Rekomenduojami pranešimai

Atrodo glingai, ypač kur sniego yra. ^^ Manau turėtų būt neblogas žaidimas, nors tokio žanro tai tik GTAiV ir Saints Row'as telipo man. Nu žiesim kas išeis, vistik SE ir EIDOS. :] Pirma dalis nepatiko man.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man pirma dalis lb patiko. Perejau visa ir lb patiko. Misijos ivairios ir pns. Salutines misijos prastos, bet MAin Story tikrai idomus, ypac paskutine misija patiko. Dar ant mano senuko ejo Max grafika ir viskas atrode lb graziai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskutinis video ypac suzavejo, dabar tikriausiai laukiamiausias mano zaidimas, siaip megstu tas "dziungliu" aplinkas, dar patiko didelis transporto pasirinkimas, tikiu kad ju bus daugiau nei parode video.

EDIT: Bet truputi keistoka- ant zaidimo virselio paveikslelio pirmam poste parasyta "ONLY ON XBOX 360", o pagal video tai jis bus ir ant PC ir ant PS3. :)

Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskutinis video ypac suzavejo, dabar tikriausiai laukiamiausias mano zaidimas, siaip megstu tas "dziungliu" aplinkas, dar patiko didelis transporto pasirinkimas, tikiu kad ju bus daugiau nei parode video.

EDIT: Bet truputi keistoka- ant zaidimo virselio paveikslelio pirmam poste parasyta "ONLY ON XBOX 360", o pagal video tai jis bus ir ant PC ir ant PS3. :)

Cia turbut intike rado zmogus koks x'o dezutes template'a, ir idejo paveiksliuka

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei kam idomu tai jau yra PSN demo siustis.

 

Man asmeniskai demo labai patiko. Is demo tikejausi zymiai blogesnio rezultato negu koki pamaciau. Duoda sulosti 30min. , kiek speji tiek, jei nori gali isnaujo zaisti 30min.

Redagavo FeatFest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidžiau šiandien demo kelis kart po 30 min, įspudis labai geras, tik nelabai patiko tas lynas kurį gali išskleist, jį gali ismest labai toli, pvz: pravažiavo mašina ir išmetant lyna toli i žeme kelis kart, gali priartet prie mašinos ir po to ant jos užšokt, išmest vairuotoja ir įlipt į ją, nepaisant to žaidimo laisve labai didele (open world), didelis žemelapis, grafika palyginūs gera pagal dideli žaidimo plotą, daug matosi vaizdo aplinkui.

Be to, gal kas žinot ar pilnoje žaidimo versijoje bus "multiplayer mode" ar "co-op" ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lieva jog PC palaikys tik DX10-11 ir Win Vista/7... Ir reikalavimai milziniski :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.