Javelin

Disney+ Streaming service

Rekomenduojami pranešimai

Ne žinau ar pastebėjot (aš pastebėjau tik šiandien), bet Lietuvoje (ir turbut apskritai Baltijos šalyse) jau yra prieinama Disney + prenumerata. Kaina visai padori - 8e už mėnesį arba 80e už metus jeigu moki iš karto (taip sutaupai apie 15%). Palaiko 4K, HD standartus, HDR, Dolby Vision, garsas 5.1, Dolby Atmos už tą pačią lainą (skirtingai nuo Netflix). Aš tai seniai norėjau pabandtyt, taigi nieko nelaukdmas nusipirkau, pradėjau "Mandalorian". Naktį laukia smagus žiūrėjimas?

disney-plus-logo-disney-plus-logo-197347567.jpg

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo jau gan senai skelbiama, kad į Lietuvą ir ne tik atkeliauja Disney+ šią vasarą, bet būtent kada vasarą jokios info nebuvo, nna smagu užeisim pasižiūrėt kas čia kaip :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turi ką nors gero tas Disney? Apart mandalorian? NA lyg ir obi wan Kenobi dabar paleido. Gal yra trial free Kaip Netflix 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 15 minučių, Eiviokas parašė:

Turi ką nors gero tas Disney? Apart mandalorian? NA lyg ir obi wan Kenobi dabar paleido. Gal yra trial free Kaip Netflix 

Ne free trial nėra. Ir taip aišku žmogui nori ar ne. Viskas sažininga ir kaina ganėtinai priimtina. Gali sumokėt už mėnesį, pasižiūrėti kas tau įdomu ir atšaukt prenumeratą. Aš apskritai stengios pozytiviai žiūrėti į reikalus. Žymiai geriau kad oficialiai atėjo į mūsų rinką, negu kad ne. Apie turinio kiekį šeimoms su vaikais aš išvis patyliu. Vienintelis minusas tik kad viskas anglu kalba.

Vienas nemalonus momentas, kurį atradau pradėjus naudoti Disney plius. Turėkiti omeny kad PS5 Disney plius appsas dėja nepalaiko 4K ir HDR, tik SDR HD streamingą. Nors  nativinis TV appsas kuo puikiausiai varo Dolby Vision/Atmos. Man tai aktualu nes mėgdavau naudoti PS5 ausines žiūrėdamas filmus. Netflix/Amazon palaiko, o Disney dėja ne ir panašu nieko nesiruošia daryt, nors problemą žinoma nuo serviso paleidimo laiko.

Mandalorian nuostabus. 

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

po Mandalorian iškart The Book of Boba Fett siūlau pažiuret :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 8 valandas, Javelin parašė:

@WirmiS, @Džekeris, Piratai?

ta prasme piratai? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 8 valandas, WirmiS parašė:

ta prasme piratai? :)

Pirkot? ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 12 minučių, Javelin parašė:

Pirkot? ?

jei šneka eina apie disney + pirkima tai tada aš pats tikriausias piratas :)

nei vieno tv serviso nepirkau ir tikrai niekada nepirksiu. Pirmiausia dėl to, kad nežiūriu daug tv. Antra, nes serialai kuriuos žiūriu yra išsibarste ir netflix ir hbo ir disney. taip, kad i menesį už kelis serialus tektu mokėt ~100eur. Ir už ką? Kai viską gali pasiimti nemokamai ir kokios nori kokybės su kokiu nori vertimu. O kalbant apie filmus... tai juos streamint kartais pradeda vėliau negu jie atsiranda kitur..

tai va mano supratimu ner ten už ka mokėt :)

p.s. žaidimų nepiratauju nuo ps3 eros pradžios :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@WirmiS, kiekvienas turi teisę šitoje vietoje daryti kaip nori, tai tiesiog požiūrio reikalas. Šita prasme ir piratai. O šiaip nekainuoja į mėn. kaip tu sakai, jeigu ne 10 prenumeratų turi. Pas mus Netflix max kokybės 12, Amazon Prime išvis 6, Disney 8. Taigi 26e. Tiek kiek manau vidutiniškai išleidi per vieną apsipirkimą parduotuvėje. Tiesiog nematai principo už tai mokėti ir tiek. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 6 minutes, Javelin parašė:

@WirmiS, kiekvienas turi teisę šitoje vietoje daryti kaip nori, tai tiesiog požiūrio reikalas. Šita prasme ir piratai. O šiaip nekainuoja į mėn. kaip tu sakai, jeigu ne 10 prenumeratų turi. Pas mus Netflix max kokybės 12, Amazon Prime išvis 6, Disney 8. Taigi 26e. Tiek kiek manau vidutiniškai išleidi per vieną apsipirkimą parduotuvėje. Tiesiog nematai principo už tai mokėti ir tiek. 

na taip persistengiau su 100.. bet taip, nematau tikslo mokėt, nes viska ko man reikia gaunu kaip piratas:)

p.s. ar vis dar skirias usa netflix nuo LT. nes pradžioj tai europinis buvo skurdokas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 3 minutes, WirmiS parašė:

mp.s. ar vis dar skirias usa netflix nuo LT. nes pradžioj tai europinis buvo skurdokas

Manau kad beveik ne be, visko ten yra sočiai. Gal kažkoks tūrinis yra vietoje kito tūrinio pagal vietos rinkos skonius. Žmogui kuris prieš tai nieko nežiūrėjęs gautu prienumeratą, tai galėtu kokį mėn. manau neiti į darbą ir be pertaukos žiūrėt?. Aš savo požiūrio niekam neperšu, bet jo ir neslepiu. Man išvis filmus pvz. diskose patinka pirkti  ir turėt, pvz. šiandien pasiėmiau blu ray Das Boot ir Pano labirintą iš Amazon, kainavo 22 svarus su parsiuntimu. Jau sakyčiau gan nemažą kolekciją esu sukaupęs? Man patinka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat į filmų kaupimą ir ypač fiziniam pavidale aš Labai teigiamai žiūriu :) Nors dėja to nedarau :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 22 minutes, WirmiS parašė:

Vat į filmų kaupimą ir ypač fiziniam pavidale aš Labai teigiamai žiūriu :) Nors dėja to nedarau :(

Laikas pradėt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.