scalman

IL-2 Sturmovik: Birds of Prey

Rekomenduojami pranešimai

jo tikrai geras dalykas tas sudetingum pasirinkimas,pradzioje losiant tutoriala viskas atrode kazkaip arkadiska ir gana lengva bet tik del to kad tai buvo lengviausias sudetingumas,pasikeiti i realistic ar simulation ir tampa taip sunku kaip tik galetu buti,lektuvo negali staigiai nei pasukt nei nieko daryt nes stagiai pagaunu suktuka,tikrai tikras simuliatorius,o valdymas labai paprastas bet tikrai nera lengvas,tiesas sakant dar tokio lektuvu valdymo nebuvo ant konsoliu tikrai.arkadiniu skraidykliu,saudymo megejai cia nelabai ras ka idomaus,taciau kas megsta lektuva is tikro valdyt tai cia kaip tik zaidimas tokiem. :dribble: gali puse valandos vaikytis paskui viena prieso lektuva kol padarai uztenkamai damage,tikrai uzdavinys ne is lengvuju,bet todel ir vadinasi IL-2 ,savo varda puikiausiai patvirtino.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu didelis il2 serijos fanas, perlosaiu visas versijas, ir bijau kad si bus arkadine (patys lektuvai turetu but labai supaprastinti, nes man klavieturos neuztenka, o ant pultelio, tikriausiai bus galima valdyt tik "basic" funkcijas :thumbsup4: ). Tikiuosi kad klystu, reik dar palaukt pilnos versijos ir tada vertint :D

Ne į temą

P.S. IL2 ROCKS!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu didelis il2 serijos fanas, perlosaiu visas versijas, ir bijau kad si bus arkadine (patys lektuvai turetu but labai supaprastinti, nes man klavieturos neuztenka, o ant pultelio, tikriausiai bus galima valdyt tik "basic" funkcijas :thumbsup4: ). Tikiuosi kad klystu, reik dar palaukt pilnos versijos ir tada vertint :D

Ne į temą

P.S. IL2 ROCKS!!!

na tai ne pc aisku, taciau as drysciau teigti kad parinkus realistic valdyma,lektuvai valdosi tikri labai gerai ir sunkiai,nz pultelis turi 15 knopkiu be valdymo,tai nemanau kad tiek knopkiu naudoji and klaviaturos skrisdamas, o jei ir naudoji tai nemanau kad labai buna patogu...o cia viskas pasiekiama pirstais iskart, tai cia del tos klaviaturos valdymo tai nereiktu jau jos iskelti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tai ne pc aisku, taciau as drysciau teigti kad parinkus realistic valdyma,lektuvai valdosi tikri labai gerai ir sunkiai,nz pultelis turi 15 knopkiu be valdymo,tai nemanau kad tiek knopkiu naudoji and klaviaturos skrisdamas, o jei ir naudoji tai nemanau kad labai buna patogu...o cia viskas pasiekiama pirstais iskart, tai cia del tos klaviaturos valdymo tai nereiktu jau jos iskelti

Ne į temą

Na ant klavos tai apie 36 naudoju, cia neskaitant aileronu, aukscio vairo, traukos ir vaizdo kampo klavisu/asiu (katik suskaiciavau) :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Na ant klavos tai apie 36 naudoju, cia neskaitant aileronu, aukscio vairo, traukos ir vaizdo kampo klavisu/asiu (katik suskaiciavau) :thumbsup4:

Ne į temą

bet ant klavos neturi dvieju analogu su kuriais gali valdyt lektuva pilnai,na cia tik mano nuomone,bet prie tikrovisko valdymo arciau yra tikrai ne pele su klaviatura,isivaizduoju tais laikais ,tuose lektuvuose toki vaizdeli...pele ir klaviatura...labai tikroviska. :D analogai irgi nera aisku spec skirti skraidymo valdymo irenginiai,bet jie savo uzduoti atlieka puikiai. o del zaidimo tai jis tikrai nera arkada, o kad kitoks,tai ir gerai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

bet ant klavos neturi dvieju analogu su kuriais gali valdyt lektuva pilnai,na cia tik mano nuomone,bet prie tikrovisko valdymo arciau yra tikrai ne pele su klaviatura,isivaizduoju tais laikais ,tuose lektuvuose toki vaizdeli...pele ir klaviatura...labai tikroviska. :thumbsup4: analogai irgi nera aisku spec skirti skraidymo valdymo irenginiai,bet jie savo uzduoti atlieka puikiai. o del zaidimo tai jis tikrai nera arkada, o kad kitoks,tai ir gerai.

Na taip, sutinku, bet vietoj analogu as naudoju pele/joystica. Beje labai gerai kad isleidzia toki rimta flying game, nes pastaruoju metu vien tik H.A.W.X. lygio arkados :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.