blondizz

Ps2 čipavimas už protingą kainą?

Rekomenduojami pranešimai

Taigi atsirado pas mane namie ps2(slim) pasirodo bestija nečipuotas orginalių žaidimų turiu tikrai maža tad norėčiau nusičipuoti bet kainos po 150lt manęs tikrai nedomina (pats ps2 panašiai už tiek išėjo) taigi ar galima rasti kas normaliai nučipuotų ps2 iki kokių 70 iš bėdos(didelės) 100lt ar prarast viltį ir stumt man jį į rinką?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi atsirado pas mane namie ps2(slim) pasirodo bestija nečipuotas orginalių žaidimų turiu tikrai maža tad norėčiau nusičipuoti bet kainos po 150lt manęs tikrai nedomina (pats ps2 panašiai už tiek išėjo) taigi ar galima rasti kas normaliai nučipuotų ps2 iki kokių 70 iš bėdos(didelės) 100lt ar prarast viltį ir stumt man jį į rinką?

Na kiek zinau uz 100 litu,kaune pas edma gali,o vilniuje pas dima. Bet neoriginalu cipa ides.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na čia irgi didelė problema aš netoli marijampolės gyvenu tad į kauną važiuot man dar +30 lt o ir 100as man daugoka didelių poreikių susijusių su cipu neturiu man tik reikia kad neorginalius game paleistu normaliai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na čia irgi didelė problema aš netoli marijampolės gyvenu tad į kauną važiuot man dar +30 lt o ir 100as man daugoka didelių poreikių susijusių su cipu neturiu man tik reikia kad neorginalius game paleistu normaliai

Na apie sita jau pries perkant reikejo pagalvoti. ;] Nepagailek tu 30lt. uztat turesi galybes zaidimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sansu bveik nera uz tokia pigia kaina gauti. nebent perkiesi savo cipa internetu ir nesi tik ilituoti.

 

nesistenk sutaupyti. tau jau pavyko smarkiai sutaupyti isigyjant pati kompa.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.