Rekomenduojami pranešimai

Nu jei tau greitas perejimas yra 12-14h priklausomai nuo pasirinkto sunkumo lygio tai tada ieskokis kito zaidimo kuris ilgesnis :rofl:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant normal lošiau, bet nelošiau kiekvieną dieną, lošiau maždaug 3-4 dienas, bet dieną kaip perėjau daugiausiai lošiau beveik visą dieną nes lijo :), o taip po 20min, po 1h. Tikrai geras game bent jau man patiko :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal žinot kaip praeiti šią misiją http://www.ipix.lt/desc/42935560/

Ten reikia išvalyti patalpas nuo nuodingu dujų ir įjungti ventiliatorių,o aš napasiekiu.

 

Eini i kaire, ten pasokineji truputi, su detective mode paziurek kur yra tie jungikliai ir su batarang sudauzyk juos. Naudokis visomis preimonemis.

 

Ne į temą

P.S adminai nedekit ispejimo, kazkas man su narsykle neduoda nei spoil ar offtopic deti :) )
Redagavo ViPeRkillz
Tai rasyk [/spoiler] arba [/off], rankom rasyt reikia zinok kai neveikia kitaip :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas galetu padeti del misijos :D

 

Kaip reikia ieiti i Dr.Young office'a. Per viena puse durys uzrakintos o per kita elektrine tvora ir nerandu per kuria puse reikia ten ilysti. Gal kas zinot?

 

 

Dekui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas galetu padeti del misijos :D

 

Kaip reikia ieiti i Dr.Young office'a. Per viena puse durys uzrakintos o per kita elektrine tvora ir nerandu per kuria puse reikia ten ilysti. Gal kas zinot?

 

 

Dekui

 

prie pagrindiniu duru yra sone toks iejiams, pro ji ieisi ir nusileisi uz tokiu grotu, virsuje bus ventiliacine anga, pro ja ir pateksi

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

prie pagrindiniu duru yra sone toks iejiams, pro ji ieisi ir nusileisi uz tokiu grotu, virsuje bus ventiliacine anga, pro ja ir pateksi

 

Aciu turbut neapsiziurejau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Grafika auksto lygio 10/10

Siuzetas 10/10

Gal kiek noretusi muzono daugaui ir ivairesnio :D

 

Vienu zodziu superinis geimas :D

 

 

Bet ta vieta ties 50% geimo kur ekranas uzsikvadratuoja ir atseit viskas luzt. Isjungaiu konsole pagalvojau rrod ar e74 pareina :D chekinu diska, darau updatus. sakau wtf, ko cia luzta. o cia geimas mane ISDURE. Nu respect. :D To nesitikejau xD

 

Redagavo Deadalus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip.

Tai čia yra visiškas debiliškumas iš kūrėjų pusės.Žaidėjai jiems kaip šiūkšlės.Jeigu aš sumokėjau 150 lt už originalų žaidimą xbox 360 ir negaunu pilno žaidimo, o kitas, kuris nusipirko už tą pačią kainą ant ps3 gauna.Tai kur ritas žaidimų industrija ?Rockstead vietoj Microsoft apkaltinčiau nelygią konkurenciją skatinančiais susitarimais su Sony. Redagavo dorklei

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai čia yra visiškas debiliškumas iš kūrėjų pusės.Žaidėjai jiems kaip šiūkšlės.Jeigu aš sumokėjau 150 lt už originalų žaidimą xbox 360 ir negaunu pilno žaidimo, o kitas, kuris nusipirko už tą pačią kainą ant ps3 gauna.Tai kur ritas žaidimų industrija ?Rockstead vietoj Microsoft apkaltinčiau nelygią konkurenciją skatinančiais susitarimais su Sony.

Nuotrauka

 

Anyway, puikus žaidimas. Seniai kažką tokio gero buvau žaidęs... Šiandien pagaliau perėjau, nes prieš kelias dienas likus gal 1/5 žaidimo iki pabaigos susipypo seivas, tai teko iš naujo visą žaidimą žaisti...

 

 

Aš irgi galvojau, kad žaidimas pakibo ar tai Xbox'as dvesia, kai ekranas mirgėti pradėjo (3 susitikimas su Scarecrow).

 

 

10/10, neturiu prie ko prikibti. Reikia tikėtis, kad bus daugiau šios serijos žaidimų, norėtųsi ir kitų priešų (The Riddler, Two-face, Mr. Freeze, Penguin etc.).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.