• 1
SoulMaster

PS5 keisti garsai

Klausimas

Sveiki, turintys ps5 ar jum ji tyliai veikia ar cia tik pas mane viena turi garsu lyg transitoriu vibravima ar kazkoki lietima. Sunku paaiskinti bet ji tikrai tyliai nesisuka. Vaikstant per meniu, zemelapius jauciasi jos skirtingas stiprumas, viena karta garsiau kita silpniau. Cia koks defektas ? Ar jos visos taip veikia ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rekomenduojami pranešimai

  • 0

Panašu į coil wine. Klausimas buvo nagrnėjamas čia:

Coil whine yra aukšto dažnio elektonikos komponentų (pvz. indukcinių ryčių) virpesiai, kurios žmogus girdi kaip labai nemalonu aukšto dažnio cypimą. Jis paparastai sustiprėja esant kuo didesniai komponentų apkrovai, pvz. žaidžiant žaidimą. PC gaimeriams šitas dalykas seniai žinomas, nes paprsatai paliečia galingesnes vaizdo plokštes, bet gali būti susijės su bet kokių e-kompnenetų, pvz. maintblokio elektronika. Švelniais atvejais jis girdimas kaip labai lengvas cypimas tik pridėjus ausį prie kosolės ar kompo, blogais ir atsitraukus, pvz. sėdint toj vietoj kur žaidi arba išvis visame kambaryje. Vnž aušintuvo girgždimas ir coil whine yra skirtingi dalykai. 

https://www.playmanija.lt/forumas/t46150/playstation-5-naujienos/page/96/

Ir tas "skirtingas stiprumas" priklauso nuo apkrovos ir gali keistis. Ypač pastebimas ten kur gali būti neribotas kadrų skaičius žaidimose (būtent meniu, žemielapiai ir pan.). Šiaip oficilaiai nesiskaito techniniu defektu, nes juo konsole puikiai veikia, bet žiauriai nemalonūs ir erzinantis naudojimo prasme. Nuo ko prikaluso nesuprasi. Jeigu nepraėjo dar 14d. ir oficialiai pirkta, siūlau keisti arba prašyti gražinti pinigus. Jeigu iš perekupo tartis kad pakeistu. Iš tikrųjų tai užuojauta. Galiu prispažinti kad šito labiausiai bijau kai gausiu konsole. Aš keisčiau, nes prei to beveik neįmanoma priprast. 

Dar įdedu forumiečio @TomyGun įspudžius "bet po to pradejo zyzti grynai coil whine apie kuri visi taip sneka internete,ko as ir bijojau.Na mano nuostabai,pardavejas pasiule man atsiusti dar viena konsole,ir kad as galeciau issirinkti kuri man labiau prie sirdies,ka ir padare,vakar gavau per autobusu siunta dar viena ps5,kuri aciu dievui to coil whine neturi,girdisi kad dirba taip,bet nera erzinancio zyzimo,kuri girdi uz 2 metru."

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • 0
prieš 3 valandas, SoulMaster parašė:

Sveiki, turintys ps5 ar jum ji tyliai veikia ar cia tik pas mane viena turi garsu lyg transitoriu vibravima ar kazkoki lietima. Sunku paaiskinti bet ji tikrai tyliai nesisuka. Vaikstant per meniu, zemelapius jauciasi jos skirtingas stiprumas, viena karta garsiau kita silpniau. Cia koks defektas ? Ar jos visos taip veikia ?

Sveikas,jeigu girdi uz dvieju triju metru tai coil whine,bet yra toks dalykas kaip isiklausymas i garsa,pas mane buvo paranoja siek tiek jau vaikstant po kambari vakar kai siunte warzone,kad ale burzgia,bet ne,tiesiog karta isgirdes tu pradedi apie tai galvoti,ta prasme man su pirma konsole buvo,garsas ant tv 15+,maiden demo,2,5metro nuo konsoles ir girdziu bzzzzzz trrrrr,tai pakeiciau konsole,db kad isgirsti reikia ausi prideti arti,arba isjungti visa garsa,ir isiklausyti,nu bet cia jau problemu ieskojimas lygioj vietoj,zinai kas iesko tas visada randa,ir tai ne gedimas,visos ps5 toki garsa turi,tik vienos garsiau(kaip mano pirmoji,kad zaisti trugde)ir antroji kuri burzgia sau viduj ir netrugdo..Buvo mintis su pirmaja atsukti viska ir power supply ant komponentu(riciu) uztepti liquid electronic tape,yra video kaip daryt ir kaip ir padeda,as buciau dares jeigu man nebutu keite konsoles:) nes megstu kapstytis technikoj

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • 0
Prieš 11 minučių, TomyGun parašė:

Buvo mintis su pirmaja atsukti viska ir power supply ant komponentu(riciu) uztepti liquid electronic tape,yra video kaip daryt ir kaip ir padeda,as buciau dares jeigu man nebutu keite konsoles:) nes megstu kapstytis technikoj

Idėja gal ir nebloga, bet būtum praradęs garantija 100%. Aš tai kol kas iš Jūsų visų patirties supratau, kad tikrai yra PS5 konsoles kur burzgia ir kur ne, taigi loterija ir gavus tokia reika tiesiog gražint, nes gali (ir turi) būti kitaip. Tai verslininkui iš Pnž tai didelis pliusas kad jis konsoles keičia. Knieti man pas jį paimt, bet dar laikausi, nes nėra kraštutinio būtinumo kol kas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • 0

As manau,kad pilnai viska istaisys kai daug zmoniu skusis ir grazines,nes dauguma ignoruoja,kazkam netrugdo,tretiem ok,tai sony nemato reikalo kazka daryti,plius ir nera ka,jeigu butu galeja,butu uzdeja ta elektronini silikona kaip kad microsoft padare,ir viskas,sutaupe laiko ir pinigu tie sony,ir yra uk,usa zmones kurie grazina ir jiems atsiuncia atgal nauja su tokia pat problema,jeigu atvirai,butu demons souls ant xbox,buciau emes ji,as tik del demon souls emiau ps5..taip tai jis man nera kokybiskai surinktas,veikia,taip,galinga konsole,bet uz 500+,zmones dar turi nervuotis del coil whine..absurdas

Redagavo TomyGun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • 0

Bet tai iki ko sonia nusirito.. transformatorinės lygio zyzimą laiko normaliu dalyku, netgi ne garantiniu. Geriau jau kokybiškai gamint pradėtų. Gi kažkada buvo , bent jau mūs krašte, vos ne idealas audio - video aparatūros.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • 0

Tai zinok man pirmas kartas su sony,tv afigieni,ps2,ps3,ps4 jokiu problemu,o db va prasau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • 0

Na ir kaip tau bendri įspūdžiai @TomyGun po PS4, skraido? Jeigu nesi žaidės Days Gone, Ghost of Tsushima ir God of War ant PS4, ir patinka tokio tipo žaidimai - pabandyk. Su PS5 jiems 60 kadrų užvežė, gerai turi eit?

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • 0
Prieš 37 minutes, Javelin parašė:

Na ir kaip tau bendri įspūdžiai @TomyGun po PS4, skraido? Jeigu nesi žaidės Days Gone, Ghost of Tsushima ir God of War ant PS4, ir patinka tokio tipo žaidimai - pabandyk. Su PS5 jiems 60 kadrų užvežė, gerai turi eit?

Nebandes nei vieno,pabandysiu butinai aciu,as lb noriu rdr 2 pazaist ir last of us 2,ir noretusi 60fps,deja...:) o seip ispudziai kaip galingas pc su ssd,(anskciau rinkau is daliu ir pardavinedavau,tai prisizaides galingais pc) tikrai veikia greit,na dirba tyliai,bet galetu tyliau:)atrodo visai ok po tv pastaciau,akiu nebado,draugai uzeina sako oba?kolkas isbandziau maiden ir demons souls-grazu,lb grazu:))warzone vakar pastaciau siust bet 100Gb plius apie 80gb teksturu pack,tai reikia palaukti:)ir seip nersu zaides bf5,db psn akcija 10€,galvoju paimti nes jis seip 45€ liktsis kainuoja,girdejau ten rtx 4k ir 60fps ant ps5 isijungia ir story lb geras seip

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • 0
Prieš 2 minutes, TomyGun parašė:

(anskciau rinkau is daliu ir pardavinedavau,tai prisizaides galingais pc)

O, čia tai geras, molodec, reiškęs esi PC Specas? Esu bandęs RDR2 ant Pro, turėtu būt ofigenas žaidimas, bet negaliu aš pakelti to bluro Playstation versijos nors tu ka. Na nesuprantu kam jie ta nesamonę padarė, gi pilna žaidimų PS be true 4K ir n4ra to bluro, viskas šarp atrodo. Vnž pradėjau ir mečiau. Tikios Witcher 3 CD Project išleis galu gale next gen patčią, atsigavę po visų hakų. Reikės peržaist, nes ant PC žaidžiau, visai patiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • 0

siaip neturetu zirsti, pacios ploksteles yra pralaisvejusios induktoryje ir vibruoja ant apkrovu (brokas). Bando shuda prastumti.

problemos analogas butu transformatoriu zirzimas ir panasiai.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • 0
Prieš 42 minutes, Javelin parašė:

O, čia tai geras, molodec, reiškęs esi PC Specas? Esu bandęs RDR2 ant Pro, turėtu būt ofigenas žaidimas, bet negaliu aš pakelti to bluro Playstation versijos nors tu ka. Na nesuprantu kam jie ta nesamonę padarė, gi pilna žaidimų PS be true 4K ir n4ra to bluro, viskas šarp atrodo. Vnž pradėjau ir mečiau. Tikios Witcher 3 CD Project išleis galu gale next gen patčią, atsigavę po visų hakų. Reikės peržaist, nes ant PC žaidžiau, visai patiko.

O tas bluras ant ps4 ar ps5??ir ant kokiu zaidimu?nepastebejau kolkas,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • 0

Tai gerai kad nepastebėjai, ir nepastebėk? Supranti RDR2 Playstation yra kol kas tik vienintelė versija (na PS4 ir kiek pagerinta Pro), next gen versijos dar nėra, todėl PS5 varo PS4 Pro versija per backward compatibilyti. SeriesX groja XBox One X versija, kuri yra true4K 30fps (One X smarvės užtenka, 6 Tflops galu gale). Tai va tame ir skirtumas. Mėgaukis?, nesuk galvos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • 0
Prieš 29 minutes, Javelin parašė:

Tai gerai kad nepastebėjai, ir nepastebėk? Supranti RDR2 Playstation yra kol kas tik vienintelė versija (na PS4 ir kiek pagerinta Pro), next gen versijos dar nėra, todėl PS5 varo PS4 Pro versija per backward compatibilyti. SeriesX groja XBox One X versija, kuri yra true4K 30fps (One X smarvės užtenka, 6 Tflops galu gale). Tai va tame ir skirtumas. Mėgaukis?, nesuk galvos.

Tai zinok as jau nebesuku,anksciau ziurejau palyginimus,kas geriau,visada ka turedavau as,tas budavo blogiau=D tai nusprendziau prie pc buti,bet db susigundziau,paemiau sita ps5,beje ka tik ka tik ivyko first crash man,pajungiau demons souls,o jis ant title screen ir viskas,daryk ka nori..Tai istryniau viska,ir seivus,ir zaidima,ir db irasineju is naujo,8min liko.Ilindau i forumus,tai ten raso,kad restartuoti konsole padeda,kitiems isvis niekas nepadeda,bet komentarai 3-4 menesiu senumo..As seip vakar keiciau savo online id,nes pasirases buvau tomygu87,o norejau kad butu tomygun87,tai pakeiciau i tomywild87,gal del to dar,nes kazkas minejo,keiti online id,tai kai kurie zaidai suda malt pradeda,nu paziuresiu,bet sitie first crash man nelb patinka,suprantu konsole nesenai isleista,ir viska,nu bet its to much,coil whine vos ne kas antroj ir crashai....Rmt stumia mane sony parduoti sita ps5 ir imti series x...Is kitos puses cia technika,o technika megsta daryti stebuklus kartais,minimalius arba jau nepakenciamus,bet buna.Pvz mano sony tv(nusipirkau savaite atgal) buvo uzcrashines kai zejau 4k filma is usb,ir vakar nebuvo garso,reikejo isjungti ir ijungti,tada buvo kad wifi nerado,po to pats rado.

Redagavo TomyGun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • 0
Prieš 14 minučių, TomyGun parašė:

Pvz mano sony tv(nusipirkau savaite atgal) buvo uzcrashines kai zejau 4k filma is usb,ir vakar nebuvo garso,reikejo isjungti ir ijungti,tada buvo kad wifi nerado,po to pats rado.

Tai ne tik ps5 , bet ir tv pradėjo gamint pagerintus ???

Nors jau n metų net nesvarstyčiau  sonios teliko pirkt.

Sony hifi centrą turiu. Kokybė garso tai labai gera. Bet cd ir kasetės nebeveikia.. cd tai kažkas ten mechaniškai nutrūko, o po išardymo pasižiūrėt kasetės nebegroja ?

Redagavo jerry

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • 0

@TomyGun taip,ir internete kai kuriems buvo problemu su zaidimu veikimu,kai pasikeite psn id, ir mano keletas draugeliu ta pacia beda turejo pasikeite id. 

Kalbant apie coil whine,idomu ar erzina labiau nei ps4 storulio ūžimas zaidziant reiklu zaidima? Su ausinemis neblogai ipratau prie uzimo,uztenka tik 60-70 proc ausiniu garso man :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Atsakyti į šį klausimą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.