8 Screenshots

Failo aprašymas

SMS yra DivX/XviD ir MP3 grotuvas skirtas PlayStation 2 konsolei.

Archyve be programos dar yra mūsų sukurtas specialus PlayManija.lt skin'as šiai programai ir jos sulietuvinimas!

Privalumai

  • Geras DivX/XviD AVI, MPEG atkūrimas, normalia rezoliucija
  • MP3 atkūrimas
  • Pan/Scan ir zooming'as
  • Palaiko subtitrus (SRT ir SUB)
  • Vaizdo prasukimas (pirmyn ir atgal)
  • Keletas kalbų ir simbolių palaikymas subtitrams ne anglų kalba

* MKV formato nenuskaito

SMS nuskaito video/audio failus iš šių šaltinių

  • Tinklo
  • USB raktų
  • Kietujų diskų (tiek oficialių Sony kietujų diskų ir bet kokių kitų, įprastų, PC kietujų diskų)
  • CD/DVD-ROM

sms-features.jpg

Išsamus gidas anglų kalba kaip naudotis SMS Media Player.


Kas naujo versijoje 2.9 Rev. 4   Pakeitimų žurnalas

Įkelta

Žurnale pakeitimai nenurodyti




Atsiliepimai

Rekomenduojami komentarai



Kitą savaitę paruošiu supaprastintą gidą kaip naudotis šia puikia programa!

Beje iš pirmo žvilgsnio aš drįstu teigti, kad ši programa yra daug geresnė ir paprastesnė už PS2 Reality Media Player!

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikiuosi sekmadieni tai padarysiu, nes dabar pas drauga esu trumpam, o namuose interas dingo. Jau istestavau visiskai si player'i ir ramia dushia konstatuoju, kad jis yra neabejotinai geresnis uz visus Reality Media Player ir kitus :!: :!: :!: 8)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienintelis trukumelis tai kad mp3 dainu neina prasukti iki tm tikros minutes bent jau man nepavyko :D bet taip tai ziauriai geras ir mazai vietos uzima todel drasei galima rasyti i memrika :D

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu paleidziu ta sms playery , tikslaiu pries tai pasileidzia ulauncher... ir kaip visa ta media player programa ar ta ulauncheri krc kaip visa ta launcher ir sms media playeri isikelt i memory carda... nes cia skaiciau Edo posta , nifiga nieko ten neprasyta.... arba nlb issamiai , prasau padek admin.... nes uzknis vis leidinet ta cd , nes po to cips puliuoj.... ir vat dar klausimas kaip paskui isijungt ta programa kai jin jau mem carde... ?

p.s Laukiu atsakymo...

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

memori karde sukuri boot kataloga ir faila su "elf" galune prvadini i boot.elf ir nurodai cipui kad butintu is memriko ir viskas,o pas tave koks cipas ?

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip, bet ishkartopriesh kopindamas turek sukures boot foldery i ten padejes boot.elf faila, nes ulaunchas nekuria folderiu.

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

** sakykit ka blogai padirbau... as paemiau sukuria Mc0 direcijoje foldery 'BOOT' ten ikeliau faila BOOT.ELF ir cd kur irasiau sms ir ta ulauncheri , paskui suskuriau 'SMS' foldery ten idejau SMS.ELF faila... tada spaudziau R2 ir ant 00 direcijos nu atme lange ten yra 01,02 ir t.t nustaciau kad imtu apv bott faila is mco/BOOT tada isemu diska jungiu epr naujo konsole , laikau nuspaudes r1 kaip Impaler sake ir nieko... ismeta browseri paprasta ps2... gal ka blogai padariau ?

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo tas failas is ulauncherio..... ** kode nepaleidz.... gal del to kad mano cpas magic

, o ne koks nors infinity or dms3...

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nea jei cipe ira funkcija kad ismemriko krauti tai jis ir turi krauti,paziurek nete tiksliai kuri miktuka reikia laikyti kad krautu is memrikoir dar pamegink grinai sms programos ta elf fala padaryti boot kataloge kad grinai ja iskarto krautu o ne per lanceri

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na o koks tiksliai pas tave TIKSLIAI matrix cipas nes paziurejau ju dauk modeliu yra ir ne visi butina is memriko

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

joa sitas , is visu aprasymu matau.... tai jo š**** tas amno cipas ... detas pries 4 metus.... ir tai retkarciais papuliuoja man jis... tais laikais uz sita suda mokejau 150 lt berods :lol: , na jei reiks tai bottinsiu programas is disco....

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

etau koks senas dar palyginus pigiai prasisukai,cia tie bairei su memrikais tik neperseniausiai atsirado man rodos pirmasis buvi mds3...

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip man tu playeriu nlb riekejo , bet dabar suprantu kaip jie yra naudingi..... ypac kai siunciuos filmus dvix formatu , tai ei noriu apsijungt prie namu kino kuris nenuskaito sio kompiterinio formato riek jungt playstation2 kaip kaip koki saltini :D Thnx Impaler....

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite komentarą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.