Vytautasxp

Ps2 (keistas garsas)

Rekomenduojami pranešimai

Zinok nieko nedariau ten nuemiau bijau kist nagus :thumbsup4: bet pastebejau toki dalyka, ta beda buna jei ijungus konsole pirma idedu gt4 dvd diska. Ijungus idedu bet koki kita geima ir eina. Veliau pastebejau dar kaika, pas mane lazeris nenueina iki pat galo, tai yra zaidimus iki puse ar ciut virs puse dvd skaito puikiai, bet idejus zaidima kur yra pilnas dvd ir atejus laikui kazka skaityt ir tolimosios vietos viskas pradeda puliuot atsiranda tas sokinejimas, nors pvz idejau gow2 dvd ir puikiai eina :D tai vat nzn net manau nk pats nedarysiu, tik pastebejau tai kad uzeina neima nei vieno geima, buvo tik viena kart. Dbr ima visus zaidimus isskyrus gt4, gal pabandysiu persirasyti diska, bet nemanau kad jo kalta nes ant disko aplamai nei vieno ibrezimo grynai kaip naujas.

 

P.s viska labaiai sumaliau, teks ilgai pasifruot :D

Dabar abejoju kad gali but problema su tepimu (bet vistiek pertepciau), gali but kad lazerio sleifas nusilankstes, arba baigia issitraukt, patarciau isemus sleifa atsargiai patint su trintuku tas vietas kurios lenda i lizdus, taip pat patrint su trintuku ir sliekrati (motora kuris stumdo lazery). Ar lazeris stringa kai stumdai ji su pirstais? jei taip, pabadyk nuvalyt sliekraty ir plastmasinio arba metalinio daikto, kuris prisijungia prie lazerio ir lieciasi su sliekraciu gala ir patepk strypelisu antkuriu pamautas lazeris.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ok pabandysiu vakare paziuret, dbr isvis jis man puikiai eina, tik va gt4 disko neikaip nepaleidzia :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hmm as katik pavaliau su tepalu specialiu bet vistek neuzkrauna man veik tik viens zaids dragon ball budokai tenhaici3 o kiti nein

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man sitas irgi puikiai eina :thumbsup4: bet ir kiti eina tik sakau gt4 nepaleidzia ryt diska nusipirksiu tj pabandysiu perrasyt bet nemanau kad jam beda bus nes buvo neskaite nei vieno.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko nedariau, bet uzeina sunkiai pradeda skaityt isjungiu konsole ijungiu ir vel gerai skaito, tik va gt4 nenuskaito niekada :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hmm tj tau nera tjp dar blogai bent kiti veikia man tj tik viens teveik o kti ne ir dvd filmai veikia.. greiceusei reikia lazeri keist bet geras sake 180lt kainuos :thumbsup4:

 

va dbr specelei pabandzeu isiraseu zaidima kuris uzima mazeu nei puse disko ir veikia, okure beveik visa diska uzema neveikia ce kaip ir tau sakei panasei

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hmm tj tau nera tjp dar blogai bent kiti veikia man tj tik viens teveik o kti ne ir dvd filmai veikia.. greiceusei reikia lazeri keist bet geras sake 180lt kainuos :dance:

 

va dbr specelei pabandzeu isiraseu zaidima kuris uzima mazeu nei puse disko ir veikia, okure beveik visa diska uzema neveikia ce kaip ir tau sakei panasei

Pabandyk pakoreguoti lazerio akutes pasvirimo kampa turetu padeti. P.S buk atsargus tai labai kropstau darbo reikalaujantis dalykas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kagi dbr viskas pasisuko kita linkme issiardziau ten cd-roma virsu nuemiau ten nuo jo pamaciau nemazai dulkiu ten siulu plakukur nesu tikras ko :) nu viska nuvaliau ten isrinkau ijungiu ps2 idedu gt4 diska eina puikiai palosiau isjungiau, ateinu po valandos idedu dbz zaidima o kagi nepasileidzia :) idedi diska ismetu i browse meniu ir roda geltona diska ta paspaudi ant jo pabuna juoda ir vel ismeta i menu ir diska geltona rodo taip be galo ir su betkokiais diskais, tada imetu gt4 ir puikiai eina :) po gt4 disko idejau dbz ir dar kelis zaidimus taipogi veikia, tai dbr taip visada jei isjungiu ps2 ir dedu zaidima betkoki neveikia veikia tik gt4, ji nuskaicius galiu isimti ir tada jau visi pasileidzia, man dbr gt4 kaip koks swapmagic veikia :) yra ideju?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

idomei cia pas tave :) tj gtr4 neveikia o dbr veikia bet kits nevikia :) mana tj kas ps2 yra nzn isiraseu conflicy teror zaida veikia o jei zaids uzem kokius3gb ar4 tj neveikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kagi dbr viskas pasisuko kita linkme issiardziau ten cd-roma virsu nuemiau ten nuo jo pamaciau nemazai dulkiu ten siulu plakukur nesu tikras ko :) nu viska nuvaliau ten isrinkau ijungiu ps2 idedu gt4 diska eina puikiai palosiau isjungiau, ateinu po valandos idedu dbz zaidima o kagi nepasileidzia :) idedi diska ismetu i browse meniu ir roda geltona diska ta paspaudi ant jo pabuna juoda ir vel ismeta i menu ir diska geltona rodo taip be galo ir su betkokiais diskais, tada imetu gt4 ir puikiai eina :) po gt4 disko idejau dbz ir dar kelis zaidimus taipogi veikia, tai dbr taip visada jei isjungiu ps2 ir dedu zaidima betkoki neveikia veikia tik gt4, ji nuskaicius galiu isimti ir tada jau visi pasileidzia, man dbr gt4 kaip koks swapmagic veikia :) yra ideju?

lazeri valei? man vienu momentu buvo irgi pradeja metyty i browseri ir ta geltona diska, krc supykau isardziau nuvaliau lazeri ir viskas puikiai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as dabar ir nei pats nebezinau,reiks gal ryt nunest ps2 ten tokiam meistreliui kur kur technika tvarko (centrus,dvd,mages, tv ir pan) vistiek jis ten susigaudys paziures ta lezeri geriau.

 

P.s koks geriauses budas lazeri nuvalyt?

 

O man lazeris iki galo nenueidavo nes buvo toks rimtas plaukas uzsikabines ant to kur suka diskus ir lazeris vaisto :)

Redagavo Vytautasxp

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.