Ainaras1986

pre-Orderiai, re-Seleriai, scalper'iai ir BEPRUOČIAI

Rekomenduojami pranešimai

@Ainaras1986,Sveikas. Mano nuomone vistiek negerai iš jų pirkti tokiom kainom, nors kaip ir sakaiu kiekvienas laisvais su savo pinigais daryti ką nori. Jeigu tau labai reikia gal i pirkti nors už 3k ir daugiau. Man tai dar ne taip pikta dėl tu, kurie irgi savotiškai laimėjo loterijoje, gavo viena, max 2 konsoles už 500, 550e ir parduoda už 900-1000. Na nori žmogeliai įsidėt papildoma eurą į kišenę, nors patis tokiu būdu be konsoles lieka. Yra tokiu. Bet vat tie, kurie botų ar kitu gudrybių pagalba 10 štuku ir daugiau superka, tokiu budu atimdami iš kitų žmonių galimybė gauti tolį žaislą laiku už normalią kaina, tie jau parazitai, nepirkim iš jų, neskatinkim. Įsivaizduok nor ir 10 tokiu perekupų po 10 konsolių superka, tai jau 100 konsolių. Kiek vien šito forumo dalyvių galėtu gauti. Praktikškai visi, kurie čia aktyviai rašynėjam gautume po konsolę prieš šventes už adekvačią kainą.

P.S. Norėčiau žinuoti kokia LT apskritai buvo startinė 2020 m. kvota PS5. Jaučiu lašas jūroje.

P.P.S. Neatsimenu ps4 starto, nes tuo metu nelabai domėjausi konsolemis, bet kiek teko sakityti, jis buvo normalesnis. Nors irgi buvo baisus deficitas, bet jų vis pagamindavo ir vis teikdavo rinkai. O čia praktiškai vieną kartą paleido preorderius ir viskas. Kadangi iš visu Topu, Bičiu ir Telia vien tyla, o Kalėdos ant nosies, tai suprantu kad tik 2021. 

Dar mačiau skelbimų LV parduotuvėse po 700 galima gauti nuo sausio pradžios, bet neįsivaizduoju kiek jais galima pasitikėt. Jeigu tiksliai žinačiau, kad LT sausi dar nieko nebus, tai pasikalbėjus su jais ir įšsiaiškinus visą situaciją gal ir rizikočiau. Nes kiek mačiau site lygtais ir fizine realią parduotuvę turi Rigoje. Net nežinau, jeigu tikrai atvežtu sausio pradžioje, tai už 700 imčiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, PS4 tiek aš tiek draugelis gavome lengvai Lietuvoje. Jis internetu, o aš tiesiai iš parduotuvės pirmą dieną kai tik pasirodė, nebuvo tokio ažiotažo Lietuvoje tais laikais. Aš praktiškai vakare po darbo nuvažiavęs radau tą pačią vienintelę konsolę kurią jie turėjo išpakavę pasižaidimui vitrinoj ir niekas per visą dieną nenupirko.

Kas liečia naujus PS5 užvežimus, supraskit kad perekupai ir toliau stengsis išpirkti naujai užvežtas konsoles, kad ir toliau galėtų pardavinėti. Tai greitu metu neatslūgs šitos nesąmonės ir kalčiausi dėl to ne perekūpai, o tie kas iš jų perka.

Redagavo cheburator

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar kaip karantinas prisidejo prie konsoles pirkimu aukstomis kainomis,

tai siandien per zinias sake, kad zmones namie daug laiko prabuna, (dirba is namu), vaikai irgi namie su tevais (nes i darzeli ar mokykla nereikia. Mokymasis is namu), siaucia, nesuvaldomi, lauzo baldus

Pagal statistika net baldu pardavimai labai stipriai isauge. Parduotuvese baldai kaip rode visi issluoti, o pastebiu ir darbo skelbimuose kad "fanierkes" vis labiau aktyviai iesko darbuotoju. Aisku cia prisideje ir delto kad baldas (stalas, kede) tampa kaip darbo irankis, nes dirbant is namu norisi patogiai isitaisyti.

Laptopai irgi kaip sake siuo metu labai ant bangos.

Tai teveliai kurie biski turi babkiu ir kurie nelabai aukleja/ nesugeba suaukleti savo vaiku,

PS5 konsole numesti vaikui kaip suniui kaula kad jis butu ramus - yra labai gerai.

Aisku visiskiem vaikam uztenka ir PS4,

bet ugtelejes vaikas jau is teveliu stradalins PS5 nes internete mate kad ant bangos ir kad afigienai viskas atrodo ant jo.

Cia tik pamastymai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Ainaras1986, manau kad teisingai rašai, bet LT milonierių visgi nėra daug ir kaip ten bebūtu konsole yra malonumo/laisvalaiko prekė, jau po kitų poreikių patenkinimo. Manau kad vaikam (būtent vaikam iki 18, kurie gyvena kartu su tėvais ir iš tėvų) pasižaisti visiškai pakaktu ps4, pro. Tikrai nereikia PS5 už stuką ir daugiau euru. Aš pvz. kaip tėvas pats savo sūnui negalėčiau leisti ir visškai nematyčiau prasmės už tokia kainą. Dabar skelbimų kur apynaujus savo pro žmonės parduoda, net su garantijom už 280-300e. Tai apie ką mes kalbam. Ne, čia ne tėvelai vaikams, čia patis dėl konsoles stradalina.

P.S. Asmeniškai galu gale gavus išsvajota PS5, savo numylėta snow white pro tikrai neparduosiu. Nematau prasmės. Tegul stovi? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha ps4 palyginus tikrai lengvai galima gauti buvo,aisku kaina vistiek pakelta net po keliu men is lt gavau. Ps5 cia man kosmosas ant kiek isgraibste ir kiek truksta ju :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@tomashex Tuo metu Lietuvoje kainos būdavo stipriai aukštesnės nei užsienyje ir tik per paskutinius keleta metų beveik susilygino su EU kainomis. Aš likau labai nustebintas kad topo centras su technorama už msrp pardavinėja eShope. Bet tas jų garantinio brūkimas per prievartą... matyt taip bando atsiimt prarastą dalį pelno pardavus pigiau. Pirkau TV tai mane taip prigąsdino kad suges, visaip iš gaidžio bandė vartytis, net skaudėjo klausytis kokias nesąmones kalba kad tik parduot garantinį. Tfu tfu tfu ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip aš irgi kai ką nors perku tai koki garantinį kiša... Nors yra gamintojo garantinis, tai kodėl turiu dar sumokėti už papildomą garantinį. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš švogeriui padėjau topo centr įsigyti laptopa, tai brukė irgi garantiją papildomą sakau nereik, brt vis tiek bando įkišt ir dar naglai, tai irgi pasikartosiu bloga net pasidarė klausytis ir gėda kaip bando priversti įsigyti tą garantiją.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gera tema uzvedet apie topcentrio papildoma garantini :D tada prie ps4 pirkau is ju tv,tai belekaip naglai kaune pardavejas kiso telikui papildoma garantija,kaip marozas koks. Atsoviau,kad ne karta esu tv pardaves po gerokai pasibaigusio garantinio ir zmogus toliau sekmingai naudojasi mano parduotais tv :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet ten nuprotėjimas su jais :D pasakai nereikia,, vis tiek mala liežuviu, kad tik įkišti, tai net noras pirkti praeiti gali :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 35 minutes, Džekeris parašė:

Bet ten nuprotėjimas su jais :D pasakai nereikia,, vis tiek mala liežuviu, kad tik įkišti, tai net noras pirkti praeiti gali :D 

durniu ijunk ir viskas, nereikia sureiksminti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 4 minutes, liencas parašė:

durniu ijunk ir viskas, nereikia sureiksminti.

Zmogau,ten taip ikyriai bruka ta papildoma garantija,kad neina ramiai issiaiskinti. Man pradejo issprogines akis aiskint pardavejas,kad butinai reikia tos paslaugos. Bande stumti kad as visai neraukiu apie tv technikos naudojima ir saugojima. Nors galybe tv,telefonu,konsoliu esu pardaves po ju garantinio pasibaigimo ir tiksliai zinodavau kad viskas ok pirkejams . Kaip supratau,nemazai playmanu susidure su topcentrio LABAI NAGLU (!!!) papildomo garantinio brukimu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 1 valandą, tomashex parašė:

Zmogau,ten taip ikyriai bruka ta papildoma garantija,kad neina ramiai issiaiskinti. Man pradejo issprogines akis aiskint pardavejas,kad butinai reikia tos paslaugos. Bande stumti kad as visai neraukiu apie tv technikos naudojima ir saugojima. Nors galybe tv,telefonu,konsoliu esu pardaves po ju garantinio pasibaigimo ir tiksliai zinodavau kad viskas ok pirkejams . Kaip supratau,nemazai playmanu susidure su topcentrio LABAI NAGLU (!!!) papildomo garantinio brukimu

Daug sykiu spammink NE, ir viskas. Net ir pertraukdamas pardaveja iki tokio lygio, kad susierzintu. Nereikia klausytis ju pezalu, kai atejai zinodamas ka pirkti.

AISKINTIS NERA TEN REIKALO, niekam neidomu, ju tikslas yra parduoti preke ar paslauga.

Taipta, gal nera tokio psichologinio nusiteikimo, ar yra pasyvumas NE pateikime, kuno kalba, intonacija ir panasiai.

Man asmensikai tokiu baeriu nera buve. Net ir batus perkant bruka visokias batu priemones ir priedus.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@liencas jo dazniausiai nepasiduodu emocijoms pardaveju :D bet anas tai sugebejo nustebint ikyrumu. Kas keisciausia,matau ir playmanams Dzekeriui su Cerberus irgi kazkas tokio ivyko su topcentriu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.