Marcello

Ultimate Ninja 4: Naruto Shippuden

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

 

Release Date: 3/24/2009

Platforms:PS2

Publisher: Namco Bandai Games

Developer: CyberConnect2

Genres: Action, Fighter

 

Like previous installments in the Ultimate Ninja series, Naruto Shippuden features a number of different modes, accommodating fans of both mano-a-mano fighting and role-playing. The Master mode is where players can experience the Shippuden story arc, an original line that Namco Bandai notes isn't available through other media. The Story mode drops players into the role of Naruto and relies heavily on role-playing and action-platforming gameplay mechanics.

 

 

More videos

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau antra diena zaidziu sita. geras, nuo3 dalies patobulejo master mode, kai ne tik kalbies su zmonem,bet ir musies labiau 3d fighting stilium. dar ne tenkaichi3, bet patobulejo :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jau ps2 beveik dead bet kelis zaidimus dar kuria :thumbsup4: . Kiek ziurejau tai tikrai neblogas...Gaila kad mano ps2 parduotas :yes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

o ar yra angliska versija? nes kiek zinau tik japonu kalba.
Redagavo Diis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

o ar yra angliska versija? nes kiek zinau tik japonu kalba.
Ne į temą

Čia ir yra anglų kalba, pirmiausią pasidomėk - čia Accel versiją perdarytą į Anglų (amerikiečių), net paveikslėliuose anglų kalba parašyta (second ir t.t.).

Žaidimas tikrai puikus, labai patinka Story (Master Mode) žaidimo eiga. Grafika man labai patinka, nes labiau man Anime stiliaus nei 3D.

Redagavo SilentMove

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane tai bisky nervina tie hieroglifai,kai pvz trenki i snuki.Visose foto matosi.

Redagavo Marcello

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

per normalia angliska wersija nera jokiu japonisku heroglifu musantis ir t.t. nebent japonu kalba butu ja pasirinkus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu aš asmeniškai net nežadu siųstis, visų pirma dėl to, kad jau net Ultimate Ninja 5 lošiau tai kažkaip nelabai domina.

Juokingiausias dalykas tas, kad jie išleido šį žaidimą nors dar pats Naruto anime nėra daėjęs iki Shippuuden, kažkaip keistai, keistai..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu aš asmeniškai net nežadu siųstis, visų pirma dėl to, kad jau net Ultimate Ninja 5 lošiau tai kažkaip nelabai domina.

Juokingiausias dalykas tas, kad jie išleido šį žaidimą nors dar pats Naruto anime nėra daėjęs iki Shippuuden, kažkaip keistai, keistai..

senai daejes, 3 sezonai senai sukurti. nepezek

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sako nera daejas anime iki shipuden tu gal ka dx ar kas? Naruto filmukus paprastus sukure pries 3metus ar daugiau o shipuden pries 2 metus visus epizodus :DDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.