minde84

Nešiojamas kompiuteris už 1k+

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki playmanai. Nusprendžiau atsinaujinti savo seną laptopą. 

Keletas variantų: 

 

https://bigbox.lt/visi-nesiojami-kompiuteriai/1104686-nesiojamas-kompiuteris-asus-tuf-gaming-fa506iv-al043-156fhd-ips-144hz-amd-ryzen-7-4800h-ram-16gb-ssd-512gb-nvidia-geforce-rtx-2060-6gb-dos-4718017674812.html?utm_medium=referral&utm_source=kainos.lt

https://www.rde.lt/products/lt/150/208062/sort/1/filter/0_0_0_0/Legion-5-15.6-120Hz-i5-10300H-16GB-512SSD-RTX2060-W10-81Y600DULT-nešiojamas-kompiuteris.html

 

https://www.varle.lt/nesiojami-kompiuteriai/nesiojami-kompiuteriai/nesiojamas-kompiuteris-acer-nitro-5-an515-54-53cp--14126292.html?utm_medium=referral&utm_source=kaina24.lt

 

Dizainas labiausiai patinka lenovo, rimčiausiai atrodo. Procesorius i5/i7/amd ryzen 7? Vaizdo plokštė manau geriausias variantas šiuo momentu RTX 2060. Ram 16GB. Kaip dėl ekrano ar didelis skirtumas 120hz vs 144hz? Kompiuteris bus naudojamas laisvalaikiui, pageiminant vieną kitą žaidimą.  Kaip suprantu Acer vienas geriausių kainos/kokybės santykis. Gal ką pasiūlysit ar patarsit. Kokį jūs rinktumėtės iš mano variantų?

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei iš tų reiktų rinktis tai ASUS arba Lenovo. Acer kažkaip niekad nelipo man, juolab ten dar klaviatūra vokiečių, jei matei.

Asus ir Dell mano favoritai būtų, nors ir brangesni. Esu abiejų firmų turėjęs, tai DELL atlaikė geriausiai ir ilgiausiai. Asus perkaito GPU ilgainiui, po garantinio irgi per metus perkaito. 2015 m. laptopas lūždavo CS Source ilgiau pažaidus. Tai perėjau prie desktop.

Prieš rinkdamasis bet kurį modelį visada padaryk google paiešką PC modelis + cons arba + problems ir nepatingėk pasigilinti ar modelis neturi specifinių bėdų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dell irgi man patinka, mano senelis n5110 inspiron jau 12 metus sukasi ir jokių problemų, pačiupinėjau naujajį Dell G5, kažkaip nepaliko įspūdžio, o garso kolonėlės tai išvis tragedija, tai šį variantą iškart atmečiau. Kiek žiūrėjau šių laptopų palyginimų tai jie visi panašūs, skiriasi tik brandas ir dizainas. Klausimas ar verta permokėt ir apskritai kokį geriau cpu ir ekraną pasirinkti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neziurek i prekes zenklus. kaina irgi nerodo kokybes. Buna kompu, kur kainuoja stuka euru pvz. hp spectre, o ten paskutinis shudas pagal surinkima ir parametrus. Ir nepatingek padaryti kainu palyginima is skirtingu parduotuviu.

Del matricos, aisku yra dar kiti kriterijai: kontrasta, spalvu erdves atkurimas,

1000/120 = 8.33ms

1000/144 = 6,94ms

144 maziau sulietas vaizdas bus, pagals skaicus, o praktiskai nzn. Aiksu, gtg pikeslio reakcijos laikas irgi svarbus. Su LCD daug visokiu niuancu.

pagal dizaina lenovo ir acer, o surinkimas visu trieju yra labai panasus.

inernals.jpg

internals-10.jpg?ssl=1

internals-6.jpg?ssl=1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.