Javelin

Sudėtingumo lygio pasirinkimas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi, kaip ir sako temos pavadinimas įdomu būtu sužinuot kokį sudėtingumo lygį paprastai pasirenkat žaidimose (kur galima) ir ar tai priklauso nuo paties žaidimo?

Kas liečia mane pati, tai nuo senų laikų paprastai visada renkuosi hard, nes normal kaip ir numato kad žymesnio challengo nebus, tik kad pereiti. Retais atvėjais kai žaidimas tiek vertas, kad pereiti antrą kartą, tai pasirenku sekanti, bet antrą kartą žaidžiu retai (paskutinį ką atsimenu buvo pirmas TLOU, rinkausi Grounded, bet žaidžiau ne Game +).

O kaip pas Jus? 

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai nemegstu sunkiu zaidimu, man labiau patinka grindas nei sunkumas, tai stengiuosi viska zaisti normal arba easy, bet jei platina reikalauja auku tenka ir sunkiausio lygio pazaisti :( bet jei to reiklauja DLC dazniausiai sakau "aciu nereikia" :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dazniausiai normal, tiesiog laiko nera daug, o zaidimu backlogas didelis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemegstu kad per daug kankintis su hard lygiu,kaip koki bloodborne ar demon souls kur visada taip :D renkuosi normal,kad butu geras balansas.Retai kada zaidimai net normal per sunkus kad butu man,net tada stengiuos ilgai nemazint sunkumo,nors patys siulytu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visada normal renkuosi. As ne is tu Hard zaideju kurie ne tik moka, bet ir sugeba tokio sunkumo zaidima praeiti. Pamenu senai senai su Braliuku pliekem kazkoki co-op zaidima ir jis norejo ji losti ant Hardo.. Zaidimas taip ir liko nepereitas. :D Is normal man tik noretusi, kad zaidimas butu vienodai sunkus, o ne pradzia lengva, o i pabaiga jau sunkiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha, kol kas įdomi statistika, be abejo kiekvieno pasirinkimas? Man tai esmė tame, kad ne Souls tipo žaidimuose, dažniausiai būna normalus savai tavo pasirinkimu arba chekpointai. Todėl nereikia pastoviai eit nuo pradžios visą atkarpą iki sunkaus momento kaip Souls, todėl tas hard ir gaunasi ne toks jau hard, nors aišku būna sunkių momentu kur po kelis kartus plėkėsi. O šiaip nors aš ir ne fanatas Souls tipo ir dėl sistemos ir dėl bosų, bet settingas veža. Dabar Souls III kažkaip užkabino, bandau eiti (2 pradiniai bosai jau įveikti), o Cyber tai ir guli?    

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iš įpročio normal pasirenku. bet visokių žaidimų būna. tarkim, perėjus DIABLO III ant normal, man tik norisi visa tai pakartot ant HARD, kad pajusti daugiau žaidimo subtilybių. bet yra tokių atvejų, kur kokią sunkią vietą ar bosą pasiekiu ir užstringu, tai nejaučiu gėdos ant easy pasidaryt. 

žinau, kad lengvumas ir paprastumas tikrai nedaro žaidimo blogu, o jei daro, reiškiasi, kad tas žaidimas yra lievas. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip aš esu "survival horor" tipo žaidimų mėgėjas (Dead Space, TLOU, Evil Within etc.). Jose dažniausiai visas sudėtingumas yra tame kad apgalvotai eikvoti gautus resursus ir tinkamai daryti apgreidus, pasirinkus tinkama personažo vystimo kelia. Todėl pakėlus sudėtingumo lygį tiesiog turi kruopščiau planuoti šituos dalykus. O taip tai viskas turi savo ribas ir man asmeniškai virš hard nesinori rinktis, nes tuomet jau iš tikrųjų gaunasi kankynė, one žaidimas.

P.S. Šiek tiek esu nustebęs, nes kažkaip galvojau kad hard daugiau renkasi, gi čia lygtais mačiau keletą forumečių, kurie visus Souls su "malonumu" perėjo.    

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pats gal labiau prie normal, bet aišku tokius kaip karinius šaudyklės imu veteran, ar koks max sunkumų lygis, o tarkime racing tai imu easy. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 25 minutes, Suveln parašė:

iš įpročio normal pasirenku. bet visokių žaidimų būna. tarkim, perėjus DIABLO III ant normal, man tik norisi visa tai pakartot ant HARD, kad pajusti daugiau žaidimo subtilybių. bet yra tokių atvejų, kur kokią sunkią vietą ar bosą pasiekiu ir užstringu, tai nejaučiu gėdos ant easy pasidaryt. 

žinau, kad lengvumas ir paprastumas tikrai nedaro žaidimo blogu, o jei daro, reiškiasi, kad tas žaidimas yra lievas. 

del diablo tai ten rpg tie lygiai kaip ne lygiai, gali ten pati sunkiausia lygi priaugti ir bus juokas eiti vien, sitas man netrukdo, bet yra zaidimu kur tiesiog is 1-2 hit krenti ir nesvarbu ar 1 ar 100 karta zaistum vistiek mirsi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip trumpai:
Jeigu yra 4 pasirinkimo variantai (Easy, Medium, Hard ir Very hard) tai renkuosi visada hard.
Tačiau jeigu yra standartiniai 3 lygiai imu dažniau medium, aišku priklauso nuo žaidimo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 5 minutes, Eiviokas parašė:

Taip trumpai:
Jeigu yra 4 pasirinkimo variantai (Easy, Medium, Hard ir Very hard) tai renkuosi visada hard.
Tačiau jeigu yra standartiniai 3 lygiai imu dažniau medium, aišku priklauso nuo žaidimo :)

O, kažkas tai panašaus. Nes būtent taip ir darau. Very hard nesirenku niekuomet, nes žinau kad jau bus bereikalinga kankynė. O 3 lygiai šiaip būna porečiai, nebent aš nesusidūriau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 43 minutes, CerberusLT parašė:

Aš pats gal labiau prie normal, bet aišku tokius kaip karinius šaudyklės imu veteran, ar koks max sunkumų lygis, o tarkime racing tai imu easy. 

O geras :D saudykles gerai varai jei iskart veteran . Siaip aisku buna skill zaidimai kur nera jokiu hard ir easy. Pvz injustice 1vs1 mustynes.ten priklausys jau nuo tavo igudziu ir gero interneto mazu ping'u kai susitiksi online 1vs1 mustis. Ten koks pradedantis susitikes jausis kad zaistu ant very hard pries mane :D (per 7metus atkaliau zaidima taip,kad europoj is keliu tukstanciu likusiu zaideju esu 91pirmas =}  )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš pamenu senais mokyklos laikais ant bajerio įsijungiau originalų COD: Modern Warfare ant Veteran sudėtingumo. tai kaip kokį Flashpointą taktiškai, lėtai peržaidžiau, labai patiko :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nezinau ko tiketis, renkuosi normal, pradedamas kai kurias RPG buna ir Hard pasirenku, su ta mintim, jei bus sunku tiesiog daugiau pagrindinsiu. Normaliuose zaidimuose Hardus renkuosi tik prazaisdamas antra kart, kai jau viska zinai tai ir tas hard ne toks jau sunkus buna, dar kai to reikalauja kokie trophy, ar kas nors atsirakina tik ant sunkesniu lygiu. Easy labai jau retai renkuosi, cia jau visai jokia challenge. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.