MixasPA

Labiausiai laukiami žaidimai

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, kolegos. Nauji metai, naujos viltys! Kažkaip pagalvojau, kad visai būtų įdomu sužinoti, kokių lūkesčių turite dėl šiais metais būsimų žaidimų. Siūlau pasidalinti savo top5 laukiamiausių žaidimų, kurie išeis 2023 metais, bei apskritai laukiamiausių žaidimų top5, kurių išleidimo data dar nėra nustatyta.

Asmeniškai mano 2023 metų laukiamiausi:

1. Starfield

2. Diablo 4

3. Baldur's Gate 3

4. Assassin's Creed Mirage

5. Final Fantasy XVI

 

O jei kalbant apie apskritai laukiamiausius žaidimus, kurių išleidimo data dar tiksliai nežinoma (arba vėlesnė nei šiemet):

1. The Elder Scrolls 6

2. The Witcher 4

3. Red Dead Redemption 3 (kažkur skaičiau gandus, kad jis TIKRAI bus KADA NORS) :)

4. Dishonored 3

5. Civilization 7

 

Half Life 3 net nerašau, nes nebetikiu, kad jis kada nors bus. Kas sekantis pateiks savo sąrašą? :)

  • Patinka 1
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Stalkeris, kurio galima irgi nesulaukt.. Dal dar dead space kažkiek. Gal dar forza motorsport. Daba tiek ateina greit pamislijus.

O iš tų, kur kažkada išeis, tai seriuos sam. 

O išvis laukiamiausias dalyks , kad postal  2 i visas kitas dalis išleistų xboxui ? bet to bebejo niekad nebus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Final Fantasy VII Part II, Final Fantasy XVI, Spider-Man 2, Diablo IV, Alan Wake II.

TIek tik atsiminiau :D

 

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 11 valandų, jerry parašė:

Stalkeris, kurio galima irgi nesulaukt.. Dal dar dead space kažkiek. Gal dar forza motorsport. Daba tiek ateina greit pamislijus.

O iš tų, kur kažkada išeis, tai seriuos sam. 

O išvis laukiamiausias dalyks , kad postal  2 i visas kitas dalis išleistų xboxui ? bet to bebejo niekad nebus

Dėl Stalker 2, tai skaičiau, kad developeriai dėl karo išsikėlė iš Kijevo į Prahą, bet kūrimo procesas nėra sustojęs. Nors išleidimo data dabar nustatyta 2023 m. gruodį, bet realiausia, kad isleis 2024 metais. Kažkaip tikrai tikiu, jog šitas žaidimas bus. Irgi labai laukiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš labiausiai Silent Hill'ų naujųjų dabar laukiu.

Ketinu šiemet pasiimti kokį galingą GPU, kad galėčiau tinkamai peržaisti daugelį senesnių žaidimų ant PC kaip RE 2 ir 3 remeikus, nes į PS4 / PS5 traukinį taip ir nebuvau / nesu įšokęs dar :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 14 valandų, MixasPA parašė:

5. Civilization 7

Labai patiko kad turiu bendraminčių. Aš šitą serija atradau nuo Civ V, tai kaip įtraukė, tai iki šiol nepaleido. Turbūt vienintelis likęs žaidimas, kurį galiu žaisti grynai atsipalaidavimui, kaip poilsis gaunasi, nepavargstu nuo jo nei kiek. Ilgą laiką, net išėjus Civ VI, labiau žaisdavau V, nes atrodė grafiškai "švaresnis", ne toks perkautas, bet ilgainiui 6 išsimušė į pirmą vietą, nes mechanikos tikrai žymiai įdomesnės ir sudėtingesnės. Labai tikios šiais metais sulauksim bent jau 7 dalies anonso, nors netikiu kad pats žaidimas išeis. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 1 minutę, Javelin parašė:

Labai patiko kad turiu bendraminčių. Aš šitą serija atradau nuo Civ V, tai kaip įtraukė, tai iki šiol nepaleido. Turbūt vienintelis likęs žaidimas, kurį galiu žaisti grynai atsipalaidavimui, kaip poilsis gaunasi, nepavargstu nuo jo nei kiek. Ilgą laiką, net išėjus Civ VI, labiau žaisdavau V, nes atrodė grafiškai "švaresnis", ne toks perkautas, bet ilgainiui 6 išsimušė į pirmą vietą, nes mechanikos tikrai žymiai įdomesnės ir sudėtingesnės. Labai tikios šiais metais sulauksim bent jau 7 dalies anonso, nors netikiu kad pats žaidimas išeis. 

Mano patirtis su Civilization serija labai ilga. Pradėjau nuo Civilization 2 dar gūdžiais ~1998 metais. Net tėvai neprieštaraudavo šitam geimui, nes buvau juos įtikinęs, kad šitas žaidimas labai praverčia istorijos pamokoms :D :D Įspūdinga serija, suvalgiusi labai daug laiko ir palikusi itin gerų prisiminimų. Kai vaikas šiek tiek paaugs, bandysiu ir jį šituo gėriu užkrėst. 

Javelin, laukiu tavo penketukų :) Nors jau žinau (bandau spėt), kad šių metų laukiamiausias tavo geimas yra Dead Space :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš labiausiai laukiu kol anonsuos kažką daugiau apie GTA 6, kažkaip visad labai nostalgija GTA serijai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka gi:

1) Dead Space? @MixasPA atspėjai

2} RE4

3)  FF XIV

4)  Alan Wake 2

5) nežinau net, tegul būna LOTR: Gollum 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as is eiles eisiu : 
1. Forspoken
2. Hogwarts Legacy
3. Wo Long Fallen Dynasty
4. Star Wars Jedi Survivor
5. Horizon Burning shore
6. Diablo 4
7. FF16

plius PSVR2 ir zaidimai jam.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 9 valandas, gedunex parašė:

plius PSVR2 ir zaidimai jam.

Pirksi ?

2023-01-19 13:05, MixasPA parašė:

Kai vaikas šiek tiek paaugs, bandysiu ir jį šituo gėriu užkrėst. 

Pas mane vaikas daugiau EU IV pažaidžia, o aš per jo kompą kol dar buna iš mokyklos negrižęs Civ VI:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 7 valandas, Javelin parašė:

Pirksi ?

Pas mane vaikas daugiau EU IV pažaidžia, o aš per jo kompą kol dar buna iš mokyklos negrižęs Civ VI:)

Vat Europa Universalis serijos taip niekad ir neišbandžiau, net nežinau kodėl. Paradox gera studija, jos RTS geimai įspūdingi, bet tuo pačiu ir sudėtingi bei labai didelės apimties (bent jau mano tos įsivaizdavimas). Mano aplinkoj seniau žaidė chebra ir Hearts of Iron, ir Crusader Kings, o aš strategijoje taip ir likau prie TBS žanro. Vienintelis tikrai daug žaistas RTS buvo Age of Empires :)

Apskritai šiais laikais mažai RTS beišleidžia, nebepopuliaru gal? Todėl smagu, kad vis dar yra vaikų, kurie ne tik "šaudo gaudo", bet turi potraukį ir strategijai. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiemet tikrai yra kuo laukti, tikri geimingo metai, dar Max Payne remake laukiu taip pat Marvels Wolverine 

Tik šie neaišku kada išeis dar.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 14 valandų, gedunex parašė:

Jau nusipirkau. laukiu isleidimo.

Puiku. Galvoju, bet kol kas neskubu. Lauksiu kokie bus tavo įspūdžiai, nors aišku viskas individualu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.