ViPeRkillz

Call of Duty: Modern Warfare 2

Rekomenduojami pranešimai

CoD4 žaidžiau gal metus, nesveikai buvo užkabliavęs, ypač multiplayeris, CoDWaW buvo irgi puikus zaidimas tik kad buvo tie patys perkai ir ginklai tik senesni truputi...

MW2 manau bus toks pats puikus kaip ir buvo CoD4, gameplay'jus tikrai atrodo daug žadantis ir ivairus, nežinau kaip jus bet manau bus GOTY ar FPS of the year ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

revenge on me, and i will revenge

;) čia tu tipo "išvertei"? :D Jei tavęs lietuvis prašo išversti, tai kažkaip nelogiška versti iš vienos kalbos į kokią kitą, bet ne lietuvių... :D

 

kiberboi

Vertimas pažodžiui (skamba nelabai taisyklingai, bet aš ne poetas. :D esmę manau suprasi.): "Kerštas ant manęs... Ir aš atkeršysiu..."

Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

:D čia tu tipo "išvertei"? ;) Jei tavęs lietuvis prašo išversti, tai kažkaip nelogiška versti iš vienos kalbos į kokią kitą, bet ne lietuvių... :D

 

kiberboi

Vertimas pažodžiui (skamba nelabai taisyklingai, bet aš ne poetas. :) esmę manau suprasi.): "Kerštas ant manęs... Ir aš atkeršysiu..."

Manyciau turi skambeti :

Kersyk man , as tau atkersysiu . Kazkas panasaus . :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai ne :D jei jau bandyti lyriškai versti, tai būtų kažkas tipo: "Kerštas dabar guli ant mano pečių. Ir aš atkeršysiu"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seip tai viper tinak variantas pazodziui, bet logiskesni sakiny padaryti tai: mano eile kersyti - ir as atkersysiu, arba kersyjai man - dabar as atkersysiu... something like that

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau kaip jums, bet man tai tikrai sitas bus game of the year, kartu su Assasins Creed`u 2, man asmeniskai atsibode sitie WW2 is pirmuju daliu, o CoD: MW buvo kaip tikra atgaiva <_< tikekimes MW 2 dalis bus nesugadinta ir tokia pat puiki kaip CoD: MW. :) :) :) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar tik man atrodo ar MW2 tapo gerokai ziauresnis ta prasme anksciau su peiliu galejai tik "tipo nudurt" t.y. pamojuoji ore ir viskas

 

o dabar galima nuverst nuo motociklo, dar treileri rode kaip ant zemes pargriauna ir nusmeigia bei t.t.

 

 

manau tai tikrai nebutina :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau tai tikrai nebutina :)

[sarcasm] tai aisq ne, galetu ir ant gow nebut tu taskymu visokiu, butu tikrtai smagiau zaist, kam tas kraujas is vis reikalingas?

labai netikroviskai atrodo [/sarcasm]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

[sarcasm] tai aisq ne, galetu ir ant gow nebut tu taskymu visokiu, butu tikrtai smagiau zaist, kam tas kraujas is vis reikalingas?

labai netikroviskai atrodo [/sarcasm]

tame ir esme kad gow atrodo netikroviskai o cia tikroviskai padaryti visi tie peiliai nors pats zaidimas nesuka jau ITIN i tikroviskuma

 

 

nesupraskit manes blogai, as ne "uz gelytes ir melynus debeselius". bet kai paziuri tai paciam taip... auch!!!! siurpas nukrato :)

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gaila kad co/op nebus ........... nes man pats idomiausias dalykas su draugu per misijas eit :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gaila kad co/op nebus ........... nes man pats idomiausias dalykas su draugu per misijas eit :throw:

kad man atrodo bus, tik kad ne paprasta campaign pereidinėti, o net atskiros misijos bus (co-op tai turiu omenyje split-screen)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo as ir skaiciau kad bus atskiros misijos , bet kiek supratau tai jos bus trumpos........... tai delto ir nusivyliau. Nu nors gal bus ir geros kol neisleido tol nesuzinosim :cheers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.