazejo gerokai nuo x360 laiku.

Man tai labai gaila, kad zmones nuraso xboxa taip ziauriai... As turiu tiek ps5, tiek xbox series x ir jos abi yra nezmoniskai geros konsoles. Sy karta man kokybiskesne pasirode xbox series x konsole. OS nuo pat pradziu stabilesnis buvo, tyliau dirba negu ps5, mazesne zinoma. Man asmeniskai nelabai patinka ventiliatoriaus garsas PS5. Jeigu visiska tyla as ji girdziu net ramybes busenoje. Zinoma nera ziaurus garsas, bet vistiek girdziu. Pultelis tikrai fainas, isbandziau astro zaidima ir labai patiko, veikia ir ant watch dogs legion kai saudai, tos knopkes :D. Jie net kreivokai isspausdino SONY logotipa ant pultelio, aisku tai menkniekis, bet vistiek.... Nepatiko, kad toli nugrustas shut down, nepatiko, kad trofejai tai dideles korteles ir meniu, ne kaip ant ps4 zemyn aukstyn, o bleha i sona. Maziau info ir nelabai patogu. Buvo didelis galvos skausmas reguliuojant settings ant c9 oledo, nes spider man zaidimas buvo per tamsus ir hdr atrode itartinai. Nebuvo nei viename zaidime balsu, nes konsole atidare daugiau kanalu negu turi tv. Zodziu pradzia buvo sunki su ja, bet dabar smagiai zaidziu watch dogs :) Tik visdar bijau palikti rest mode :) Ir losiant astro, labai greitai issikrove pultelis, matyt delto kad pastoviai jis ten vibravo. Xbox series x palikau zaist cold wars ir warzone :) Ant tokiu zaidimu, elite controler is the best :) Ir zinoma laukia valhala ant series x :) Ir negalvokit, kad watch dogs lievas zaidimas, taip jis 30fps, bet jis atrodo nerealiai, ta zodzio prasme nerealiai :) Atrodo geriau negu valhala :) Cia ka radau watch dogs zaidime :D

https://ibb.co/9w7YXzq

ir aisku, as tikrai nenoriu izeist kazkieno su siuo postu, nenoriu iziebt karo kazkokio. Nesakau, kad viena ar kita konsole geresne. Jo abi yra labai geros. Seniau, visom keturiom ejau pries xbox, bet atejus spenceriui, pradejo viskas gereti xbox puseje. Tai, kad neisnaudoja dabar tu 12 teraflopu, nereiskia, kad ir veliau neisnaudos. Tai, kad neturi exlusive, tai nereiskia, kad ir netures, gi sitiek studiju prisipirko. Man tiesiog gaila, kad sita konsole yra taip nurasoma :) Bet labiausiai, gaila, kad per susiktus perekupus, neina normaliem zaidejam isigyti nei vienos is siu konsoliu :(

Redagavo Dellinkas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 11 valandų, Javelin parašė:

Eiviokas, manau kad tu teisus. Įtariu kad kai kurie gameroom preorderiai dabar atšaukiami, nes nevis iš karto pervedė pinigus. Šiaip dirbant su e-parduotuvemis geriau turėti pinigų sąskaitoje, naudotis e-bankinikiste ir smart id, kad mokėti iš karto. Bus užtikrinčiau. Lauksim tavo atsiliepimu kai gausi konsolę;)

P.S. Vistiek nesuprantu kur telia ir topai ps5 konsoles padėjo. Telia jau 2rą kartą ramai box'ais prekiauja po 700e. Pirmą kartą išpikrko, dabar guli gali nusipirkti kiek dusia geidžia, bet niekas neperka, visi nori Playstation:)

P.P.S. Bandžiau ant senutes pro:) Dark Souls 3 žaisti, eina gerai, tik pavargstu aš nuo jo, amžius matyt jau ne betas? 

Nežinau kaip reikalai su telia, bet topo centras paskambino 19 d ir pranešė, kad turi gavę ps5. Skambino tiem, kurie jų puslapy buvo paspaudę, kad domina ps5. Kadangi buvau vienas pirmųjų, gavau galimybę įsigyti. Trečiadienį jau pasiėmiau konsolę iš parduotuvės. Kaip supratau, norinčių buvo apie 2.5k, o konsolių turėjo gal tik keliasdešimt. Skambino ir kolegai, bet tik pasakė, kad kita partija turėtų būti kovo mėnesį.
Kas patiko, kad topo centras neužsidėjo antkainio ir pardavė už 499 €.
Įspūdžiai geri, kol kas jokių bugų nepastebėjau. Dirba labai tyliai palyginus su ps4 pro. Beje, ps4 UI dabar atrodo žiauriai pasenęs palyginus su ps5. Kas nepatiko tai dizainas. Gerai, kad aš ją galėjau paslėpti ir nekrenta į akis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@pokaPasisekė tau, sveikinu. Šiaip galėtu nukabinti tos benerius kokiam mėn., bent iki sausio kad nenervuotu žmoniu, jeigu tik kovą gaus. Ačiū už info. Jau pradedu suprasti kad PS5 iki pavasario negausiu. Na ką padarysi, iš perekūpu už tūkstanti iš principo nepirksiu, lai turi.

@DellinkasXbox pradedant nuo one x yra tikrai puiki konsolė, Series X tęsia tą darbą dar geriau, bet supranti IMHO Sony kaip čia paaiškinti yra Daugiau būtent Konsolė pagal pojūčius, box'as daugiau atrodo kaip nuostabus galingas mini PC, kurį tu pastatei prie teliko. Aš kaip ilgą laiką buvęs PC geimeris (tikios ir liksiu, vien Civ V ką reiškia) kai reikėjo svarstyt ką rinktis Pro ar One X rinkausi Pro, nors žinojau kad X galingesnis ir iki šiol nekiek nesigailiu. TLOU I, II, Ghost of Tsushima (ypač šitas), GoW viską atpirko. Dabar LT boxą gali nusiprikti be problemų aišku už kiek užekelta 650-700e kaina, bet tikrai gali iš parduotuviu, bet atslūgus pirmai bangai nelabai perka, nei paparasti žmonės nei perekūpai, nes aniems neapsimoka, nėra tokios paklausos. Pradžioj prisipirke dabar patis po 700 stumdo, niekas neperka. O šiaip neikas nedraudžia turėti abi konsoles, PC ir ką tik nori. Peace.

P.S. Manau kad esant tokiam nežmoniškam PS5 deficitui, dalis žmoniu, kurie apskritai  norėjo naujos kartos, bet tikėjosi gauti Sony pavargę gali nusipirkti Series X. MS bus profitas. 

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is pradziu visai nenorejau ps5 day one, bet visos kalbos kazkaip uzkabino, deja bet kai sugalvojau kad noriu tai be sansu kazkur gauti pasidare, tiesa dar spejau is telia uzsakyti kurie po to pasakmbino ir pasake kad nebus... pats gameroom starter packu laukiau, sedejau, f5 spaudinejau nes vien 403 klaidas mete :D teisa vienu metu maciau net uzrasa "ideti i krepseli" (ar koks ten) nu bet tuo ir pasibaige pirkimas, bet kazkodel apie pirkima is scalperiu net negalvoju, net jei butu 50e brangiau, pirkti nauja konsole is kazkur... nu nzn o jei problemos kokios eik aiskinkis po to per garantinius is kur gavai, kazkaip neverta to manau... geriau is pardes 150e brangiau sumoketi manau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 7 valandas, cheburator parašė:

Xbox pulteliai čiulpia, change my mind.

Ant Call of Duty ir panasiu zaidimu, uz Xbox Elite controller nieko nera geriau, gali atsipust ir nusiramint :) Geriau yra tik XIM :D

prieš 5 valandas, tomashex parašė:

@Dellinkas o geras, per watchdogs Lietuvi zaideja sukure :D

Jo reikes uzverbuot i dedsec :D Idomu kokius skilus jam parinke :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kainos vis dar idomios. Perekupai tvirtai kardana laiko.

Kazkas uz 1.6k eur paeme.

Sako kad tokiom kainom dazniausiai teveliai savo vaikam nuperka kurie mazdaug masto "ai pofik kad cia brangu. Del vaiko negaila. Sventem dovanai vistiek reikia"

Man nekantru sulaukti kada kazkoks pokytis pasirodys kainose.

Siuo metu kaip suprantu 1200-1300 lubos.
O 900-950 jau palyginus labai normali kaina.

Kad Uz 700 gausi nustok sapnuoti.

Man tik 2 klausimai ... iki kiek augs , ir kada prades mazeti

boombox.jpg

Redagavo Ainaras1986

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Baisu, kad iš tikro yra kas perka... Kai turėtų būti 499 eur. Na max 550.. Čia kaip tėvas sakydavo, kad prie ruso naudotos mašinos brangiau kainavo, negu nauja perkant. ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.