konni

Patarkite del psp gedimo, jis issijungineja

Rekomenduojami pranešimai

Laba diena.

Mano psp issijungineja. Modelis psp 2000.

 

Kas cia galetu buti per gedimas? As atidariau ji ir isvaliau tuos kontaktus kur eina is mainboardo i psp ijungimo schema, ten ta ribbon plokstele su tais keturiais mygtukais, X,0,trikampiu ir keturkampiu, desineje psp puseje. Dabar vel viska sudejau, susukau, ir palikau 8 valandom psp ijungta, patestavimui, na veike jis tikrai kaip reikia, tik stai po 8 val vel pradejo issijungineti. O simptomai tokie, ekranas uzgesta, vel issijungia, arba psp persikrauna, vel ekranas issijungia, vel veikia, taip 2-3 sekundziu dazniu.

kas jam cia gali buti? Ka reiketu daryti?

perflashinimas nepadejo.

Aciu uz patarimus i prieki.

Redagavo konni

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Mane tai pat iskilo tokia pati beda. Jei ka nors surasi, kas padetu sia problema isspresti parasyk asmenine zinute. Busiu dekingas!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano psp tai buna taip,kad zaidi kartais ir op issijungia jis savaime. Ir nei issikraudineja,nei kazkas panasaus. kas per bedos,kad taip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano psp tai buna taip,kad zaidi kartais ir op issijungia jis savaime. Ir nei issikraudineja,nei kazkas panasaus. kas per bedos,kad taip?

gali būt dėl batareikos. Pabandyk įkišęs pakrovėją palošt. Jei tada neveiks, gali būt, kad kas nors viduj atsijungė. Atidaryk ir patikrink.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali būt dėl batareikos. Pabandyk įkišęs pakrovėją palošt. Jei tada neveiks, gali būt, kad kas nors viduj atsijungė. Atidaryk ir patikrink.

su pakroveju kai losi,tai viskas ok,bet tik su batareika ir issijungineja. aisku ne isvien issijungineja,bet issijungia bent kelis kartus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man jis irgi kai isardziau issijunginejo ekranas,tai isardziau vel pataisiau sleifus ir VOLIA! :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.