marchiusm

UFC undisputed 2009

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

kad zaidimas jau toks nusisekes vien is DEMO as pvz sprest negaliu, paimkim i pvz FIFA09, demo grafika puiki, viskas okay, nusipirkes zaidima ir nenusivyliau, bet man truko kazkokiu papildomu mod'u, o ir tie kurie buvo nebuvo jau tokie geri, jei nebutu ideje naujo mode'o Uttimate Team tai as tikriausiai net neskaityciau Fifos kaip vieno geriausiu mano zaidimu, nors pats zaidimo pagrindas yra rungtynes, tai nereiskia, kad vien ju tobulumas yra pagrindas kas padaro zaidima geru

 

Apie zaidima, tai stebina kovotoju gausa (aisku nekalbu apie ju detaluma), ju regis bus virs 80...

Redagavo OutSider

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kaip zaidimas?Kas bande jau?As siunciu dabar is torrent.lt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ismeginau jau si zaidma.Na as kaip ilgai jo laukiau tai man tikrai patiko.Nezinau labai daug ka pasakyt,nes dar labai mazai zaidziau.

Redagavo pls

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

isirasiau ir as jau. grafika padare ispudi.. ir seip smagus carrer mode'as : ) itraukiantis... patiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Truputį sudėtinga ant grindų kovoti, niekaip neįvaldau...

Jo ant grindu tikrai sunkoka,reikia praktikuotis biski.O seip zaidimas manes tai tikrai nenuvyle,senai norejau tikru kovu :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ir man patiko žaidimas. Ant grindų kaip ir minėjo sunku kovoti. Dažniausiai iš kojų spardau ir iš kumščių serija. Tik nesuprantu kodėl kai susikūriau savo characterį, jis negali spirti į galvą? :D Kai lošiau Exabition, tai žaidėjas galėjo spirti į galvą iš kojos, apie mua thai kalbu, nors ir priešininkas būna įspire į galvą man. :D O aš negaliu... Why? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ir man patiko žaidimas. Ant grindų kaip ir minėjo sunku kovoti. Dažniausiai iš kojų spardau ir iš kumščių serija. Tik nesuprantu kodėl kai susikūriau savo characterį, jis negali spirti į galvą? ;) Kai lošiau Exabition, tai žaidėjas galėjo spirti į galvą iš kojos, apie mua thai kalbu, nors ir priešininkas būna įspire į galvą man. ;) O aš negaliu... Why? ;)

turi pasiekt anta lygi ten kur mokina smugiawimo technika tada leis spardyt i galwa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai bandziau ir kombinacijas viska, kazkaip nevykusiai musuos, o geimas gan idomus, daug zaideju, grafika kaip sporto geimui gera:) viskas graziai atrodo:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na man asmeniškai iš pradžių patiko bet veliau... na, duosiu pavyzdį: susikūriau aš chara ir per career visus vos ne iš dviejų smūgių dariau, po to ten gavosi taip kad netreniravau nieko o tik strength/speed/cardio todėl title nešeidavo apgint, taigi susikūriau tokį pat chara per nauja ir kas atsitiko? o gi tai , kad dabar net užsimaxinęs tuos stats kaip anksčiau nebegaliu iš kelių smūgių padaryt priešų ;) kertu bankes iš kojų o jie ti kant žemės nukrenta bet ne TKO, kartais tenka po 3 akrtus iš eilės pargriaut ;) . Krc su senu charu galiou iš kelių smūgių į galvą su 1lvl ten technika padaryt, očia negaliu nors tokie pat statsai ;)

Redagavo zozole003

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turi pasiekt anta lygi ten kur mokina smugiawimo technika tada leis spardyt i galwa

O dabar gal gali paaiškinti tada kaip lvl keltis? Nes Speed, Strength, Cardio keliu. Sparring darau, dedu tuos skill'us ant ofense,defense. Ką dar reiktų man daryti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O dabar gal gali paaiškinti tada kaip lvl keltis? Nes Speed, Strength, Cardio keliu. Sparring darau, dedu tuos skill'us ant ofense,defense. Ką dar reiktų man daryti?

Man atrodo, kad jeigu smūgiavimo techniką pasirinkęs boxing, tai visai negalima į galvą spardyti. O keltis technikos level'į galima pasikvietus iš kito camp'o kovotoją, jie duoda specialias užduotis ir jas įvykdžius gauni taškų, surinkęs tam tikrą taškų kiekį, pasikeli tos technikos level'į.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.