Impaler

Nauji Jasper su kompaktiškesniais pakrovėjais

Rekomenduojami pranešimai

The image below shows a regular Jasper PSU and right below the PSU (which is about 1/4th smaller) from an Arcade Jasper-based Xbox360 with 512MB internal MU manufactured in May 2009. The new PSU is still 150W, so no change there.

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gaila, kad tik jasperems... Nes kas turi falcona, jau neveiks. Aisku, kas pirks nauja xbox, gaus ir jasper ir sita PSU.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ziurint i tai kad niekas daugiau neskaitant dydzio nepasikeite tai galiu pasakyt.... NU IR? koks skirtumas biski didesnis ar mazesnis? pas mane jis uz spinteles uzmestas matau tik jo gala ir lempute svieciancia ir tai kai tik vakare isjungiu i standby. aisku betkokios naujienos sveikintinos, bet IMO cia nieko kieto :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar visi kas sakė tas milžiniškas xbox maitblokis turės prikasti ležuvį nes dabar netoks ir didelis :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kaip ir daugelis jo nematau ir man tas pats, bet jau galėjo ir įmontuot į vidų kaip nors :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Guli tai guli, bet kai nori vaziuojant kur nors pasiimt ir xbox'a ar pas drauga nusinest, tada pasijaucia kad yra toks dalykas kaip maitblokis :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:thumbup:

Reik biski pasportuoti kartas nuo karto :thumbup: Tada ir tas maitblokis toks sunkus neatrodys ;D (Juokauju)

 

O jei rimtai, juo didesnis maitblokis, tuo didesnis plotas karsciui skaitytis, tuo mazesnis sansas kad jis sukeps (nuo dulku ar siaip). Nu siaip fignia. bet kas vieta taupo, tam gal ir gerai :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei jau 175w daug lengvesnis uz 203w maitbloki, tai 150w turejo dar maziau svert, o jei maziau sveria tai ten maziau ir yra visko, o jei maziau yra visko tai kam det i didele deze, cia juk ne zilitonas.

sveikintinas upgreidas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai jau daug vietos uzima ane,kad cia dar kazkas taupo vieta maitblokiui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane siuo metu toks, net nustebau pamates koks jis mazas palyginus su senaisiais :thumbup:, konsole PRO, pagaminta 2009.04.21

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O siaip pamascius, persasi isvada kad cia taupymo sumetimais MS taip padare, o ne tam kad kazkam kompaktiskesnis daiktas butu,

Gi koks navaras nauja gamybos linija statyti, daryti mazesnius ir pan ir t.t Jeigu pradiniai puikiai ejo ir didesniuose blokuose. IMO taupymas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:thumbup:

Reik biski pasportuoti kartas nuo karto :thumbup: Tada ir tas maitblokis toks sunkus neatrodys ;D (Juokauju)

Ne į temą

As ne apie svori kalbejau, o apie dydi kai reikia i kuprine viska sutalpint, tai reikia jau grust, nes nebetelpa (mano atveju)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.