Ainaras1986

pre-Orderiai, re-Seleriai, scalper'iai ir BEPRUOČIAI

Rekomenduojami pranešimai

prieš 3 valandas, Eiviokas parašė:

Pasakysiu iš savo pusės. Kadangi esu senas sony fanas, tai nebuvo net minties nepirkti, tai jeigu atsiras gamyklinio broko sutvarkys garantinis, dažniausiai bugai būna iš software pusės tai šitas visai ne naujiena. Labai džiaugiuos, kad pavyko preorderint būtent dabar žiemą konsolę, nes šventiniu laikotarpiu turėsiu veiklos kadangi žadu imti 3 sav. atostogas. Laukti iki pavasario nenorėčiau, kadangi su geru oru mažiau sėdžiu prie žaidimų. Būtent žiema yra tas metas kada sėdi sau šiltai namie prie konsolės. :)

Su tokiu požiuriu aš palauksiu galima gyvent visą gyvenima ir galų gale numirt net ir nesulaukus ir neisigijus produkto. 

Na jei mirsi tai nemanau kad apie tai galvosi? kartais skubuoti darbai nėra geras sprendimas. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 3 valandas, Eiviokas parašė:

Pasakysiu iš savo pusės. Kadangi esu senas sony fanas, tai nebuvo net minties nepirkti, tai jeigu atsiras gamyklinio broko sutvarkys garantinis, dažniausiai bugai būna iš software pusės tai šitas visai ne naujiena. Labai džiaugiuos, kad pavyko preorderint būtent dabar žiemą konsolę, nes šventiniu laikotarpiu turėsiu veiklos kadangi žadu imti 3 sav. atostogas. Laukti iki pavasario nenorėčiau, kadangi su geru oru mažiau sėdžiu prie žaidimų. Būtent žiema yra tas metas kada sėdi sau šiltai namie prie konsolės. :)

Su tokiu požiuriu aš palauksiu galima gyvent visą gyvenima ir galų gale numirt net ir nesulaukus ir neisigijus produkto. 

Supranti, kai žmogus dabartinėm sąlygom kalba, kad aš geriau palauksiu, tai reiškia kad jis nenori pirkti iš skalperių už 2-3 kaina, o ne tai kad esant galimybei dabar nusipirkti iš parduotuvės už 500-550 jis jos neimtu. Aš iš pardės su off. garantija ir dabar paimčiau iki 700, kad nesedėt iki pavasario, bet kas parduos. Puikiai žinai kad tau pačiam grynai pasisekė kad iš gameroom sugebėjai nugvelbti, parodyk man dar nors viena LT parduotuve, kuri gruod dar gaus PS5. Nėra ir nebus nei vienos. Tik "atsiusim laišką". 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 12 minučių, Javelin parašė:

Supranti, kai žmogus dabartinėm sąlygom kalba, kad aš geriau palauksiu, tai reiškia kad jis nenori pirkti iš skalperių už 2-3 kaina, o ne tai kad esant galimybei dabar nusipirkti iš parduotuvės už 500-550 jis jos neimtu. Aš iš pardės su off. garantija ir dabar paimčiau iki 700, kad nesedėt iki pavasario, bet kas parduos. Puikiai žinai kad tau pačiam grynai pasisekė kad iš gameroom sugebėjai nugvelbti, parodyk man dar nors viena LT parduotuve, kuri gruod dar gaus PS5. Nėra ir nebus nei vienos. Tik "atsiusim laišką". 

Asmeniškai pats nebūčiau pirkęs iš skalperių jeigu nebučiau paemes iš gameroomo loterijos pricinipu. Būčiau laukęs kaip ir kiti, vien iš principo. Viską ką norėjau pasakyti tik tai, kad už normalią kainą pirkti ir skubotai pirkti jeigu nori nėra blogai, jeigu kalbėsim apie pirkimus iš perikupu tai čia kita kalba. Nieko ižeist nenorėjau :)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Eiviokas, viskas gerai, peace. Gali tikėt, gali netikėt, bet džiugios kad tau pasisekė su gameroom, vis čia forme turbut vienintelis iš LT galėsi papasakoti realius įspūdžius kaip ten "haptic feedback"?. Mane tai anoj situcijoj labiusiai sunervino, kad na...en jų laiškas automatiškai į reklamas nueina, o ne į pagrindinį. Tai kokia iš jo nauda.

P.S. Tikios turi gera HDR telika, nes man pakeitus savo laiku fullHD SDR į 4K HDR, tai pirmą kartą žandikaulis nukrito, kai pamačiau kaip AC Origins  vaizdas pasikeitė (kaip tik to metu lošiau ir perėjau, Odyssey neįveikiau, užkniso).

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 39 minutes, Javelin parašė:

@Eiviokas, viskas gerai, peace. Gali tikėt, gali netikėt, bet džiugios kad tau pasisekė su gameroom, vis čia forme turbut vienintelis iš LT galėsi papasakoti realius įspūdžius kaip ten "haptic feedback"?. Mane tai anoj situcijoj labiusiai sunervino, kad na...en jų laiškas automatiškai į reklamas neina, o ne į pagrindinį. Tai kokia iš jo nauda.

P.S. Tikios turi gera HDR telika, nes man pakeitus savo laiku fullHD SDR į 4K HDR, tai pirmą kartą žandikaulis nukrito, kai pamačiau kaip AC Origins  vaizdas pasikeitė (kaip tik to metu lošiau ir perėjau, Odyssey neįveikiau, užkniso).

As tai normaliai gavau ju laiska, tik puslapis nesikrove, del to nepavyko nusipirkt, turbut del botu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@pspgamer, jų laiškas atėjo ir atėjo laiku, bet gmail jis automatiškai nuėjo į reklamų katalogą, kur jo reikia specialiai ieškot o ne į pagrindinį kur iš karto gauni priminimą kad gavai nauja laišką. Dabar vis reguliariai reklamas peržiūriu (pasimokiau), bet pažadų dalytojai iš TOPO ir panašiu nieko nerašo. Nebus jų gruodį LT, be šansų. Išvis įsivaizduoju kad ta pradinė kvota mizerna buvo. SONY pasižiūri o 2,8 mln., super 300 štuku sočiai užteks ir gal dar liks. Vienas iš nedaugelio minusų gyvenant mažoje šalyje. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 2 minutes, Javelin parašė:

@pspgamer, jų laiškas atėjo ir atėjo laiku, bet gmail jis automatiškai nuėjo į reklamų katalogą, kur jo reikia specialiai ieškot o ne į pagrindinį kur iš karto gauni priminimą kad gavai nauja laišką. Dabar vis reguliariai reklamas peržiūriu (pasimokiau), bet pažadų dalytojai iš TOPO ir panašiu nieko nerašo. Nebus jų gruodį LT, be šansų. Išvis įsivaizduoju kad ta pradinė kvota mizerna buvo. SONY pasižiūri o 2,8 mln., super 300 štuku sočiai užteks ir gal dar liks. Vienas iš nedaugelio minusų gyvenant mažoje šalyje. 

Nzn, arba netycia sugalvojau laiku paziuret reklamu kataloga, arba ant iphone mail appso rodo visus notifications

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@pspgamer, manau kad rodo visus. Žmonai ant iphono lygtais visus laiškus į vieną krūvą sumeta. Google gi rūpinasi kad nebūtu bereikalingos? informacijos peretekliaus, pinigus tavo taupo, kad nenusipirktum ko nereikia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 6 minutes, Javelin parašė:

@pspgamer, manau kad rodo visus. Žmonai ant iphono lygtais visus laiškus į vieną krūvą sumeta. Google gi rūpinasi kad nebūtu bereikalingos? informacijos peretekliaus, pinigus tavo taupo, kad nenusipirktum ko nereikia?

Jo, rupinasi, gerus laiskus nukisa i spama ir istrina po 30d (sito negalima isjungt).

Kad nebutu postas visiskai off-topic: bandziau pirkt, nepavyko, is skalperiu nepirksiu, palauksiu kol normaliai bus galima parduotuvej nusipirkt.

Redagavo pspgamer
papildymas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš valandą, Javelin parašė:

@Eiviokas, viskas gerai, peace. Gali tikėt, gali netikėt, bet džiugios kad tau pasisekė su gameroom, vis čia forme turbut vienintelis iš LT galėsi papasakoti realius įspūdžius kaip ten "haptic feedback"?. Mane tai anoj situcijoj labiusiai sunervino, kad na...en jų laiškas automatiškai į reklamas nueina, o ne į pagrindinį. Tai kokia iš jo nauda.

P.S. Tikios turi gera HDR telika, nes man pakeitus savo laiku fullHD SDR į 4K HDR, tai pirmą kartą žandikaulis nukrito, kai pamačiau kaip AC Origins  vaizdas pasikeitė (kaip tik to metu lošiau ir perėjau, Odyssey neįveikiau, užkniso).

Smagu, kad bendraminčiai džiaugiasi kitų sėkme. Būtinai pabandysiu padaryti kažkokį review iš asmeninės patirties. Kas kalbant apie laiškus kaip ir minėjau kažkaip atistiktinai pamačiau jį, netgi pamačius laiku tikimybė buvo mažesnė nei 0,25% `(1/4)% (nesu matemtikas tai reikėtų skaičiuoti tiksliau tikimybių teorijos principais :D )  tai visgi čia buvo reali loterija...

Dėl tv tai aš jau vasarą ruošiausi, pirkau specialiai ps5'tam naują su visais bajeriais 75 colių 4k 120 hz HDR ir t.t. peršokus nuo senuko full hd tai vaizdas nepalyginamai geresnis, nors ir konsolė atgyvenus fatas 2013 metų dar :D stebiuosi kaip dar gerai sukasi :D

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

supraskit kad PS5 ne bet kokia konsole, o next-gen konsole,

liesti jos pulteli tai vos ne liesti mergos papa, kuris vibruoja dalimis, jaucia paspaudimo stipruma ir tt. Tolimesnes generacijos jauciu turetu ciurksles saudyti, elektra kratyti , kaisti, saldyti, riaumoti ir tt.

O PS5 grafika su atspindziais, blyzgesiais ir tt.

Tai delto zmones ir tokie isproteje. Visi nori isbandyti kazka naujo ir kazko kas nebandyta. Beto niekas nebenori PS4 o ima PS5 nes PS4 galima sakyti uzbaigimo metai ir ja pakeis PS5 sekantiem keliem metam i prieki.
Del siuntu vogimo Lietuvoje tai ne, tai tikrai jau nebera normalu, nuo tada kai siuntos fiksuojamos, registruojamos, galima paduoti pasta ar pastomato imone i "zmogaus teises". Pries 5 ar daugiau metu tai aisku kad siuntas drasiai voge pastitinkai ir laiskus/siuntas "istyrinedavo"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Eiviokas, Šaunuolys kad pirkai 75, ne pataupiai ir nepaglavojai kad ir 65 per akis. Jeigu ne paslaptys, tai koks modelis (biški domios telikais, slaitau RTINGS). Man tai neapsimoka dabar keisti, nes keičiau 2018, gal labiausiai dabar trūksta 75 istrižainės, ypač 21:9 formato filmams, prie 65 labai greitai pripranti. Be 120Hz, tai kaip nors išgyvensiu, o rodo tikrai puikiai.

P.S. Fatas2013 tai cool, už tai tau sekmė tokia, SONY apdovanojo už ištikimybę?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Javelin Prieš tai turėjau 55 bet kadangi pas mane žiūrėjimo atstumas apie 4 m. tai jis buvo gana mažas, nebekalbu apie subtitrų skaitymą, todėl iškart imiau didesnį netaupant ant malonumo :D Pirkau Samsung 75Q80T lyg ir toks jei gerai pamenu.

Turbūt Sony dievai apdovanojo kaip sakai :))

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Eiviokas, Superinis telikas, sveikinu? Man tai Samsung visko geras, išskyrus tai kad jie stumia savo HDR10+ formata ir nepalaiko Dolby Vision. Taip, suprantu, Dolby Vision yra proprietary, už jį reikia royalty mokėt. Bet pvz. visas naujas Netflix contentas yra Dolby Vision, dauguma 4k filmų, jeigu palaiko išplėstinį HDR, taip pat Dolby Vision. Bet čia taip, pastebėjimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.