Rekomenduojami pranešimai

kaj kuriose kamerose yra tokie wejdrodiniaj langaj, kur ish wienos puses wejdrodis ish kitos normalus langas :) tu juos ishdauzhk ir uzh ju buna po kambariuka, tenaj gali perejt, jej ash tejsingaj supratau ka tu klausej :)

Redagavo Rest_IN_Peace

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kas gali padet uzstrigau labaratorijoje kurioje yra keturi nedideli kambariukai ten dar bezdziones guli prijungtos prie medicinos aparatu ir vaiksto 2 zmones sargas ir daktaras kai daktara uzmusi jis ismeta piela o ka su ja daryt nzn, yra duris bet jos uzdarytos ir i jas neileidzia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ishejau shy zaidima, galiu sakyt kad tai ziauriausiai game koki teko kada loshti, baisu pagalvoti kaip atrodytu ant kokio ps3 kur grafika dar nerealesne. zodziu prisapnavau baisiausia koshmara pazaides pirma vakara. nejuokauju. tokio koshmaro nelinkeciau niekam! ot kaip buna kartais.

 

sheip pats geimas visai neblogas, ir pradziu lievokas pasirode, bet jau po valandeles eme patikti ir patiko visai :) fainos egzekucijos ir t.t. tik biski to stealth nemegejas, megstu greita veiksma tai sis zaidimas vercia prisiminti kad kantrybe yra toks dalykas. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ishejau shy zaidima, galiu sakyt kad tai ziauriausiai game koki teko kada loshti, baisu pagalvoti kaip atrodytu ant kokio ps3 kur grafika dar nerealesne. zodziu prisapnavau baisiausia koshmara pazaides pirma vakara. nejuokauju. tokio koshmaro nelinkeciau niekam! ot kaip buna kartais.

 

sheip pats geimas visai neblogas, ir pradziu lievokas pasirode, bet jau po valandeles eme patikti ir patiko visai :) fainos egzekucijos ir t.t. tik biski to stealth nemegejas, megstu greita veiksma tai sis zaidimas vercia prisiminti kad kantrybe yra toks dalykas. :)

kazkajp as zaidziau biski bet numeciau ta zaidima i papke kazkaip ne mano skonio zaidimas... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

skirtingai vertinam, as jau ir manhunt 1 atsisiunciau kita savaite bandysiu :) veliau kai baigsiu isheiti manhunt 2 insane sunkumo lygyje imesiu seiva gatava, nes atrakinti yra epizodai ir atrakintas vienas slaptas epizodas yra :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jop, man kaip ir kaikuriem irgi ne tokio tipo žaidimus žaidu, nžn kažkaip pasižiūrėjus trailerį ar gameplay kažkaip nelabai norisi..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man zaidimas patiko,daugiau galimibiu negu ManHunt 1,pamenu zaidziau ant PC,3 kart perejau,paziuresim kaip bus su situo. Kalbant apie misijas tai tokios sunkokos,sunkiai isprendziamos,pvz Sexual Deviance misijoje vos radau tas pasleptas durys,net nezinojau kad jos yra! Na zodziu vikes zaidimas,man patinka. 8.5/10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geras zaidimas, isties geri galvosukiai, siaubiakai ir ziaurumai tik kad kameros valdymo nera(kas daro zaidima nepatogesni) ir kai su kuo nors susimusi akis i aki dazniausiai mirsti. jau gana daug perejau bet kasko tame zaidime truksta... ai tiesa tame zaidime pastebejau kad kaikurie modeliai paimti is gta serijos (pvz autobusiukai, siuksliu masinos ir t.t.)

rockstar moka kurti zaidimus:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

stigau toj misijoje kur sexso klube atidaryt reik kankinimo kameras tai vienos niekaip neatidarau.randu uz tu veidrodziu ir tt bet vienu niekaip neatidaro dega raudona lempute>

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai kai losiau per psp ispradziu pasirode visiskas s***s bet kuo toliau tuo idomesnis tapo o prie galo visai idomu pasidare :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man dabar visiškas š atrodo ir nežaisiu toliau, nes aš noriu, kad jis man toks ir liktų, nuomonė nesikeis nei vidury nei gale žaidimo, čia aš tik dabar taip galvoju :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

stigau toj misijoje kur sexso klube atidaryt reik kankinimo kameras tai vienos niekaip neatidarau.randu uz tu veidrodziu ir tt bet vienu niekaip neatidaro dega raudona lempute>

Prieik prie tu duru kuriu neatidarai ir paziurek pro langa.Stenkis pamatyti kuo daugiau desines.Tada isvysi,kad ten yra durys.Ibeges i salia esanti kambari siu duru nematysi(jos slaptos)-tiesiog eik i siena ir jos atsidarys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.