Džekeris

Ar verta pirkti 4K 120hz televizorių?

Rekomenduojami pranešimai

Sony XH80 netinka, nes jis neturi HDMI 2.1 jungties.

XH90 įgauna HDMI 2.1 po software atnaujinimo, tačiau jis neturi dar VRR, ir ALLM funkcijų, žadėtas software updeitas taip ir neišeina vis, o jau Sony anonsavo naujus 2021 m. TV...

Dar kiek skaitinėjau apie šį modelį - su juo yra kažkokia motion blur problema 4k 120hz režime. Dėl šių priežasčių nepirkau šiemet jokio TV ir pirksiu kitais metais.

Nauji Sony TV bus su dar geresniais naujais procesoriais ir visas next-gen reikalingas technologijas turės jau iš gamyklos. Jokio update'ų laukimo, kur neaišku kada ir ar išvis sulauksi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu jau perkamas naujas TV skirtas dirbti su SeriesX, PS5, tai manau kaip Impailer jau parašė svarbus yra hdmi 2.1 palaikymas, net ne tiek dėl 120Hz, kiek dėl Variable Refresh Rate ir kitų AMD FreeSync Premium fiškių palaikimo.

Be to jeigu čia mes kalbam apie X800H (US rinkos pavadinimas), tai apskritai nelabai pulčiau jo imti. Naujiems žaidimams visgi svarbu ne tik Hz ir hdmi 2.1, bet ir HDR išpildymas, kuriam svarbu aukštas kontrastas, brightness ir local dimming, o šis tv kaip ne labai tai turi: https://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x800h

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors aš asmeniškai ir nemėgstu Samsungu, bet Q80T būtu neblogas variantas už gan adekvačią 900e kainą. @benon8 lygtais neseniai nusipirko, tai gali pasidalinti realaias įspūdžiais.

Dėl ką tik išėjusiu nauju TV, tai kainos visada bus užkeltos, tai kartojasi kiekvienais metais, aš jau rašiau apie tai TV pasirnkimo temoje: https://www.playmanija.lt/forumas/t18144/perkurenkuosi-televizorių-bendra-tema/page/49/

Dar yra du variantai, bet bijau siūlyt, rinktis tik tau pačiam: https://www.topocentras.lt/televizoriai-ir-garso-technika/televizoriai/televizorius-lg-55sm9800pla.html LG senesnis 2019 m modelis, bet mano nuomone iki šiol labai geras, palaiko hdmi 2.1 visose 4 portose, yra VRR, eARC, IPS panele (kas man labiau privalumas), labai ryškus, labai geri HDR rodykliai. Pats naudoju dar senesni 2018 m modeli ir viskuo patenkintas.

Bei https://www.topocentras.lt/televizoriai-ir-garso-technika/televizoriai/televizorius-oled-lg-55bx3lb.html Bet čia OLEDas, sakau rinktis tik tau, po to išdegs (yra tokia rizika) prakeiksi. 

Apskritai šitą temą reikėtu kelti į bendra Perku/Renkuosiu televizorių?

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip supraast kainos visada buna uzkeltos? siemet isleidzia beveik visi tv gamintojai su mazesnem kainom nei praeitais metais kainavo, kai kur ir gan nemazai numete kaina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tu matei, kad naujo modelio išleidimo pradžioje jo kaina būtu mažesnė, negu antroje metu pusėje ar pvz. per Black Friday? Ko čia nesuprast?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tu lygini normalia isleidimo kaina su kaina su nuolaidom kas neturi jokio rysio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas del Q80T  reikia pamineti tik kad reikia pirkti >= 55" nes mazesniu funkcijos apkarpytos ir butent hdmi 2.1, siaip neturiu kaip palyginti su panasios klases televizoriu, o uz mano senesnius samsungus tai viskuo geriau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gali paziuret kainos nauju tv, ju kainos dabar mazesnes nei praeitu metu, tai gal kazkas bus panasiame kainu depazone. jei domina Oled tai LG isleis pigesniu modeliu ir siaip pigesniu high end modeliu. dabar toks perejimo laikotarpis kai pinga seni ir ateina nauji. turi jau issinagrinet kiek lesu turi ir kokie tavo poreikiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man TV reikia tik PS5 naudojimui, tad klausimas ar verta investuoti į 4K@120hz?

Spėju dar luktelsiu, tegul į rinka atkeliauja nauji ir tada jau rinktis

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 23 minutes, Džekeris parašė:

Spėju dar luktelsiu, tegul į rinka atkeliauja nauji ir tada jau rinktis

Na, jeigu nedega, tai tikrai gali laukti. O grįžtant išvis prie temos pradžios, tai PS5 4K120Hz nėra žutbūt reikalingas, kad mėgautis žaidimais, pilnai užtenka ir 4K60Hz. Be to kad ir dabar ir ateity didesnė žaidimu dalys tik tiek ir sugebės. Tiesiog kai tu perki naują daiktą ilgesniam laikui norisi visgi kad palaikytu visas galimybes, nes kam tuomet pirkti naują modelį, galimą apsieiti ir senesniu. Man pvz. su hdmi 2.1 labiau rūpi VRR palaikymo galimybė, negu 120Hz, nes jeigu eina gerai žaidimas 60fps ir staiga sudėtingesnėje scenoje kristu pvz. iki 48 fps su VRR tu nelabai to ir pajusi, išlaikys tolygumą, o taip iš karto būtu deepas.

Tiesa Q80T turi tik vieną hdmi 2.1 jungti (hdmi4), taigi turint dvi konsoles jau viena liktu nuskriausta. 

Redagavo Javelin
  • Patinka 1
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

klausimas ar tu naudosi eArc garsui? ar idomu HDR ir pilnas pralaidumas ir kitos funkcijos? jeigu ne, tai aisku, kam moketi extra kai tu to net neisnaudosi? man tai reikejo 4 jungciu 2.1 HDMI, o tam pasirinkimas tik vienas Oled tv kategorijoje.

 

o 120hz zaidimu bus vienetai, o pirkti dideli ekrana ir naudoti su 1080p tai ka zinau. as siaip visada skiriu savaite ir isigilinu i kiekviena sfera kuri domina mane, apzvalgos, youtube, forumai, simtai zmoniu komentaru. tada viska pasveri +- kurie tau svarbus ir kuriu tau reikia/nereikia ir perki daikta.

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mane domina HDR ir VRR, tai va kad tų 4K@120fps bus vienetai ir ar verta investuoti į tą 120hz TV, gal ir bus ateitį išnaudojamas bet manau ne su PS5 ar XSX o dar kita karta.

Bet dabar aišku dar nedega pirkti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.