scalman

RAGE

Rekomenduojami pranešimai

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=O350BEUhBfo&hd=1

grafikos monstras. paziurekit tai HD kokybej.. :):mml:

 

http-~~-//www.gametrailers.com/video/combat-rally-rage/712961

 

DLC free with new copies of RAGE

 

New copies of id Software's post-apocalyptic shooter RAGE will ship with free The Wasteland Sewers DLC when the game releases on September 16, id creative director Tim Willits announced at Bethesda's BFG press event in Utah last week.

 

Very little info on The Wasteland Sewers was revealed, but Willits did state it features a series of mutant-infested tunnels.

 

It wasn't made clear if The Wasteland Sewers will also be made available as premium DLC for those picking up used copies of the game, but we see no reason why it won't.

 

Pre-order incentives were also revealed, though at the time of the presentation only US details could be confirmed.

 

Pre-order and your regular edition of RAGE will be upgraded to the Anarchy Edition, which comes complete with:

 

- One-handed Double-barrelled shotgun.

- Fists of RAGE melee weapon.

- Rat Rod Buggy vehicle

- Crimson Elite Armour, which is a combination of three different armour types that you have to choose between at the start of the game.

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dead City traileris man patiko, bet nežinau ar aš noriu tokio niūraus, šiurpaus žaidimo. Čia kaip fallout, tik su geresne grafika. Nepatinka man kariaut prieš milijardą priešų vienam.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man Fallout atrodo siurpesnis, na bet sito nedauk pamaciau, ir man taip pat nepatinka kad visalaika vienas pries milijonine armija :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man Fallout atrodo siurpesnis, na bet sito nedauk pamaciau, ir man taip pat nepatinka kad visalaika vienas pries milijonine armija :)

 

Ne į temą

ne jūs keisti esat, dėl skonio neklausiu bet kiek žaidimų buvo ir bus kur eini vienas ir kariauji o įspūdžių pilnos kelnės, taigi man asmeniškai dar maloniau kai eini vienas, lonely killer, ir žudai visus kas pastoja kelią. peace

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dead City traileris man patiko, bet nežinau ar aš noriu tokio niūraus, šiurpaus žaidimo. Čia kaip fallout, tik su geresne grafika. Nepatinka man kariaut prieš milijardą priešų vienam.

 

fallout 3 rpg . RAge grynai shooteris. kurioj cia vietoj jie panasus ? stilium jo kad abu postakopaliptiniai,daugiau mazai kuom tikrai. o grafika tai sluoja crysis manau tikrai. na kai iseis ir pamatysim. carmakas sako kad konsoles nieko geriau nera mate dar. ir as tikrai tuo tikeciau. zmones ten shh nemala jei ka sako. svarbiausia geras story butu ir bus tikiu o vizuliai tai miestas sis Dead City tai jauciasi kaip Home sweet home..geris.. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

fallout 3 rpg . RAge grynai shooteris. kurioj cia vietoj jie panasus ? stilium jo kad abu postakopaliptiniai,daugiau mazai kuom tikrai. o grafika tai sluoja crysis manau tikrai. na kai iseis ir pamatysim. carmakas sako kad konsoles nieko geriau nera mate dar. ir as tikrai tuo tikeciau. zmones ten shh nemala jei ka sako. svarbiausia geras story butu ir bus tikiu o vizuliai tai miestas sis Dead City tai jauciasi kaip Home sweet home..geris.. :)

 

Hah o tu scalman zinojai kad consolese RAGE suksis 60fps :) ne nu Carmack'as buvo, yra ir bus dievas zaidimu varikliuku gamyboj :):)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hah o tu scalman zinojai kad consolese RAGE suksis 60fps :nunchuks: ne nu Carmack'as buvo, yra ir bus dievas zaidimu varikliuku gamyboj :):)

 

jo skaiciau kad Carmakas tiek zada konsolem ,del to ir dirba tiek ilgai matyt. o kazkas kalab apie tai kad reikia nauju knonsoliu jau. kad siemet viskas dar tik prasideda.vienas po kito perliukai jau kurie isejo ir kurie dar iseis rodo vienas uz kita nuostabesne grafika ,efektus,animacija ir pan.ir rage bus visa tai tikrai auksciausio lygio tikiu.

o as jau galvojau kad pagrinde lakstysim po dykuma..Dead City atrodo tikrai awesome..pastatu menkiausios detales, ivairus oro efektai ir animacijos. na vis del to Dead City, o ne "graziai nublizgintas" City. ir tai matosi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo dead city yspiduingai atrodo, ir tuo labiau kad ten nori nenori gausi eiti, kad ir kokie mutantai bus :nunchuks:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rage's Matt Hooper Talks id Tech 5, Multiplayer & Keeping the Gameplay Fresh

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=58lwnHLWRP4&feature=youtu.be

 

awesome...geriausia matyta grafika kuri eis ant 60fps nuostabiam pasauli su tikrai graziausiais is matytu kol kas tokio stiliaus zaidimu peizazais. jokio deathmach, bet bus MP ir bus coop.labai smagu kad pagrindas sutelktas i story kuria galesi isgyvent visa savo kailiu. to butent ir noriu. o ne pasitreniruot SP rezima kad veliau lost Mp ko as nedarau aplamai. be to stilius tai tikrai superinis. kaip kalbejo kad bus ir atviri miestai ir pozemiai ir dar visko daugiau susije su fantasy, scifi. priesai kaip matosi labai dinaminiai ir ne sukurti stovet vietoj ir laukt kol ji nusausi, jie begs i tave ,sokines , ir pan ir skirtingose teritorijose bus skirtingi ir elgsis skirtingai,judes skirtingai ir reiks jau taikyt kitokias puolimo taktikas ir pan.. be to kaip sake kazkurie zurnalistai, kurie kaip sake jau megino trumpa demo versija butent ant xbox ,viskas atrodo nerealiai gerai ant konsoles irgi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo grafika tai nereali ten bus , na bent jau video pc versijos, bet zada nemazesne revoliucija ir konsolese siaip. be to pc versija zaidimo jau tures built-in lygiu editoriu. taigi pc versijai jau modint bei lygius kurt bus galima iskart kai tik pasirodys zaidimas.

Id studio: "Rage to ship with full level editor" (PC version)

 

Want to mod Rage? Good. Speaking to PC Gamer at a recent press event, Id Creative Director Tim Willits revealed that the PC version of Rage will support modding and level design right out of the box. All you need to do, says Tim, is “Pull down the console, type ‘id studio’, then press enter. Then, bam, there’s all the tools we use.”

 

As for what you’ll be creating, that’s a little trickier; Id’s technology has moved on since you could fit 100′s of Doom levels on a CD. “Building levels from scratch is more difficult,” says Tim, “because we have a layer system in some of the levels. I can foresee somebody modding up Wellspring (a town in-game) and adding different characters, giving them different voice-over.” But if you’ve got the development skills to use it, the level editor will be there. “It’s built into the engine,” says Tim.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.