jerry

Elektros kainos ir žaidimai

Na pakalbam ar baisios elektros kainos turi/turės įtakos jūsų žaidyminimui ?  

12 narių prabalsavo

  1. 1. Na pakalbam ar baisios elektros kainos turi/turės įtakos jūsų žaidyminimui 😉

    • Ne, kaip žaidžiau, taip ir žaisiu
    • Taip, teks pataupyt
      0
    • Man dzin, ne aš moku už elektrą
      0
    • Su dabartine įranga dar netaupysiu, bet jei turėčiau galingesnę, tektų taupyt


Rekomenduojami pranešimai

Padiskutuokim šių dienų aktualijom ? nes jau darosi nejuokinga.. gerai, kad mano technika turbūt apie šimtą vatų per valandą valgo, tai dar kol kas kaip ir nereikia smarkiai galvot ir taupyt. 

Bet turint galingą pc , plius nemažai valgantį teliką, plius ne patį pigiausią elektros planą, jau dabar valanda žaidimo gali apie eurą kainuot. Tai labai nesunkiai 100- 200 eurų per mėnesį galima prisukt vien žaidžiant žaidimus ?? ar tai atsilieps šiam jūsų pomėgiui/ hobiui/ gyvenimo būdui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vidutiniškai per mėnesi prasuku 300-400 kwh su viskuo kas yra bute, elektros kaina 0,18 ct kwh.

Nesuku galvos... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

b**, jei tiek kas mėnesį prisuki, tai kaip čia kaina tokia ? ?? man tai kol kas 24 centai, a po naujų 40 - 50 bus, jei nekompensuos toliau. Dar tas sušiktas perlas su savo aferom, tai šią savaitę teks vėl kažką naują pasirinkt.

Aš tai šiaip taupau, ne žaidimų sąskaita. Taupios lemputės, neturiu mikrobangės, virduly būna vandens tiek, kiek reikia vienam puodukui ir tt. Tai sunaudoju 60 - 90 kilovatų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kol kas žaidimu sąsakita tikrai netaupysiu, nes žaidžiu sąlyginai mažai, daugiau gal filmus pasižiūriu. Džiuagios kad apskritai dar yra noro žaisti ir ta vis dar darau. Specialai pasižiūrėjau kiek prisukam vidutiniškai per mėn., nes įdomu pasidarė. Tai panašiai kaip Eivinas apie 350-400 kwh per menesi. Yra 2 praktiškai nuolat įjungti vaikų kompai, dar tv uošvinė apie puse dienos pražiūri, na ir visą kitą. Kondiškės nėra. Skaitliukai 2ju tarifu, diena/naktis, bet kainos nepasakysiu.

P. S. Saulės elektrinę reikės dėtis ant stogo. Taip, tam kartui brangu, bet ilgalakei perspektyvoje tikrai atsipirks.

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iki 150kwh prisuku,tai kolkas normaliai,vienos zonos skaitiklis.jei iki 50 centu pakiltu kazkada,tai tikrai pasijaustu 75eu vien uz elektra,vietoj dabartiniu 30-35eu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@jerry aš su igniciu pasirašiau fiksuota sutartį dar 2021 m. Liepą, nujausdamas elektros poreikio didėjimą supratau, kad reik fiksuoti. Pas mane dviejų laiko zonų kainodara - dieninė 0,184 , naktinė - 0,126.

Pakolkas kainos numatytos iki 2023, liepos, toliau niekas neaišku kaip bus :)

Šiaip prisukam nemažai, nes arba aš arba žmona iš namų pastoviai dirbam tai visokie tv įjungti, lempos, indaplovė, skalbykles PC ir t.t.. ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.