Javelin

Perku/Renkuosi Soundbarą *BENDRA TEMA*

Rekomenduojami pranešimai

@Eiviokas, liuks. Kai pasibandysi galėsi pasidalint įspūdžiais. Manau visiems bus įdomu. Bet kurio atvėju skirtumas nuo tv grasiakalbių į gerąją pusę turėtu būt garantuotas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka gi šiandien pasijungiau Q800A ir likau maloniai nustebęs. 
Garsas kaip diena ir naktis skiriasi nuo mano senolio SONY GT-HT1.
Galios daugiau, viskas švariau ir maloniau ausiai. Atmos veikia puikiai, o žaidimai pasidarė dar malonesni ausiai, tik klausimas kokius kodekus naudoja žaidimai garso perdavimui :)
Sakyčiau puikiai išleisti 500 eur :D tik va kaimynai tai dabar tikrai nesidžiaugs dėl to :D :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Eiviokas, džiaugios kad viskas tiko, taip ir turėjo būti. Dėl kodekų tai tiksliai nežinau, bet PS5 kaip ir 4 duota rinktis tarp Dolby Audio, DTS Audio ir PCM. Mano soundbarui geriausias rezultatas visada gaudavosi su Dolby Audio. DTS ir PCM grodavo tyliau ir ne taip "gražiai". Playstation nepalaiko Atmos ir greičiausiai nepalaikys, bet iš diskų atmos filmų takelius, lygtais skaito. Sklinda gandai kad su nauju firmware, kuris dabar yra beta testinge atsiras ne tik ssd išplėtimo lizdo palaikymas bet gali būt ir 3D Audio per TV garsiakalbius, bet dar ne per išorines audio sistemas.

P.S. Pasistenk negąsdinti kaimynų?  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Javelinna pasijungus ps5 iškart man meta digital plus kodekus ant tv nustaymus vietoj pcm.

Jo dėl 3d audio žinau, pas mane dabar ps5 beta versija teko išmėginti su senu soundbar, bet nelabai patiko. Šis naujas ir be 3d audio geriau veikia ir stimuliuoja surounda. Tas 3d skirtas tik TV garsiakalbiams na ir pas ką stereo pajungtas.

Turiu problemine tokia kaimyne kuriai amžiais viskas ne gerai tai kažkaip tenka pakovoti vieną kartą į metus ??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 1 minutę, Eiviokas parašė:

na pasijungus ps5 iškart man meta digital plus kodekus ant tv nustaymus vietoj pcm.

Jo dėl 3d audio žinau, pas mane dabar ps5 beta versija

Nežinau kaip Samsung, nes kiekvieno TV gamintojo Audio nustatymai gali būti skirtingi. Pas mane su LG Audio yra padarytas Passtrough nustatymas, o konsoleje kaip jau sakiau Dolby Audio. Kol an TV ne buvau pasidaręs Passtrough nesuprasdavau kodėl per Netflixa pas mane Atmos negroja. Kai padariau viskas sustvarkė.

Kaip gavai beta firmware??   

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Javelin gal turi rekomendacijų dėl equilazerio nustatymų?

Kazkada čia buvo paskelbe registraciją į beta, po poros savaičių gavau į paštą kodą su kuriuo leido atsisiųsti beta versija. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 11 minučių, Eiviokas parašė:

gal turi rekomendacijų dėl equilazerio nustatymų?

Deja ne, nesu melomanas, garsu iš tikrųjų domios tiek kad pagerinti konsolių ir tv garsą, bet žymiai daugiau nelendu. Dėl šito čia gal kokioje reddit soundbarų skiltyje labiau gali pagelbėti. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ant PS5 geriausia daryti PCM.
Passthrough butent ta ir reiskia, Passthrough, aisku kad Atmos negrodavo, nes tavo tv negali to garso apdorot.

as pats isigyjau Q950A, bet dar nebuvo laiko pasijungt :D bet turiu senesni modeli, tai nezinau apie kokius equilazerio nustatymus sneki, bet as pagrinde naudoju 2 modus soundbar'e, tai Adaptive ir Game Mode, ka pakoregavau tau bosa, uzdejau keleta pliuse :D 

as turejau toki sena soundbara anksciau, tai kai isigyjau Q80R, tai buvo kaip diena ir naktis :D

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 51 minutę, gedunex parašė:

ant PS5 geriausia daryti PCM.

Mano atveju netiko. internete labai daug diskusijų kuris formatas geriau, nes per PCM kaip ir gauni 7.1 uncomppressed audio, bet iš praktikos man Dolby Audio groja geriausiai ir tiek.

Prieš 53 minutes, gedunex parašė:

nes tavo tv negali to garso apdorot.

Dauguma LG tv palaiko Atmos per vidinius garsiakalbius (aišku toks ten ir Atmos, nes net ir soundbarų Atmos turbūt nesuliginamas su ant lubų pakabintom kolonelem), bet ne tame esmė. Kodekas buvo ir tv Atmos Netflixe palaikydavo.

Prieš 56 minutes, gedunex parašė:

tai nezinau apie kokius equilazerio nustatymus sneki

 Na čia ne aš šneku, bet jaučiu @Eiviokasturi omeny soundbaro appso nustatymuose esanti ekvalaizerį. Čia kaip ir Samsungo fiškė. LG pvz. to neturi, ten tik Bass, treble ir kanalus +/- gali reguliot. Pagal Hz dažnius (ekvalazeris) neduoda.

Prieš valandą, gedunex parašė:

as pats isigyjau Q950A

Puikus pasirinkimas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ant PS5 PCM geriausia. nes konsole apdoroja. is praktikos, garsiau groja, bet ne geriau, bet cia ant PS5. PS4 neturi tokiu galimybiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 12 valandų, Javelin parašė:

 Na čia ne aš šneku, bet jaučiu @Eiviokasturi omeny soundbaro appso nustatymuose esanti ekvalaizerį. Čia kaip ir Samsungo fiškė. LG pvz. to neturi, ten tik Bass, treble ir kanalus +/- gali reguliot. Pagal Hz dažnius (ekvalazeris) neduoda.

Jo kalbu apie equilizer pagal daznius Hz. Yra TV advanced nustatymuose arba per appsa tai va ir idomu kas kaip pasidare :) Nesu baisus melomanas tai ir susipazinimas toks so so :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as asmeniskai nieko nelieciu. yra tie profiliai ir jais naudojuos. cia su tais equilezer'iais tai reik zinot baisiai garsa. arba turet iranga ir vistiek suprast ka darai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

RTINGs ką tik įvertino naują įdomu Sony produktą - topini Sony 2021 m. soundbarą HT- A7000. Tai yra 7.1.2 soundbaras su Atmos galimybe. Taigi čia įdėsiu sutrumpintą išverstą apžvalga su keliais savo komentarais. Jis parduodamas kaip taip vadinamas "standalone" soundbaras - pradiniame komplekte neturi atskiro subwooferio, tačiau jį kaip ir galininių (surround) kolonelių komplektą galima dasiprirkti atskirai. Tiesa jis kaip ir turi 2 integrotus neva "subwooferius" aplink centrinį garsiakalbį, bet pagal dydi jie daugiau atitinka vidutinių dažniu garsiaklabius. Iš karto pasakau kad tokio komplekto (subwooferis + surround koloneles) kaina gaunasi tiesiog milžiniška (pats baras 1300e, geresnis subwooferis 800e, koloneles 500e, viso 2600e) ir aš asmeniškai už tokius pinigus to komplekto vistiek nepirkčiau nesvarbu koks geras būtu garsas.

Taigi jo rezultatai (buvo apžvelgta standalone versija).  Darbinis dažnių diapazonas - 52.6 Hz - 19.9Hz. Vidutiniškai kaip nenaudojant atskiro žemų dažnių garsiakalbio. Stereolaukas, stereoscena ( org. stereo sounstage) nežinau kaip geriau išversti lt - 7.5. Geras rodyklis, apriepiama garso scena yra platesnė, negu pats soundbaras, bet už tai mokama ne visai tiksliu garso objektų išdėstymu scenoje. Harmonikų iškraipymas - 7.7 Geras rodyklis, THD esant 80% garsumui tik 0,37, Max 2,75. Centrinis kanalas - 8 balai. Gerai, bet būna ir geriau. Erdvinio garso kanalai (inegruoti į barą) - 5.2 Prastai, nemažai soundbarų turi geresnius rodyklius taip pat su integruotais).

Atmos - 4.8 Dar blogiau. Palyginimui daugomos jų testuotu Atmos soundbarų su t. p. į viršu nukreiptais Atmos garsiakalbiais įvertinimas sukasi apie 6.

Iš garso reguliavimo funkcijų turi kambario korekciją, dialogo, subwooferio, surround ir galinių kanalų korekciją, t. p. naktinį režimą bei virtualų surroundą. Neturi žemų/aukštų dažnių bei aukščio kanalų korekcijos. Turi kelis klausimo "presetus".

Įvestys - HDMI (e)ARC, 2 HDMI In, optical in ir 3.5 in (kai kam gali būt labai naudinga). Per EARC palaiko visus dabar naudojamus garso formatus, per HDMI In taip pat (Įvertinimas 10).

Garso delsa (latency) - 8.2 Čia viskas gerai. Vaizdas ir garsas bus sinchroniški.  Taip pat turi indikacijos displejų, sensorinius mygtukus bei valdymo appsą. Neturi integrotų balso asistentų (Alexa, Google).

Mano asmeninės įšvados. Sony gavosi labai brangus ir laaabai vidutiniškas standalone soundbaras (ypač už tokius pinigus). LT už tiek be nuolaidų galima nusipirkti pilno komplekto (baras, subas ir surraundai) Samsung ir LG produktus, pvz. Samsung Q950T ar LG SN11RG, kurie bus visko geresni, ypač Samsung ir iš karto turintis fizinius galinius kanalus (dar ir su Atmos) ir subą. RTINGs ruošiasi testuoti ir pilna Sony komplektą, tačiau kaina viską pasako 2600 vs 1200. Nežinau kas sveiko proto pirktu už tokius pinigus soundbar komplektą. Vnz Sony išleido produktą kuris skirtas niekam. Labai brangus ir labai vidutiniškai skambantis.

Objektyvumo dėliai pasakysiu kad tokia žinoma kontorą kaip What Hi Fi, jį įvertino puikiai. Bet jų testai visada subjektyvus, grynai iš klausos. Jie nieko nematuoja, tiesiog paleidžia savo standartiškai naudojamus takelius (filmai, muzika) ir klausosi patinka ar ne. RTINGs ir klausosi ir matuoja. Pilnu apžvalgų nuorodas pridedu:

1)   https://www.rtings.com/soundbar/reviews/sony/ht-a7000

2)    https://www.whathifi.com/reviews/sony-ht-a7000

3)   https://www.theverge.com/22623242/sony-ht-a7000-soundbar-review-dolby-atmos-xbox-series-x-ps5

4)  https://www.digitaltrends.com/sound-bar-reviews/sony-ht-a7000-review/

Ten rasite ir daug paveikslėlių

  

design-medium (4).jpg

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naujas aukštos-vidutinės klasės karalius ?

Tarp 2022 m išleistu Samsung soundbar modelių mano dėmesį labiausiai atkreipė šis, kuris imho gali tapti potencialiu hitu galintiems už soundbar išleisti apie 1000e (dabar) ar dar mažiau (vėliau kai kainos šiek tiek kris).

Kalba eina apie Samsung HW-Q930B modeli. Kuom jis patraukė mano dėmesį ?

Pirmas, jis yra antras pagal eilę šių metų TOP Samsung soundbaras. Už ji kiek geresnis ir galingesnis yra tik Q990B, bet jis yra ir visais 500e brangesnis, kas tikrai yra nemaži pinigai, o garso kokybė labai panaši. Abu eina komplekte su galiniais (surround) garsiakalbiais, kas įprasta pirmam eilėje topui, bet antran ankščiau jas visą laiką reikėjo pirkti atskirai už papildomą kainą. Q930B yra 9.1.4 kanalo saundbar: turi priekinius, centrinį, 4 priekinius surround, subą, galinius ir 4 Atmos (priekis ir galas) kanalus. Palaiko visus įmanomus garso formatus (įskaitant Atmos ir DTS-X), turi garso k-ją pagal kambario formą, kelis standartinius sound presetus, 7 juostų grafinį ekvalaizerį bei daug kitų smagių dalykų, įskaitant Apple Airplay ir Amazon Alexa garso asistento palaikymą....ir svarbiusai gerai skamba?

Iškraipimų lygis žemas, net esant maximaliam garsui, Atmos išpildymas vienas geriausių kokį teko matyti per RTINGs testų istoriją (įvertinimas 6,8...paprastai 6 yra jau labai gerai). Stereo scenos plotis yra kiek didesnis už pati barą. Indikacijai turi nedidelį dispejų baro priekyje, kuris užgesta nenaudojant. Dar man patiko jo sąlyginai kompaktiški matmenis, kaip tokiam galingam barui (plotis 111 cm, aukštis 5,9 cm, gylis apie 12 cm). Padengtas metaliniu tinkleliu skirtingai nuo audinio prieš tai buvusije generacijoje.

Vnž, gal vienintelis kandidatas, į kurį norečiau keisti savo LG SL8YG.

Pilna apžvalga iš RTINGs čia  https://www.rtings.com/soundbar/reviews/samsung/hw-q930b

 

1-build-quality-small.jpg

1-controls-small.jpg

1-interface-small.jpg

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

palyginau su savo praeitu metu modeliu, tai sitas blogesnis. turbut grizimas prie metalo vienintelis didelis pliusas. aisku ir ekraniukas priekyje pliusas.

idomu kada jie prades dedi normalu 2.1 HDMI. premium modelis vis gi ne pigiena.

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.