ViPeRkillz

Call of Duty: Modern Warfare 2

Rekomenduojami pranešimai

O kaskodel as visiskai nenoriu kad i call of duty (na dabar jau modern warfare 2) prikimstu transporto priemoniu :thumbsup4:

Aš irgi visai nenoriu, nes tada pasidarys turbūt dideli plotai ir galėsim kruš*is po visą map'ą. Ir šiaip man nepatinka kai į FPS prigrūda transporto priemonių, kažkokie lievi game tada tampa. :\ Nebent kai duoda, nu maždaug Tave veža iš taško A į tašką B ir turi atsišaudyt, tada va smagu būna.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi visai nenoriu, nes tada pasidarys turbūt dideli plotai ir galėsim kruš*is po visą map'ą. Ir šiaip man nepatinka kai į FPS prigrūda transporto priemonių, kažkokie lievi game tada tampa. :\ Nebent kai duoda, nu maždaug Tave veža iš taško A į tašką B ir turi atsišaudyt, tada va smagu būna.

taip ir bus greiciausiai, kad tik atisaudyt reikes. nes visuose COD dalyse budavo epizodas kai vaziuoji ir saudai is masinos, o db saudysi nuo sniego motociklo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip ir bus greiciausiai, kad tik atisaudyt reikes. nes visuose COD dalyse budavo epizodas kai vaziuoji ir saudai is masinos, o db saudysi nuo sniego motociklo.

Seip tai tik ant 1,2 ir 4, kuriuos kure infity ward. Treyarch nesiima sukurt tokiu epizodu, jie padaro 3h zaidima kur begi ir pjauni zaisdamas ant easy.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip tai tik ant 1,2 ir 4, kuriuos kure infity ward. Treyarch nesiima sukurt tokiu epizodu, jie padaro 3h zaidima kur begi ir pjauni zaisdamas ant easy.

Treyarch jau 7 dali pradejo kurti.. :thumbsup4:

Redagavo Apollon

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu dar neturite naujausio GameInformer žurnalo numerio, manau, jums bus įdomu sužinoti pagrindines Modern Warfare 2 detales, kurios buvo atskleistos 10-ties puslapių pristatyme ir taip pat pamatyti naujų vaizdelių iš žaidimo. Nors vaizdeliai yra skenuoti iš žurnalo ir iki geros kokybės ir aukštos rezoliucijos jiems toli, tačiau net juose žaidimas atrodo nuostabiai. Taigi štai naujos detalės, o vaizdeliai kiek žemiau:

 

* ► Pagrindinės žaidimo kampanijos žaisti Co-op režimu negalimės, bet bus atskiros mažesnės misijos, kurias galėsite vykdyti kartu su draugais.

* ► Žaidimo veiksmas vyks keleri metai po pirmosios dalies ir didžiausią grėsmę kels vėl Rusija su nauja teroro organizacija.

* ► Single-Player režime bus galima tobulinti savo ginklus, taip pat jūsų ginkluotėje atsiras ir apsauginis skydas skirtas riaušėm.

* ► Modern Warfare 2 bus ilgesnis ir grafiškai detalesnis nei pirmoji dalis, bei konsolėse veiks 60FPS dažniu.

* ► Bus galimybė važinėtis sniego motociklais, tundros misijose, ir naudotis jais kaip išsigelbėjimo priemone.

* ► Tundros misijose taip pat teks kopti lediniais šlaitais.

* ► Nebereikės siųstis patch'ų atskirai - viską atliks pats žaidimas prisijungęs prie interneto.

* ► Modern Warfare 2 žaidime bus daugiau laisvės ir net galimybių žaisti stealth taktika, bet vis dėlto žaidimas išliks gan linijinis kaip ir pirmoji dalis.

* ► Keičiamas priešų "respawn" būdas, bei dažnumas.

 

phoca_thumb_l_2kt.jpg

phoca_thumb_l_18895699.jpg

phoca_thumb_l_mw2%202.jpg

phoca_thumb_l_mw2%201.jpg

Redagavo Klubas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

* ► Single-Player režime bus galima tobulinti savo ginklus, taip pat jūsų ginkluotėje atsiras ir apsauginis skydas skirtas riaušėm.

Va sita vieta tai mane sudomino :) Turbut neiseis taip tobulint ginklu kaip ant MGS4, bet apsauginis skydas gali buti tikrai idomi naujiena.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va sita vieta tai mane sudomino :mellow: Turbut neiseis taip tobulint ginklu kaip ant MGS4, bet apsauginis skydas gali buti tikrai idomi naujiena.

nenaujiena cia ant ranbow six vegas irgi jis buvo taipogi ir army of two kazkas panasaus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nenaujiena cia ant ranbow six vegas irgi jis buvo taipogi ir army of two kazkas panasaus.

Ne į temą

Neteko zaisti siu zaidimu todel nezinau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat kuo toliau tuo man labiau atrodo kad bus sugadintas zaidimas, prides ginklu upgreidu, kaip sakiau transporto priemoniu (nebent padarys kaip pirmose dalyse kaip jau kazkas minejo). Visiskai nebebus panasus ir call of duty, bet gal del to, ta pavadinimo daly ir nueme? :mellow:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.