Ainaras1986

pre-Orderiai, re-Seleriai, scalper'iai ir BEPRUOČIAI

Rekomenduojami pranešimai

Negreitai manau dar kainos susinormalizuos. Dabar vienintelė viltis arba kokiam gameroome loteriją laimėt už msr kainą arba tikėtis kad kokia Telia ar Bitė galu gale gaus ir iki 700-800 pardavinės, o ne po 1250 kaip skytech. Nors 800 jau brangoka, dar pagalvočiau ar pirkti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kam jum ta konsolė? Žaidimų nėra. Ai tiesa DLC žmogaus voro išleistas, dar PS4 hitus peržaistus galima pasileisti. ? Tokio fail'o nesitikėjau naujai konsolių kartai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Soujiro, na žaidimai ateis (kažkada). Bet dabar jo, galima drasiai laukti. Hypas čia viska darė. Bet jeigu ir GoW naują ant ps4 išleis, tai tuomet nežinau, su PRO galėsiu ilgai sėdėt. Labai smagiai man pvz. DS 3 žaidžiasi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 3 valandas, Soujiro parašė:

Kam jum ta konsolė? Žaidimų nėra. Ai tiesa DLC žmogaus voro išleistas, dar PS4 hitus peržaistus galima pasileisti. ? Tokio fail'o nesitikėjau naujai konsolių kartai.

Oi Seneliuk, vien del load time verta pirkti. Anksciau assasins creede fast travel laukdavau 1-2 min dabar tai užtrunka 15-20 sec. Jau nebekalbu apie stabilu 60 fps palaikyma kaikuriuose senos kartos zaidimuose bei naujuose kad ir kiek ju nedaug yra.

Tik primenu, kad ps4 starto zaidimai irgi buvo ne kazin ka... :)

Jau nebe pirma karta skaitau kaip blogai ir koks failas tos naujos kartos konsoles, toks jausmas kad pavydas kalba is taves, neat neabejoju pirktum jeigu tik atsirastu proga... :)

  • Patinka 3
  • Cha cha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Eiviokas, pats supranti kad už normalią kainą pirktu visi, dėl to jų ir nėra. Čia labiausiai veikia standartinių ps4 turėtojus. Jiems must have ir didžiusias šuolis visame kame. Patikėk su PRO viskas yra žymiai geriau. Aišku load time nepalyginsi, bet su pro pvz. 1-2 min. tikrai niekuomet nelaukdavau, nei AC, nei pvz. Days Gone. 30-45s kokias tai taip, bet ne daugiau, nors ir ten ir ten HDD. Kol kas su PRO esminis skirtumas 60 fps unlokintose žaidimose, pačiame vaizde tai turi grynai naujai kartai žaidimų paduot, kur tik ant jos eitu.

P.S. Aš už PS5, jeigu tik kur užmatyčiau oficialioj prekyboj už kokius 700 iš karto imčiau. Tiesiog kol tas neįvyko galima ramiai laukti sakyčiau vos ne iki metu, jeigu nervai šalti. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš valandą, Eiviokas parašė:

Jau nebe pirma karta skaitau kaip blogai ir koks failas tos naujos kartos konsoles, toks jausmas kad pavydas kalba is taves, neat neabejoju pirktum jeigu tik atsirastu proga... :)

? Tai, kad nepirkčiau ir negalvojau pirkti išleidimo pirmais mėnesiais. Aš nesugebėjau ketvirto nusipirkti. ?  Su trečiu vis dar gyvenu. Kai penktas dabar išleistas pas mane mintys įsigyti speciale The last of us 2 PRO versija, kaip nekeista ši limited edition versija užvežta kažkurio tiekėjo pas mus, bet sveikas protas sako nedaryk šito, tai galvoju kaip pasielgti.

Kas dėl fail'o. Kaip kitaip nepavadinsi, konsolės soft'as bugovas, žaidimų nėra. Su xbox tiek konkuravo, dėl išleidimo datos, tai abi prisikonkuravo. ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Soujiro, laikas už ištvermę ir geras mintis. Bet man tikrai asmeniškai įdomu pasidarė kaip tu sugebėjai 7 metus be PS4 ištverti kai jau atsirado normaliom kainom ir kiekiais?? Man atrodo tu pretenduoji į Playmania.lt Mr. Šalti nervai titulą? Tau niką reikėjo į Sub Zero pasikeisti. Bet rimtai, negi nesinorėjo visokius Bloodborne, Uncharted4, GoW, EvilWithin ir t.t. ant 4 sužaist?

P.S. Tavo PS3 turėtu būti nemirtinga?

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau, nematau tame jokio feilo. Labai dziaugiuosi, kad nusipirkau ir nei kiek nesigailiu. Yra ka zaist ant to PS5, o ir senesni zaidimai veikia nepalyginamai geriau negu ant ps4. Bugovas OS, dabar nematau nei vieno bugo, bet matau kaip sudinai veikia os ant ps4. Apie ps3 isvis patyliu. Suprasti koks geras yra tas ps5 reikia ji tureti, o ne paskaiciau ten, paskaiciau ten pazejau youtube ir nusprendziau kad feilas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 7 minutes, Dellinkas parašė:

Nezinau, nematau tame jokio feilo. Labai dziaugiuosi, kad nusipirkau ir nei kiek nesigailiu. Yra ka zaist ant to PS5, o ir senesni zaidimai veikia nepalyginamai geriau negu ant ps4. Bugovas OS, dabar nematau nei vieno bugo, bet matau kaip sudinai veikia os ant ps4. Apie ps3 isvis patyliu. Suprasti koks geras yra tas ps5 reikia ji tureti, o ne paskaiciau ten, paskaiciau ten pazejau youtube ir nusprendziau kad feilas

Aš tai išvis nesuprantu ko jus čia visi parinates ir taip imat į širdį. Savaime aišku kad 5 yra geris, tai pat kaip 4 geresnis už 3 ir t.t. Čia ne apie tai eina kalba. Tiesa, kaip sleep mode, ar jau sutaisė? Nelūžta daugiau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 14 valandų, Javelin parašė:

@Soujiro, laikas už ištvermę ir geras mintis. Bet man tikrai asmeniškai įdomu pasidarė kaip tu sugebėjai 7 metus be PS4 ištverti kai jau atsirado normaliom kainom ir kiekiais?? Man atrodo tu pretenduoji į Playmania.lt Mr. Šalti nervai titulą? Tau niką reikėjo į Sub Zero pasikeisti. Bet rimtai, negi nesinorėjo visokius Bloodborne, Uncharted4, GoW, EvilWithin ir t.t. ant 4 sužaist?

P.S. Tavo PS3 turėtu būti nemirtinga?

Nefinansuose prasmė, galiu sau dauk gyvenime leisti. Žodžiu laiko trūkumas žaisti. Ant artėjančios vasaros nepirksi konsolės, vistiek nežaisi, ant žiemos artėjančios jau galvoji pirkti, bet tada pasipila sporto, serialų sezonai, vėl nusitumi į šalį pirkimą, tai pilnai man užteko vitos ir trečio. Pasižiūrėjau į trofėjų statiska savo, tai pagrinde tik savaitgaliais žiūriu žaidžiu ir tai neperdaugiausiai.?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 22 valandas, Javelin parašė:

Aš tai išvis nesuprantu ko jus čia visi parinates ir taip imat į širdį. Savaime aišku kad 5 yra geris, tai pat kaip 4 geresnis už 3 ir t.t. Čia ne apie tai eina kalba. Tiesa, kaip sleep mode, ar jau sutaisė? Nelūžta daugiau?

Visas kritines klaidas su pirmais update sutvarke :) Cia gal tu klausei apie cyberpunk hdr, tai kaip ir sakiau ant oledo super atrodo viskas, bet nusipirkau ant ps5 del stabiliu 60fps, ir kadangi ps5 miegame teko lost ant nano cell lg teliko. Tragedija hdr :) nezinau ar cia ps5 versija kalta ar kas, reikes atsinest xbox series x or pabandyt.

Redagavo Dellinkas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 24 minutes, TomyGun parašė:

Sveiki,ar kas nors zino sia parduotuve https://www.shop-mobile.eu??Jie turi ps5,bet baisu uzsakineti

Cia keistoka parduotuve ,jokiu atsiliepimu apie ja internete,nieko. Laukiam gal kas zino ja. As tai atsargiai ziureciau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu @tomashex. Kažkokia faikine parduotuve atrodo. Tinklapis lyg ką tis studento kokio namuose sukurtas. Inete apie jos tikrai jokių atsilėpimu, nei user reviwes prie produktų, nieko. Rimtos firmos taip neatrodo. Kaip neviliojančiai atrodytų, aš tai nerizikuočiau, nes panašų kad padovanosi jiems savo 499e.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.