qMaraS

Valhala Knights

Rekomenduojami pranešimai

Taigi, gal yra losianciu sita geima?

Kol neveikia mano pc ir negaliu parsisiust / isimest geimu i PSP, turiu tik sita vieninteli geima, na dar neisilosiau bet kiek jau pamaciau tai tox FF stiliaus RPG.

Tik vat esu db pacioj pradzioj dar ir kazkox jis man sunkus labai atrodo tas geimas (arba as kazka ne taip darau) viskas brangu, priesu daug ir jie stiprus, itemu jokiu neturiu. Taigi gal kas jau yra lose ir galetu patarti kaip geriausiai ji isizaisti, kokia klase imti, kokia profesija ir pan?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad as kitu neturiu (sita ir tai draugelis irase) paciam pc neveikia... Jei veiktu tai as i toki net demesio nebuciau atkreipes... ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
;) Tj is draugelio parsisiusk ir isidek :P Taigi esu sukures tema zaidimu parsisiuntimas :P Greitai siuncia ir nereikia nieko laukt :P +TASKU :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau biski isilosiau, Is pradziu buvo sunkoka bet kai jau surinaku 3-4 zmoniu komanda tai pasidare viskas lengviau, ir siek tiek idomiau, biski nevykes storyline'as ir questai na bet ziureasim kaip ten toliau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

loshiau ir ash shita ankschiau, surinkau 6 zhmoniu team'a wisi 10 lvl, bet uzhkniso

Same here... :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man taip pat, pradzioj kzkoke nesamone 2 mobus uzmusi ir laifu nebeturi, o dar kai po 5 atsiranda. Is komentaru matau , kad prastas gamas ir newerta jo pratesti ,nors man patiko battle modas, grafika nebloga , pardavejai turi emocijas ir panasiai.

Redagavo morcius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na as tai losiu valhala knights 2 (antra dali sio zaidimo) tai irgi is pradziu sunku, reik susirinkt grupe zmoniu kad butu 2 priestai ir kiti kas lieka monkai arba fighter'iai tada bus nesunku lost

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.