pspkietekas

Koki pc imti ir iškur?

Rekomenduojami pranešimai

Aš noriu pirkti nauja pc ir nežinau iš kur niekaip nerandu to ko noriu:

1. Noriu kad butu ram 4-8 gb.

2. HDD 500-1000gb.

3. Vaizdo plokšte tai nvidia bet nežinau kokia gera 1024-2048mb.

4. ir kad butu korteliu skaitytuvas ir ten garso plokšte gera nu kad buttu visi privalumai.

5. Noriu procesoriaus nuo 3.0-5.0 nesvarbu ar intel ar ne.

 

Jei gali numeskit nuorodas iki pc arba partarkit kur pirkt.

Tik nesakykit kad užsimanė čia vaikas aš papraščiausiai noriu nusipirkti viena karta gera pc kad nereiktu ten kas 2-3 metus keisti.

Redagavo pspkietekas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O negali patartk iš kur pirkt? PC ir ar yra tokiu pc kurie atitiktu mano reikalavimus.

Redagavo pspkietekas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neatsimoka to pc , taip pirkt , geriau pac susirink.. galiu net detales parekuomenduot...

o gal žinai kur pirkt panašu kur noriu gal gali pasakyt?

Nu gerai tinka ir dalim mano pc beveik naujas 6 men ram 2gb hdd 320 procas amd bet tiksliai dažnio neatsimenu gal 2,2 as nežinau nei kokios detales tinka nei ka kur det mano pc yra HP

Redagavo pspkietekas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o gal žinai kur pirkt panašu kur noriu gal gali pasakyt?

Nu gerai tinka ir dalim mano pc beveik naujas 6 men ram 2gb hdd 320 procas amd bet tiksliai dažnio neatsimenu gal 2,2 as nežinau nei kokios detales tinka nei ka kur det mano pc yra HP

Matos kad apie pc nenusimanai ... net procesoriaus daznio nezinai. Siulau tau nueiti i parduotuves kur yra specelistu ( ne i topocentrus ir visokius bmsus ir elektromarktus ) o kur pardavineja kompiuterius surinktus pagal tavo uzsakytas dalis. Tau ten visa parekoumenduotu viska kas geriausia. Beje patarciau pirkti is intelio procesoriaus (asmeniskai pats turiu intel core 2duo 2,8ghz ir lb patenkintas) o ramu tau uzteks 4gb net ir taip manau per daug ( nebent nori pasimaivyt vo pas man pc yra daxuja ramu .... lame) Redagavo grameris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matos kad apie pc nenusimanai ... net procesoriaus daznio nezinai. Siulau tau nueiti i parduotuves kur yra specelistu ( ne i topocentrus ir visokius bmsus ir elektromarktus ) o kur pardavineja kompiuterius surinktus pagal tavo uzsakytas dalis. Tau ten visa parekoumenduotu viska kas geriausia. Beje patarciau pirkti is intelio procesoriaus (asmeniskai pats turiu intel core 2duo 2,8ghz ir lb patenkintas) o ramu tau uzteks 4gb net ir taip manau per daug ( nebent nori pasimaivyt vo pas man pc yra daxuja ramu .... lame)

As tai susitaupyciay ir pirkciau intel core 2 quad (keturiu branduoliu) nes ateityje zaidimai iema vis daugiau resursu,vaizduzke imk (jeigu nori viduti tai koki geforce 8600 gt geresni geforce 9600gt mb apie 1 gb arba 512 mbpriklauso kam ji naudosi geimus naujausius zaisti ar zaist senesnius ar dar ko nors

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau tau tokio uzteks galiu papigint pagalingit pagal finansus beja HDD ant raid

New_Bitmap_Image.bmp

 

 

Beja skubėdamas sumaišiau hdd turėtu buti sata

Redagavo Lukrin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neatsimoka to pc , taip pirkt , geriau pac susirink.. galiu net detales parekuomenduot...

aisku as pries kelias dienas irgi taip padariau tik reikia labai dideliuo kruopstumo ten viska surinkti jeigu tik atsisi ir noresi viska sudeti per 10min tai š**** gausis

 

aisku as pries kelias dienas irgi taip padariau tik reikia labai dideliuo kruopstumo ten viska surinkti jeigu tik atsisi ir noresi viska sudeti per 10min tai s gausis

tu pirma viska detaliai surasyk kokios tavo detales nes ten kaip perki turi buti suderinamumas kad nenupirktum motinine am3 o cpu am2 :help:) viska detaliai susirasyk ir tau duos tas detales o ten sudeti nera ir labai jau paprasta bet yra instrukcijos viskas labai gerai parodyta ( man asmeniskai tai buvo sunkiausia tai cpu ideti su tuo kuleriu ir poto ten viska sujungti kad veiktu viskas usb ijungimo mygtukai ir t.t

 

 

kompas gal ir neblogas bet jau ramai tai paskutinis s ddr2-800 jeigu tu noresi knygas rasyti su kompu tai gal ir tiks bet jeigu geimsams tai maziausiai jeigu nori losti viska ant high tai turi buti ddr3-ir nezinau jau pagal kaina turi ziureti pvz pas mane yra ddr3-12800

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasikartosiu kaip sakiau kitoj temoj: sio menesio pc gameryje yra gidas su detalem, kainorasciu ir detaliu aprasymu kaip surinkt pc paciam. Jeigu tingit pirkt tai gal kur nuscanuotas bus. Arba GALBUT as tos temos scanus galeciau imest koki antradieni or so. Bet seip apie 5.000lt ir susirinksi pc kuri keisi po 5m.

 

pasiemi ddr3 2-4 gb ramus, core2quad, 1tb harda dviguba vaizduske (dvi kortos sujungtos i, pagal gamintoja, crossfire arba sli) radeonai dabar kietesni gal uz geforce ir daugmaz viskas. ARBA gali kolkas pc nerinkt o palaukt kol atsiras dx11 vaizdo kortos. Tai biski vel ilgiau laikys

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau tau tokio uzteks galiu papigint pagalingit pagal finansus beja HDD ant raid

New_Bitmap_Image.bmp

Beja skubėdamas sumaišiau hdd turėtu buti sata

dalis lengva parinkti bet kaina tai nemaza!! ir as manyciau jis galetu dar bent 1500sutaupyti tu pajemiai tesiog brangiausias ir tiek o jeigu rimtai paziurejus tai ten apie 1500numesti tirkai gali ir as paziurejejau kad tu ten pajemiai ramus ddr2 jeigu jis nores geiminti tai jam maziausiai reikia ddr3 jau ddr2 atgyvena poto tu pajemiai jam hdd 16mb vos ne pats leciausias turi buti 32mb, tai tiek jeigu tu nori ko paklausti gali rasyti skype: Luxiukas2001

 

O kaip tau šitas?

http://www.gerakaina.lt/new/product_info.p...BeON-SpaceRacer

 

Draugelis neperseniausiai pirko tai nesiskundžia, game "nelagina" nu tikrai viskas "slysta kaip ledu" ;)

]

 

neblogas pc bet ddr2 geimams yra blogai ddr3 zymiai geriau sukasi tai jeigu jis nores nusipirkti ddr3 ramus tai jam iskart reiks keisti motinine nu zodziu

Redagavo Lukis12

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.