SilentMove

[Gidas] Neįsirašo žaidimas, nors viską atlieku gerai – write error, I/O device ir t.t., ką daryti?

Rekomenduojami pranešimai

Daug kam iškyla problemų su DVD+R DL žaidimų įrašymu – šiuo atvėju XBOX 360.

Jeigu jums išmeta:

Nuotrauka

 

W 19:57:05 Failed to Write Sectors 32 - 63 - Reason: Write Error

W 19:57:05 Retrying (1 of 20)...

W 19:57:05 Retry Failed - Reason: Invalid Address For Write

W 19:57:05 Retrying (2 of 20)...

W 19:57:05 Retry Failed - Reason: Invalid Address For Write

W 19:57:05 Retrying (3 of 20)...

Pastaba – kartais ir per lėtas įrašymas yra blogai t.y. man taip buvo – dabar ne.

Ir kažką panašaus į šiuos dalykus, susijusius su error ir panašiai, neskubėkite pirkti naujo dvd-rom, bei galvoti iškart, kad kompaktai kalti.

Ką daryti?

Žinoma, jūs patys nesugalvosit – atsakymą parašysiu.

1. Šiaip dauguma turi ir senesnius kompiuterius ir senesnes versijas, viena iš jų DVD-ROM versiją.

2. Reikia tiesiog nuvalykit lazerį – su pravalomu disku.

Pvz.: aš šitaip išsprendžiau savo bėdą, nes man įrašymas truko 2-3 valandas ir paskui išvis neberašydavo. Tiesiog atnaujinau firmware.

Atsinaujinti firmware nėra sudėtinga ir t.t., rizikos visai nėra, tik žiūrėkit, kad elektra nedingtų.

Į pagalbą pasitelksim Everest Ultimate Editon. Įraše programą, įeikite ir spauskit Computer -> Summary ir paeikit iki jūsų Optical Drive.

Nuotrauka

Paspauskit ir išmes kažką tokio

Nuotrauka

Atsisiųsit programą t.y. Updaterį ir atnaujinsit firmware. Kaip atnaujinti nerašysiu, nes dvd-rom gamintojai pas jus gali skirtis bei labai paprastas atnaujimas... update ... persikrauna kompas ar panašiai.

Dėmėsio. Po atnaujinimo man žaidimo įrašymas truko max 30 minučių, viskas vyko greičiau, jokių error ir sustojimų rašant. Tiksliau: išsitaiso klaidos, suderinamumas su naujesniais ir senesniais kompaktais ir t.t.

Čia tikriausiai padės kažkam sutaupyti pinigų kompaktams ar dvd-rom'ui.

Jeigu ir tai nepadės:

1. Prastas\Sugedęs, bei jau atitarnavęs dvd-rom. 100LT~ Pioneer iš BMS.

2. Apdulkėjas lazeris. Nežinau kainos, reikia pravalomo kompaktinio disko.

3. Brokuotas arba tiesiog netikęs kompaktas. Dažniausiai pigūs arba prastos kokybės diskai.

4. Bloga programinė įranga, kalbu ir apie Windows nestabilumą ir visų kitų programų.

5. Kažką netaip darote.

Geriausios įrašymo programos:

Nero Express - versija 7, nes naujos daugiau nieko ir nepasiųlo. Tinka įrašyti beveik viskam.

Alcohol 120% - manau labai gera image (PS2, PS1, XBOX ir kt.) įrašinėjimo, bei sukūrimo (ISO ir kt.) programa.

IMGBurn - kuo naujesnė tuo patikimesnė, labiausiai naudojama XBOX 360 žaidimų įrašymui.

Autorius SilentMove.

Draudžiama kopijuoti, Gidas skirtas PlayManija.Net.

P.S. Atsiprašau, bet Everest neina įkelti. Įkelia, bet išmeta, kad nepasirinkau failo įkėlimui - 4shared įkelta, spausk ant zodžio Everest.

Redagavo SilentMove

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siųlyčiau daryti ir tiems kam įsirašo, man dvd-rom pradėjo du kart geriau veikti - lyg naujas.

Redagavo Impaler
Offtopicas y kabeliu ir TV foruma!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

padekota ir isimeciau i bookmarkus. kaip tik jau antrame diske ismeta toki errora, bet diskai kolkas veikia...

 

 

 

Ne į temą

baikai, tu idiote, baik issidirbinet su 32 padekom
Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zdz geima norejau isirasyt ismete ta I/O errora , noriu firmware atsinaujint , atsidarau as ant everesto kad pasiziuret kas ten pas mane yra ir rodo ATAPI DVD DW 8X16X8X16 bet tai nera kad galeciau atsinaujint ar pns.. gal galetumet padet?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zdz geima norejau isirasyt ismete ta I/O errora , noriu firmware atsinaujint , atsidarau as ant everesto kad pasiziuret kas ten pas mane yra ir rodo ATAPI DVD DW 8X16X8X16 bet tai nera kad galeciau atsinaujint ar pns.. gal galetumet padet?

Man irgi buvo toks eroras, nueini ant imgburn i settings, spaudi restore defaults, ir turetu praeiti, nes man po to praejo :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jei nepraeis , ka dar viena diska drozt? :)

Jei nepraeis, tai netik dar viena diska sudrosi, bet vistiek reiks naujo DVD burnerio, nes sis matosi jau atgyvenes, ir irasius zaidima gali ismest The Disk is Unreadable

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Arba galit atsinaujinti fw paprašiau atsidarot imgburn einat į - burn image - tools - drive - check for firmware updates

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

raso fw L.01 ir nk ten neranda , ieskau ju tam saite irgi nk ner

jo bandziau dar kart rasyt, vel pastrigo ant 51%... krc nesamone kazkoke...

o jei rasyciau per clonedvd kaip sakot strigtu vistiek?

Redagavo Toxiz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man taip pat buvo sita problemele, cd buvo Verbatim, atnaujint firmware'o nejo, nes tiesiog nera naujo. Nuvaliau lazeri (laptopas tai su ausu krapstuku pavaliau ir viskas :D ), bet jauciu ne tai issprende problema, tiesiog padidinau rasymo greiti, vietoj 2,4x padariau 4x ir isirase i TDK cd -_- be to dar parsisiunciau naujesne ImgBurn versija :D

Redagavo Sheenis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zdz geima norejau isirasyt ismete ta I/O errora , noriu firmware atsinaujint , atsidarau as ant everesto kad pasiziuret kas ten pas mane yra ir rodo ATAPI DVD DW 8X16X8X16 bet tai nera kad galeciau atsinaujint ar pns.. gal galetumet padet?

 

 

 

Man tokia pat nesamone. kame reples?? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tokia pat nesamone. kame reples?? :D

Pasinaudokit Google panaudodami DVD-ROM pavadinimą ir prirašykit Updater. Manau ką nors atras.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.