Rekomenduojami pranešimai

Prieš 45 minutes, MixasPA parašė:

Tai gal visgi ims kurti ketvirtąją dalį, jei šitas remake susilauks sėkmės? Berods prieš keletą metų kažkur buvau skaitęs apie griežtą "NE" iš kūrėjų pusės :)

Fingers crossed?, panašiau ir galvoju, nes toliau kurti 2 ir 3 dalies remaikus būtu pernelyg primityvu, nors kas žino. Aišku kad visi labiau laukia IV dalies, svarbu kad Issako nenužudytu pradžioje kaip kai kur?

Dar vienas? WARNING! Yra smulkių spoilerių. Man tai perdirbinio kokybė panašu į tai ką daro Blupoint studio (Demon's Souls). Pradžioje kai teikė pirmą informacija, tai dar nesimatė tiek atidumo detalėms, bet dabar. Gaila collectors su šalmu, bet gal taip pradės figūrėles leist, kokia Balckhorse susimils? 

Na ir dar vienas? Mėgaukitės vaikinai (ir merginos, jeigu jų yra). Akivaizdžiai matosi an kiek gerai padirbėta. Šaunuoliai Motive? Man tai 10/10, kaip atrodo gameplay puikiai žinau, su remaike žaisiu gal 4tą kartą.  Po tiesybe net nežinau ko aš daugiau laukiu, naujo Callisto ar seno gero Dead Space? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai gerai parodo koks didelis darbas buvo padarytas su visa pagarba originalui !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ką gi mano įspūdžiai apie Dead Space Remake žaidimą. Iš karto pasakau kad negaliu būti labai objektyvus, nes man tas žaidimas, na kaip sugrįžti į jaunystę:) Na tobulas remake, ką aš gali pasakyti.  Perėjau ant hard lygio (tikrai buvo momentu kai buvo nelengva ir n kartų mirdavau, tačiau tikrai nieko neįmanomo), kiek valandu užtrukau parašysiu vėliau, nes nepasižiūrėjau. Žaidžiau gan lėtai, pasimėgaudamas, pabaigiau tik vakar, o pradėjau Day1. įvykdžiau visis said kviestus, buvau surinkęs master override (čia ne spoileris),  atidariau visus kambarius ir tai surinkau tik ~ 2/3 trofėjų. Žaidimas nei karto nebuvo pakibęs ar kitaip užsibuginęs, skirtingai nuo to paties Callisto, kuris man gal 3 kartus krašino. Visą žaidimo grafika ir perdirbta ir patobulinta, tuo pačiau paliekant visą originalo artstailą, kuris imho yra puikus. Grafine prasme visgi sakyčiau kad Callisto yra kiek geresnis, ypač personažu išvaizda ir animacijos. Artstyle prasme Dead Space vienareikšmiškas lyderis. Ishimura dabar vientisą, o ne iš sujungtu "gabalų", bet kadą (išskyrus pačia pabaigą) galima grįžti į bet kokia laivo lokacija, atidaryti ankščiau neprieinamus kambarius, surinkti upgraidu ir luto. Gameplay suprantama vienas prie vieno kaip originalo, kas yra gerai. Kai kurių ginklų f-jos minimaliai perdirbtos, dadėta naujų upgraidu. Dedant powernodus, nėra tuščių vietų, kaip buvo ankščiau. Grafiškai žaidime yra du pasirinkimai: quality ir performance. Pradėjau performance (60fps) ir taip žaidžiau kažkur iki gero trečdalio žaidimo, nes su fidelyti smarkai jautėsi tas judesio netolygumas. Po kažkur 3 patchio, devai kažką tai magiškai patobulino ir perėjau prie fidelity, kuris pradėjo jaustis smooth like butter (nežinau ką jie padarė, buvo parašyta performance optimization), bet padarė gerai, nes tuomet žaidimas grafiškai pasidarė tobulas, pastoviai dariau screenšotus ir mėgavausi Aiseco šarvais ir aplinka. Su quality grafika ir pabaigiau žaidimą, ir nekilo noras perjungti atgal, bet sakau, tai tapo įmanoma tik po 3 patchio.  Nežinau ką daugiau parašyt. Jautresniu nervų žmonėms jį žaisti tamsoje su ausinėm gali būti tikrai baugoka, nes tie visi garsai, dūsavimai, širdies plakimai, na tobulai padaryti, ir aš būdavo vis laiks nuo laiko vistiek krūpteldavau ir šiaip grafiškai jis ganėtinai žiaurus yra, tikrai ne visiems. Survival horor žaidimu naujokams gali būti gan sudėtingas ir ant normal modo ypač žaidimo pradžioje, nes net ir man kai aš vietomis iš senesnių laikų dažnai žinodavau kur kas bus kokioje vietoje ir tai reikėjo labai apgalvotai ant hardo žaist. Nors devai labai švelnus naujokams yra ir story ir aišku easy mode, bet koks ten tuomet survival. Šiaip daugumai sakyčiau pereikit ant normal, bus pats tas. Dabar žaidžiu NewGame+. Šitam žaidimui labai norėčiau surinkt platiną, bet nežinau ar užteks sėkmės, meistriškumo ir užsispyrimo, nes vienas iš reikalavimų pereiti žaidimą ant impossible (permadeath). Reziume - tobulas remake, man 10/10. Visiems gero Mirusio Kosmoso!

P.S. Labai tikios kad EA bosai palaimins 2 ir 3 dalies remaikų išleidimą. Fingers crossed.

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 7 valandas, Javelin parašė:

Na ką gi mano įspūdžiai apie Dead Space Remake žaidimą. Iš karto pasakau kad negaliu būti labai objektyvus, nes man tas žaidimas, na kaip sugrįžti į jaunystę:) Na tobulas remake, ką aš gali pasakyti.  Perėjau ant hard lygio (tikrai buvo momentu kai buvo nelengva ir n kartų mirdavau, tačiau tikrai nieko neįmanomo), kiek valandu užtrukau parašysiu vėliau, nes nepasižiūrėjau. Žaidžiau gan lėtai, pasimėgaudamas, pabaigiau tik vakar, o pradėjau Day1. įvykdžiau visis said kviestus, buvau surinkęs master override (čia ne spoileris),  atidariau visus kambarius ir tai surinkau tik ~ 2/3 trofėju. Žaidimas nei karto nebuvo pakibęs ar kitaip užsibuginęs, skirtingai nuo to paties Callisto, kuris man gal 3 kartus krašino. Visą žaidimo grafika ir perdirbta ir patobulinta, tuo pačiau paliekant visą originalo artstailą, kuris imho yra puikus. Grafine prasme visgi sakyčiau kad kad Callisto yra kiek geresnis, ypač personažu išvaizda ir animacijos. Artstyle prasme Dead Space vienreikšmiįkas lydersi. Ishimura dabar vientisą, o ne iš sujungtu "gabalų", bet kadą (išskyrus pačia pabaigą) galima grįžti į bet kokia laivo lokacija, atidaryti ankščiau neprieinamus kambarius, surinkti upgraidu ir luto. Gameplay suprantama vienas prei vieno kaip originalo, kas yra gerai. Kai kurių ginklų f-jos minimalai perdirbtos, dadėta naujų upgraidu. Dedant powernodus, nėra tuščių vietų, kaip buvo ankščiau. Grafiškai žaidime yra du pasirinkimai: quality ir performance. Pradėjau performance (60fps) ir taip žaidžiau kažkur iki gero trečdalio žaidimo, nes su fidelyti smarkai jautėsi tas judesio netolygumas. Po kažkur 3 patchio, devai kažką tai magiškai patobulino ir perėjau prei fidelity, kuris pradėjo jaustis smooth like butter (nežinau ką jie padarė, buvo parašyta performance optimization), bet padarė gerai, nes tuomet žaidimas grafiškai pasidarė tobulas, pastoviia dariau screenšotus ir mėgavausi Aiseco šarvais ir aplinka. Su quality grafika ir pabaigiau žaidimą, ir nekilo noras perjungti atgal, bet sakau, tai tapo įmanoma tik po 3 patchio.  Nežinau ką daugiau parašyt. Jautresniu nervų žmonėms jį žaisti tamsoje su asinėm gali būti tikrai baugoka, nes tie visi garsai, dusavimai, širdies plakimai, na tobulai padaryti, ir aš budavo vis laiks nuo laiko vistiek krupteldavau ir šiaip graviškai jis ganėtinai žiaurus yra, tikrai ne visiems. Survival horor žaidimu naujokams gali būti gan sudėtingas ir ant normal modo ypač žaidimo pradžioje, nes net ir man kai aš vietomis iš senesnių laikų dažnai žinodavau kur kas bus kokije vietoje ir tai reikėjo labai apgalvotai ant hardo žaist. Nors devai labai švelnus naujokams yra ir story ir aišku easy mode, bet koks ten tuomet survival. Šiaip daugumai sakyčiau pereikit ant normal, bus pats tas. Dabar žaidžiu NewGame+. Šitam žaidimui labai norečiau surinkt platiną, bet nežinau ar užteks sekmės, meistriškumo ir usispirimo, nes vienas iš reikalavimų pereiti žaidima ant impossible (permadeath). Reziume - tobulas remake, man 10/10. Visiems gero Mirusio Kosmoso!

P.S. Labai tikios kad EA bosai palaimins 2 ir 3 dalies remaikų išleidimą. Fingers crossed.

Oho koks longread'as :) Ačiū!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 10 valandų, MixasPA parašė:

Oho koks longread'as :) Ačiū!

Tai kad vienas iš geriausiu žaidimų, patiko. Norėjosi savo įspūdžiais pasidalint:) Turiu dabar nepradėta GoW: Ragnarok bei TLOU 1 remake, bet dar neskubėsiu. Eisiu NewGame+

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.