Sylar

PC ir TV sync

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, ziurinejau foruma gana ilgai bet neradau nei vienos temos, kuri man padetu su sia problema. Taigi as noriu pasidaryti kad TV rodytu ta ka rodo laptopas.Ziurinejau visokius guidus bet neradau info apie toki varianta .. nezinau galbut taip padaryti net neimanoma. Tai va ar yra imanoma mano PC susync'inti su xboxu kad pajunges xb live center matyciau ta pati vaizda ka rodo laptopas. Butu gerai filmas ziuret kurie pvz yra .mkv formato ir xboxas nemato ju bandat paleisti paprastu budu per live center. Arba patarkit ka reiktu nusipirkt, kad mano sis aprasytas variantas butu imanomas ( laida kazkoki? ).

 

Too long to read: Kaip kompa susyncinti su xboxu kad telikas rodytu ta pati vaizda kaip ir PC.

 

Aciu tiems kurie netinges ir pades ispresti sia problema :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ziurinejau foruma gana ilgai bet neradau nei vienos temos, kuri man padetu su sia problema. Taigi as noriu pasidaryti kad TV rodytu ta ka rodo laptopas.Ziurinejau visokius guidus bet neradau info apie toki varianta .. nezinau galbut taip padaryti net neimanoma. Tai va ar yra imanoma mano PC susync'inti su xboxu kad pajunges xb live center matyciau ta pati vaizda ka rodo laptopas. Butu gerai filmas ziuret kurie pvz yra .mkv formato ir xboxas nemato ju bandat paleisti paprastu budu per live center. Arba patarkit ka reiktu nusipirkt, kad mano sis aprasytas variantas butu imanomas ( laida kazkoki? ).

 

Too long to read: Kaip kompa susyncinti su xboxu kad telikas rodytu ta pati vaizda kaip ir PC.

 

Aciu tiems kurie netinges ir pades ispresti sia problema :help:

O neužsiminiai ar paprastas kineskopinis TV ar LCD ar HD(Full arba Ready).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ziurinejau foruma gana ilgai bet neradau nei vienos temos, kuri man padetu su sia problema. Taigi as noriu pasidaryti kad TV rodytu ta ka rodo laptopas.Ziurinejau visokius guidus bet neradau info apie toki varianta .. nezinau galbut taip padaryti net neimanoma. Tai va ar yra imanoma mano PC susync'inti su xboxu kad pajunges xb live center matyciau ta pati vaizda ka rodo laptopas. Butu gerai filmas ziuret kurie pvz yra .mkv formato ir xboxas nemato ju bandat paleisti paprastu budu per live center. Arba patarkit ka reiktu nusipirkt, kad mano sis aprasytas variantas butu imanomas ( laida kazkoki? ).

 

Too long to read: Kaip kompa susyncinti su xboxu kad telikas rodytu ta pati vaizda kaip ir PC.

 

Aciu tiems kurie netinges ir pades ispresti sia problema :help:

pasakykit kiti kad supratot jo klausima nes as ta tikrai ne,kazkaip islankstei taip kad kiek beskaitau as matau 2 skirtingus klausimus :D

pirma tu rasai "as noriu pasidaryti kad TV rodytu ta ka rodo laptopas" ,del sito tai tiesiog pajungi pc prie teliko ir viskas,jei tai laptopas ir jis turi tik vga isejima tokiu atveju reikes aisku TV su vga iejimu,cia kalba neina aisku apie senus CRT TV.

kita dalyka tu klausi jau "Tai va ar yra imanoma mano PC susync'inti su xboxu kad pajunges xb live center matyciau ta pati vaizda ka rodo laptopas" .whats that ??? !!! :D per xbox tu nori matyt ka rodo lapotas? ar nor i matyt per telika pajungta is xbox tai ka rodo laptopas,ar dar kazkaip. kazkao as neikertu dalyko ko zmogus cia nori.gal tu nori per xbox cia streamint is pc filmus ar pan.

geria uparasyk ka ir kaip tu esi pajunges ir ka nori gauti.ne neparasei nei prie ko pajungtas telikas,nei kokiu budu,nei kaip pajungtas xbox ,prie ko ir kaip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip supratau kad nieko nesupratau bet atsakyma zinau :help: pirma norint matyt tai ka rodo laptopas reikia kabelio tokio koks yra isejimas ant tavo kompo aisku jei turi padoresni tw tada bus visos reikalingos jungtys o jei ne yra "perechodai" perejimai kitaip tariant. o antras klausimas tai turbut turejo skambet taip: kaip sujungt xboxa su laptopu??? ar klystu? jei taip tada tau reikia interneto poto routerio nebent sharinsi interneta is laptopo ir ethernet cabelio viska sujungus nustatymai turetu nusistatyt patys

o tokio dalyko kaip tu rasei

Tai va ar yra imanoma mano PC susync'inti su xboxu kad pajunges xb live center matyciau ta pati vaizda ka rodo laptopas

NERA

per xbox windows media center gali ziuret filmus bet ne .mkv formato jei telikas padorus pas tave ir laptopas ne ubagas ir turi hdmi isejima nusiperki HDMI laida pasijungi ir ziuri tai ka rodo laptopas tuo tarpu ir filmus .mkv formato

Redagavo snaiperr

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip supratau kad nieko nesupratau bet atsakyma zinau :help: pirma norint matyt tai ka rodo laptopas reikia kabelio tokio koks yra isejimas ant tavo kompo aisku jei turi padoresni tw tada bus visos reikalingos jungtys o jei ne yra "perechodai" perejimai kitaip tariant. o antras klausimas tai turbut turejo skambet taip: kaip sujungt xboxa su laptopu??? ar klystu? jei taip tada tau reikia interneto poto routerio nebent sharinsi interneta is laptopo ir ethernet cabelio viska sujungus nustatymai turetu nusistatyt patys

o tokio dalyko kaip tu rasei NERA

per xbox windows media center gali ziuret filmus bet ne .mkv formato jei telikas padorus pas tave ir laptopas ne ubagas ir turi hdmi isejima nusiperki HDMI laida pasijungi ir ziuri tai ka rodo laptopas tuo tarpu ir filmus .mkv formato

Ne į temą

jo as taip irgi supratau ,bet gali isvest dar visokiu cia variantu,man tai keista kokia prasme jungt ta laptopa su boxu? ir dar tuo paciu kad abu butu pajungti prie tv tuo paciu metu? kam to reikia? pajungi abu,ir kurio reikia tuo metu ta ir naudoji. kam taip sudetingai viska ismastyt kai galima labai paprastai ir be kruvos laidu apsieit.as taip manyciau :D
Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

na dabar tokie laikai kad norisi visko kuo sustriau :help: bet jie nenumanai kaip tai padaryt tai geriau isvis nedaryt ir viska naudot pagal savo paskirti :D nors mano draugas pasijunges savo laptopa su tv ir ziuri sau full hd filmus nes pas jis tiek kompas tiek tw yra full hd ir kokybe tikrai jauciasi :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

na dabar tokie laikai kad norisi visko kuo sustriau :help: bet jie nenumanai kaip tai padaryt tai geriau isvis nedaryt ir viska naudot pagal savo paskirti :D nors mano draugas pasijunges savo laptopa su tv ir ziuri sau full hd filmus nes pas jis tiek kompas tiek tw yra full hd ir kokybe tikrai jauciasi :D

Ne į temą

tai tas dalykas tai savaime suprantamas del filmu,nzn kas turedamas pc ir gera HDTV ziuretu filmus per pc,vietoj to kad pasijungti per TV ir tureti HD kokybe per dideli ekrana,ne tik per pc. aisku kurie gali pirkti BD filmus tai kokybes geriau uz juos nerasi,taciau galima atsisiust tikrai puikios kokybes HD .mkv formato filmu ir juos taip pet sekmingai ziureti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

kad matai jei pagal tema tai ne kiekvieno durnio norui lemtam issipildyt o cia zmogus nori pasidaryt taip kaip neimanoma pasidaryt per xboxa matyt ka rodo laptopas ir viskas pajungta ant vieno tw

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tai jungi xbox360 per HDMI, laptopa per SVideo Out (kai kurie turi jau ir HDMI), ka, sunku ant distancinio paspaust source/input mygtuka? na jei tv senolis, tada jau tulpem zaist tektu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As pats suprantu, kad ten parasiau labai neaiskiai, bet kad aiskaiu neiseina :) Seip as tiesiog noriu ziuret per telika filmus, kad nereiktu prie laptopa mazo ekraniuko sedet ziurint HD filmus nzn ar xboxas net butinas norint taip padaryti. mano laptopas tai naujas o telikas HD ready tai manau nera stone age daiktai :)

Tai kaip man pajungt telika kad rodytu ka laptopas rodo be xboxo ir kitu variantu su xboxu( jeigu imanoma nes jau nebesuprantu ar imanoma ).

 

 

Seniau as tiesiog zurejau filmus irases juos i harda ir ikises ji i xboxo USB jungti :P bet kadangi mano hardas levai suformatuotas tai negaliu turet failu didesniu uz 4gb o ji formatuot ir viska trint lauk nenoriu :) tai va del to man ir kilo klausymas kaip galeciau susyncint laptopas su TV kad galeciau belekokio formato filmus su subtitrais ziuret per TV ekrana, bet nemoka pasidaryt taip tai ir mastau kazka cia su xboxu suregzt kad pavyktu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As pats suprantu, kad ten parasiau labai neaiskiai, bet kad aiskaiu neiseina :) Seip as tiesiog noriu ziuret per telika filmus, kad nereiktu prie laptopa mazo ekraniuko sedet ziurint HD filmus nzn ar xboxas net butinas norint taip padaryti. mano laptopas tai naujas o telikas HD ready tai manau nera stone age daiktai :)

Tai kaip man pajungt telika kad rodytu ka laptopas rodo be xboxo ir kitu variantu su xboxu( jeigu imanoma nes jau nebesuprantu ar imanoma ).

Seniau as tiesiog zurejau filmus irases juos i harda ir ikises ji i xboxo USB jungti :P bet kadangi mano hardas levai suformatuotas tai negaliu turet failu didesniu uz 4gb o ji formatuot ir viska trint lauk nenoriu :) tai va del to man ir kilo klausymas kaip galeciau susyncint laptopas su TV kad galeciau belekokio formato filmus su subtitrais ziuret per TV ekrana, bet nemoka pasidaryt taip tai ir mastau kazka cia su xboxu suregzt kad pavyktu :)

atsakymas: TAIP tu gali prisijungti laptopa prie teliko!

kaip? reikia LAIDO is kompo i telika

kokio LAIDO reikia? priklauso nuo to koks ant tavo laptopo isejimas

o tavo hardas ne lievai suformatuotas o kaip tik gerai jis suformatuotas ant FAT32 sistemos nes jei butu ant NTFS isvis xboxas nematytu hdd bet tada galetum ikelt failus didesnius nei 4gb bet ir nors tu HD .mkv filma perskeltum per puse ir ikeltum i savo hdd jo tau nerodytu. (pats tikrinau) nes boxas nepalaiko tokio formato

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Padariau taip kaip ir pataret pasijungiau TV ir PC per HDMI laida vaizda rodo ka ir per laptopa bet kolkas garso dar nera ant TV :P Taigi xboxo sitam triukui visai nereikejo, todel manau kad tema galima trint o jeigu norit ziuret filmus per xboxa tiesiog isijunkit media center ir viskas veikia :) gaila kad nevisi formatai deja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Padariau taip kaip ir pataret pasijungiau TV ir PC per HDMI laida vaizda rodo ka ir per laptopa bet kolkas garso dar nera ant TV :P Taigi xboxo sitam triukui visai nereikejo, todel manau kad tema galima trint o jeigu norit ziuret filmus per xboxa tiesiog isijunkit media center ir viskas veikia :) gaila kad nevisi formatai deja.

del garso tai tau reikia uzdaryt laptopa bent jau pas drauga taip yra uzdarai ir atsiranda garsas tik tada

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Padariau taip kaip ir pataret pasijungiau TV ir PC per HDMI laida vaizda rodo ka ir per laptopa bet kolkas garso dar nera ant TV :P Taigi xboxo sitam triukui visai nereikejo, todel manau kad tema galima trint o jeigu norit ziuret filmus per xboxa tiesiog isijunkit media center ir viskas veikia :) gaila kad nevisi formatai deja.

pabandyk i laptopo ausiniu lizda ikist laida (3.5mm audio jack) ir kita gala ikisk tv garso ijejima, nzn kaip su HDMI, nes turetu but garsas ir per ji, pabandyk settingsus pareguliuot dar.

as taip pajunges garsa, tik naudoju VGA kabeli is laptopo i tv.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.