scalman

Resident Evil: The Darkside Chronicles

Rekomenduojami pranešimai

Katik baigiau, Creditus rodo ;D kick ass...

 

SPOILAS:

Ne į temą

Perejus zaidima atsidaro secret mode, ir ten gauni losht ir saudyt tofu is re2 katik isijungiau tai prie R.P.D dabar saudau, jausmas kaip juros putas saudyt nes net nuskyla taip kaip nulauzti
Redagavo redcat

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kagi. Nusprendžiau išbandyti šį žaidimuką ir galiu pasakyti kad žaidimas yra vertas dėmėsio, tik yra keletas PRIEŠ argumentų, kurie man asmeniškai šį žaidimą truputi sugadino.

 

Pirmas dalykas kuris iškarto šovė į galvą - WTF... Where is the RELOAD (Užsitaisyti ginklą). Bandžiau visais įmanomais budais, bet deja taip ir neradau kaip užsitaisyti ginklą (tik nebent baigiasi kulkos ir jis pats užsitaiso, o tu tuo pačių gauni smugį).

 

EDIT: Suradau atsitiktinai kad RELOAD daromas greitų judesių REMOTE už ekrano ir atgal (Knife naudojimas toks pats, bet laikant A mygtuką)

 

Antras: Mažai galimybių su ginklais ir jų naudojimas. Kai-kurie ginklai yra (kaip švelniau pasakyti) USELESS. Be ryšio aplamai. Nebent prieš paprastus zombius ir tai nelabai.

 

Jeigu aišku nekreipti demesį į šiuos dalykus, žaidimas gana geras. Aišku tiems, kurie žaidė REtwo, ir kitus - bus galvos skausmas nes kai-kurie dalykai atrodo šiame žaidime kitaip negu buvo. Bet žaidimo tai negadina.

Horror effektai tikrai geri. Pora kartų net atšokau nuo TV (Police station)

Žaidimas tikrai žymiai geresnis negu koks Survivor IMHO.

Redagavo Skeith
Update

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visiskai su tavim nesutinku del tavo pasakymo geresnis nei survival bet cia tavo nuomone kuria as gerbiu ;]

 

reloadas visuos wii on rail shooteriuos papurcius ;] naujiena turbut tau

 

ginklai nera beverciai, nebent zaidei ant easy, ir netobulinai nei vieno tada suprantu tave ;]]]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visiskai su tavim nesutinku del tavo pasakymo geresnis nei survival bet cia tavo nuomone kuria as gerbiu ;]

 

reloadas visuos wii on rail shooteriuos papurcius ;] naujiena turbut tau

 

ginklai nera beverciai, nebent zaidei ant easy, ir netobulinai nei vieno tada suprantu tave ;]]]

 

 

Nu Wii žaidimus tikrai žaidžiu neseniai ir vienintelis Light Gun, kurį aš žaidžiau iki to buvo House Of The Dead: Overkill, o ten reload - A .

 

Del ginklų - Aš per visą žaidimą upgrade dariau tik HANDGUN - daugiau jokiam ginklui.

Normal sunkumo lygis. Perejau visą žaidimą lengvai su Secret Chapter irgi. Taigi nežinau - gal reikia kokio super sunkumo kad kitus ginklus upgradinti reikėtų.

 

Prireikė visame žaidime kartais Shotgun - nuo staigios atakos atsimušti, Machine Gun - prieš projectile atakas ir BATS ir kitokius mažius.

Ir Magnum prieš paskutinį bossą. Kartais naudodavau granatas (kad nustumti William ir kada labai daug priešų)

 

(čia aišku neskaitau kada reikėjo pagal scenario ginklus naudoti (Rocket Launcher VS "Trenchy" ir specialus ginklas prieš Alexia)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gerai, kad turejai granatu, as wa sian pradejau zaist, geimas tikrj geras;) is shooter on the rails tj vienas smagiausiu man is kategorijos kur ne for fun, manau ir 2se turetu gerai zaistis;)

O del wiliamo speju reiks man per nauja ta chapteri eit;/ nes su handgun`u neeina nk man, kabo ant tos rankos ir nukapoja mane, gal 3 sykius bandziau turiu handguna telikusi ir nel nori jo ataku atmust net i weak pointa ;/

 

p.s. visgi ir su handgun vien eina ji parklupdyt awesome game;)

Redagavo ogizz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.