Rekomenduojami pranešimai

pasiseke gaut isankstini demo,tikrai geras,kas turi ps3 vertetu nusipirkt

demo psn store iseis 21 si menesi beje jau ign review yra 9.2

Redagavo gytpow

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

inFamous demo playtrough:

 

Na gal nieko atrodo, bet biški kažkodėl tikėjaus daugiau veiksmo :)

Pabandęs demo tik galima bus daug maš įvertint.

Redagavo VeriGud

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man siandien is Sony email atejo su kodu kad parsisiusciau inFAMOUS demo, bet kaip tik sia savaite net'as labai lievai veikia, tai 1mb siuncia apie 10min. Nesiseka man. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na ismeginom ta demo ir galiu pasakyti kad manes visiskai nesudomino,galvojau visai apie kitoki zaidima negu gavau siaip :nunchuks: na net is video ir tai ka maciau iki siol buva ususidares geresne nuomone,bet tai ka ten reikejo vykdyti demuskej tai man gryniausia na kazkoks paltform-shooter-super powers hibridas,na primeskim kad vietoj jo zaibu turim ginkla ir gaunasi eilines shooteris su jumpais ir lakstymais po miesta kaip spidermeno zaidime. net nesitengiau pereit demo nes pabodo saudyt be galo is tu zaibu,be to jokiu mastymu net nereikia nes nebuna laiko kada galvot ka gali dar padaryt,kaip kitaip iveikt gal priesus,nes jie tave pamato is bet kokio atstumo :) ir iskart pradeda saudyt,be kartais atrodo kad atsiranda is niekur,tiesiog isdygsta tau uz nugaros ,kaip kokie grybai :) .be to ant ekrano nera jokio radaro kur rodytu kur tu turi eiti ar bent i kuria puse ziuri,ar as nemokejau isijungti na nzn,kaskart spaudyt select kad pasizuret ar teisingai eini tikrai nesamone. o jau saudymas zaibais tai tikras fps daugiau nieko,net valdymas toks pat ,ir dar granatas turi kaip tikram fps !! krc as pass , man pvz bionic commando ideja atrodo daug sviezesne ir idomesne zaisti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ko as baiminausi tai ir pamaciau demo versijoje. na zinoma tai tik demo versija , bet vistik ...

dar vienas zaidimas kur draskaisi po miesta vygdydamas misijas ir tiek. tikiu , kad pilnoje versijoje bus itraukianti istorija . gerio ir blogio kelias prideda jam pliusa. ciuozimas begiais ir laidais originalus ir smagus sumanymas. bet taikymosi sistema tikrai neman . na nelimpa man prie bendro veiksmo. pasoki i ora, praskrieji oru , kulvertis ant zemes ir tik nusitaikius valdymas tampa kaip FPS. zaidimas geras ir kokybiskas . pirmas blynas tikrai nera prisviles (juolabiau sukurtas per toki trumpalaika) .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Super geras platformeris sprendziant is demo.Eini ir dubasini visus.Bent jau man tai patinka toks greitas veiksmas,uz koki Uncharted tai tikrai geriau.Kadangi iseis red faction 3 tai nezinau ar infamous pirksiu iskart kai isleis.Jei neklystu tai cia ner multiplayer,tad pabos greitai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

...uz koki Uncharted tai tikrai geriau.Kadangi iseis red faction 3 tai nezinau ar infamous pirksiu iskart kai isleis.

Na ir keistas tavo skonis... :) Kaip supratau tau Red Faction 3 yra geriau už Infamous, o Infamous geriau už Uncharted? :devil:) Na bet dėl skonio nesiginčyja (nors iš tikrūjų būtent dėl skonio visi ir ginčyjasi :D ).... Man tai kaip tik viskas priešingai. Uncharted žymiai geresnis už abu minėtus žaidimus kartu paėmus. Žiauriai laukiu antros dalies. :) Infamous - vidutinis toks žaidimukas. Laaaabai daug trūkumų . Tikrai galėtų būti metų žaidimas, bet kažkoks jis man nedabaigtas.... Toks "sausas"... Bet potencialas yra. :) Na o apie Red Faction 3 nežinau net ką gero pasakyti. Demo išjungiau po 3-4 min. žaidimo. Gal "kažko" nepamačiau, kas turėtų patikti.... Bet demo versijoje nepatiko totaliai viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.