marchiusm

UFC undisputed 2009

Rekomenduojami pranešimai

Man atrodo, kad jeigu smūgiavimo techniką pasirinkęs boxing, tai visai negalima į galvą spardyti. O keltis technikos level'į galima pasikvietus iš kito camp'o kovotoją, jie duoda specialias užduotis ir jas įvykdžius gauni taškų, surinkęs tam tikrą taškų kiekį, pasikeli tos technikos level'į.

Muai Thai pasirinkęs aš, o kaip pasikviesti tą kovotoją iš kito CAMP? :| Nesuprantu jau aš čia...

 

EDIT: Viską jau išsiaiškinau. :-)

Redagavo Kaifas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo jau kai sukūrei pirmą kartą, tai poto jau tikrai nebepakeisi, nebent naują kurtis, o tai kam tau keistis? Juk pats ir užrašei juos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gyrtas kuriau :notworthy:

 

Ne į temą

tai susikurk kita blaivas, gal geresnis gausis :(
Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del ko man gali nepaleisti sio zaidimo? Parsisiunciau is torrent.lt, isirasiau viska normaliai kaip visus zaidimus, bet man ji atidaro kaip dvd kina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del ko man gali nepaleisti sio zaidimo? Parsisiunciau is torrent.lt, isirasiau viska normaliai kaip visus zaidimus, bet man ji atidaro kaip dvd kina.

Ne į temą

reikia kad butu naujas FW 1.51 arba 1.6, pas tave senesne versija

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kas nors žaidžia intensyviai? Kaip ten jums su tais lvl kėlimais technikų? Nesuprantu kartais priešininkui daugiau smūgių suleidžiu, o jis man būna vieną užtaiko ir jau guliu aš ir jis laimėjo kovą :notworthy: Kas per velniava čia, nesuprantu. Patarkit ką nors :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu kartais priešininkui daugiau smūgių suleidžiu, o jis man būna vieną užtaiko ir jau guliu aš ir jis laimėjo kovą Kas per velniava čia, nesuprantu. Patarkit ką nors

Tai gal tavo str mazas as kaip ten.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kas nors žaidžia intensyviai? Kaip ten jums su tais lvl kėlimais technikų? Nesuprantu kartais priešininkui daugiau smūgių suleidžiu, o jis man būna vieną užtaiko ir jau guliu aš ir jis laimėjo kovą :notworthy: Kas per velniava čia, nesuprantu. Patarkit ką nors :(

 

pasidaryk kad stamina rodytu, ir smugiuok tada kai bus ant pilno, bus didziausia tikimybe isjungt priesininka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane kažkaip kuo toliau tuo labiau nervina šis žaidimas. Ant žemės jau kai parsiverčia, tai jau neįmanoma iš ten išeiti, nu įmanoma bet labai sunku, ir tutorialus visus perėjau ir vistiek nieko :D Jūs dar vis jį žaidžiate? Ar čia tik man vienam jis taip greit atsibodo, FNR3 taip greit tikrai neatsibodo, ir žaidžiau jį tikrai labai ilgai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane kažkaip kuo toliau tuo labiau nervina šis žaidimas. Ant žemės jau kai parsiverčia, tai jau neįmanoma iš ten išeiti, nu įmanoma bet labai sunku, ir tutorialus visus perėjau ir vistiek nieko :D Jūs dar vis jį žaidžiate? Ar čia tik man vienam jis taip greit atsibodo, FNR3 taip greit tikrai neatsibodo, ir žaidžiau jį tikrai labai ilgai.

Ne tau vienam.As irgi is pradziu gyriau ufc,bet turbut bereikalo.Tikekimes FN4 uzkabins zymiai daugiau negu ufc.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

pradėjau šią temą, nes tikėjausi jog šis žaidimas bus tikras GRAND'as. pasirodę screenshot'ai ir trailer'iai teikė daug vilties kad viltys bus pateisintos.

Šiuo metu pardavęs esu savo Xbox'ą tad negaliu išbandyti, tačiau teko pabandyti demo versiją. Jau viename iš pirmųjų pasisakymų minėjau, kad tikiuosi jog bus ištaisytos animacijos klaidos kurios buvo aiškiai pastebimos gameplay'aus trailer'iuose.

Tačiau (bent jau demo versijoje) šių pataisymų nematyti. Pabandysiu palyginti su animacija 2k sports ir EA sports kureju darbuose. UFC undisputed, kaip ir NBA live, paspaudi mygtuką ir iš karto nutrūksta atliekamo veiksmo animacija, su peršokimu pradedama naujojo veiksmo animacija. tai duoda šiuokį tokį minusą. Tarkime NBA žaidimuose kovoji dėl kamuolio: LIVE vos paspaudes matai kaip žaidėjo animacija peršoka, o 2ksports žaidėjas pritupia (yra paruošta animacija veiksmo pradžiai), žinoma prie to reikia priprasti nes mažą sekundės dalelę prarandi, tačiau tai suteikia realistiškumo ir grožio žaidimui.

tas pats ir UFC undisputed, jei smūgiuosi varžovui trumpu smūgiu kuris atlieka stipresnį smūgį ir pirmas pasieksi tikslą, visos varžovo pastangos ir visa jėga kažkur paslaptingai išgaruos. Dar pastebėjau, varžovas atlieka kojos spyrį į galvą tačiau tu prišokęs prie jo gali trumpu ir staigiu smūgiu priliesti jo vedą ir vėl kojos spyrio animacija nutrūksta ir peršokama prie smūgio priėmimo animacijos. taip pat demo versijoje pastebėjau, kad priešininką nugalėti galima spaudžiant vieną mygtuką. Tas pats smūgis, lygiai tokioje pat situacijoje (kuomet varžovas atsidengęs, atstumas toks pats ir t.t...) kartais būna viską triuškinantis, o kartais neturinti jokios reikšmės. Taip pats ir su gynybos sistema, ji nėra išdribta. Juk kovos pabaigą lemia ir gynyba. Kontraataka po išvengto smūgio kuomet varžovas dar yra judesyje ir visiškai tam nepasirengęs yra žymiai labiau žalojanti.

Bet nepaisant visų šių mano akimis įžvelgiamų minusiukų, šis žaidimas yra tikrai geras. Vien ta mintis, kad gali kurti savo žaidėja, treniruotis ir laukti to lemiamo vakaro - xbox'o vakarėlio (na bent jau mano draugų kompanijoje tokie būna). Alus, xbox'as, trunyrinės lentelės ir pan. O tokie žaidimai šiems vakarams prideda daug emocijų ir daug gero laiko.

 

Tikiuosi FNR4 fizikos varikliukas pasitvirtins ir jo elementai bus pritaikyti kitose THQ kompanijos darbuose.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekaip nerandu kur ten ir kaip ten pasikelti ta lvl nes kaip minejo jau cia kazkas iki galvos nedakelia kojos mui tai stilius jau tapau cempionas ir visvien dar 1 lvl kur ten ka reik padaryt kad pasikelciau lvl

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekaip nerandu kur ten ir kaip ten pasikelti ta lvl nes kaip minejo jau cia kazkas iki galvos nedakelia kojos mui tai stilius jau tapau cempionas ir visvien dar 1 lvl kur ten ka reik padaryt kad pasikelciau lvl

 

Turi jungtis prie LIVE ir zaisti intenete.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.