Magnitas

VPN pasirinkimas

Rekomenduojami pranešimai

Sukurta (redaguota)

VPN-hero-image-resized.jpg

Sveiki.

Gal kas naudojate VPN ir galite pasiulyti kazka? As noreciau rasti kazka nemokamo arba mokama, bet tureti galimybe nuskausminti programa su "vaistasi".

Anksciau naudojau CyberGhost. Visai patiko, bet po kiek laiko serveriai pradejo kvailioti ir veike tik viena salis. Norisi tureti daugiau. Dar naudoju TunnelBear. Visai gera ir patogi programa, bet ji riboja duomenu srauta. Tik 500MB.

Tad ka jus naudojate ir ka pasiulytumete?

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po lengvu ieskojimu radau visai patogia programa. Ir uz dyka. Duoda 10GB srauta. Veikia ir ant tokio kaip NBC amerikonisko: hide.me

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip klausimas, o kokiu tikslu tą VPN naudoji? Neturiu fantazijos aš apart, kad apeit Netflix geoblokavimą turinio :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

windscribe man labiausiai patiko. Nemokama versija berods 10GB ir 10 šalių pasirinkimas.

Šiaip gana retai naudoju. Kai prireikia kokiam mikrominkštam suvaidint, kad angluose esu ir tt. ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudoju ExpressVPN mokama, nes netflix USA UK ir Canada filmu biblioteka skirtinga, aišku padeda ir youtube kai  video būna blokuojama uk, tai pasirenki Lt ir žiūri, plius niekas nežino tavo tikro IP adresą, ir dėl saugomo tu būni anonimiškas, nemokomos versijos visada turi greičio limitą ir MB limitą, mokomos versijos neturi jokių limitų, pvz naudojant vpn arba be jo greitis pas mane toks pats, aišku su Amerika tik ping būna didesnis nuo 90 iki 200, bet žiūrėti filmus per netflix tam netrukdo, su eu viskas gerai, nors pas mane vpn šalis visada stovi uk / London nors aš nuo Londono labai toli esu, bet visi mano kad aš iš Londono, išjungus vpn rašo mano rajoną, plius vpn padeda, jei nodoji vieša free wifi, tai apsauga turi nuo visokių scam ir t.t.

@Magnitas

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2021-03-18 12:56, Impaler parašė:

Šiaip klausimas, o kokiu tikslu tą VPN naudoji? Neturiu fantazijos aš apart, kad apeit Netflix geoblokavimą turinio :D

Lietuvoje pradejo nemazai puslapiu blokuoti del kazkokiu priezasciu. Aisku del nelegalaus turinio, bet kitus del kazko nelabai aiskaus. Tad norisi kartais palandzioti ir paziureti kaip ten kas. Aisku galima zaisti su DNS ir ivedineti numeriukus, bet labai atsibosta tai daryti. Norisi paspausti mygtuka ir keliauti. Nezinau ar cia FF narsykle po updeito kazkas pasidare, bet net ir VPN pajungus neleidzia i uzdraustas karalystes. Kazkas kazkur minejo, kad Opera turi savo VPN ar tai Proxy. Turbut pamirso pamineti, kad reikia ta dalyka dar nusistatyti nes siaip atsisiuntus ir keliaujant i kokia Linkomanija tu nepatenki. Nebent cia kazkas uzsieni gyvendamas ir galvoja, kad su Opera nieko daryti nereikia. ?

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.