Rekomenduojami pranešimai

Zaidimas, bent manes tai tikrai neuzkabino ir tikrai is mano puses nemanau, kad vertas pirkimo :devil:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimas, bent manes tai tikrai neuzkabino ir tikrai is mano puses nemanau, kad vertas pirkimo :devil:

Ne į temą

O tai jau pilna dali zaidei kad taip nusprendei? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nu net nereikia zaisti manau net kad nusprestum ar tikrai nori zaidimu uztenka paziureti pora review, paskaitineti ir susidarai nuomone apie zaidima. Beto visu skoniai skirtingi, tad neskau, kad zaidimas prastas ar kaip, bet manes nekabina ir tiek :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na zmones jau losia retail versija siaip,kazkaip kaip ir tikejaus viska panasiai kaip demo,tik kad kuo toliau tuo misijos darosi vis sunkesnes,o tas gali ir uzknisti beje,na kai kur ir laiko limitas dar buna,na cia kiek maciau sianakt tos pilnos versijos,bet kad nera lengva tai tikrai,siokia tokia platformeriu liga buna kai tenka greitai kur sokinet,dar taikytis reikia taikliai ir viska daryt gana greitai nes ei sugalvoji sustos ir pagalvot tai misija tenka lost per nauja daznai,taigi nieko labai gero kazkaip. bet is kokio 5-10 karto manau jau viska galima pereit kai mintinai zinai kas kur,tik nezinau ar tiek nervai islaikys daugumai :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ir keistas tavo skonis... :( Kaip supratau tau Red Faction 3 yra geriau už Infamous, o Infamous geriau už Uncharted? :D) Na bet dėl skonio nesiginčyja (nors iš tikrūjų būtent dėl skonio visi ir ginčyjasi :) ).... Man tai kaip tik viskas priešingai. Uncharted žymiai geresnis už abu minėtus žaidimus kartu paėmus. Žiauriai laukiu antros dalies. :) Infamous - vidutinis toks žaidimukas. Laaaabai daug trūkumų . Tikrai galėtų būti metų žaidimas, bet kažkoks jis man nedabaigtas.... Toks "sausas"... Bet potencialas yra. ;) Na o apie Red Faction 3 nežinau net ką gero pasakyti. Demo išjungiau po 3-4 min. žaidimo. Gal "kažko" nepamačiau, kas turėtų patikti.... Bet demo versijoje nepatiko totaliai viskas.

As losiau tik Uncharted demo ir jis man nepatiko.Ji galima lygint su infamous nes abu tokio stiliaus kaip Tomb Raider grajai.O Red Faction man yra pirmas eilej nes patiko labai demo.Tai ir sakau,kad pirma paimsiu butinai RF, o tada del infamous ziuresiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Palošiau DEMO ir kaip ir galvojau - taip ir buvo.

Laipiojimas velnias žino kur, upgrades, charging electricity, žiauriai bloga melee kova, plytinis valdymas.

Šovė iškarto į galvą mintis - SPIDER MAN ANYONE??? :D

 

Mano manymų eilinis išreklamuotas š****.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasirode visi 4 chapteriai Infamous Prequel Graphic Novel,juos galima atsisiustiis CIA

taigi kas nutiko dvi savaites pries zaidimo ivykius,ir kodel zaidimas prasideda butent taip.viska galima suzinoti is sito komiksu Prequel

jei nenorit siustis galima tiesiogei paziureti viska CIA

kad butu aiskiau kas tai,prasom pirmas komiksu puslapis

Nuotrauka

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.