Impaler

PlayManija.net vs. Games.lt

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

va ta tema kas dar nemate :thumbsup4:
Nuzude :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

isvis nesuprantu ka ten veikia tokie palyginti rimti zmones kaip pvz artojas, negi jis neranda kuo geresniu uzsiimti. ir PC GAMER veltui savo laika svaisto

To as irgi niekaip nesupratu, PC GAMER zurnale dirba tikrai rimti zmones , tik laika svaisto su games.lt , kiek ieskojau pagalbos ar normaliu forumu nei vieno neradau...

Redagavo FeatFest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats esu kilęs iš games.lt, ten jau esu užsiregistraves beveik metai, taip ten yra ir vaikų kurie tik floodina ir daugiau nieko nedaro, bet yra ir tikrai gerų žmonių :) Tenais aš esu vienas iš žinomiausių games.lt narių, rašau blogą kuris yra pirmoje topo vietoje, todėl manau games.lt yra tikrai geriausias tokio tipo tinklapis lietuvoje, nepaisant visų vaikų ir t.t. Jame galima gauti ir pagalbos tik reikia tinkamai paklausti, nes ne visi nariai yra šaltu nervų, jeigu jau ant ko nors užsirovėtė tai jūs būsite iškoliotas visais įmanomais keiksmažodžiais :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats esu kilęs iš games.lt, ten jau esu užsiregistraves beveik metai, taip ten yra ir vaikų kurie tik floodina ir daugiau nieko nedaro, bet yra ir tikrai gerų žmonių :) Tenais aš esu vienas iš žinomiausių games.lt narių, rašau blogą kuris yra pirmoje topo vietoje, todėl manau games.lt yra tikrai geriausias tokio tipo tinklapis lietuvoje, nepaisant visų vaikų ir t.t. Jame galima gauti ir pagalbos tik reikia tinkamai paklausti, nes ne visi nariai yra šaltu nervų, jeigu jau ant ko nors užsirovėtė tai jūs būsite iškoliotas visais įmanomais keiksmažodžiais :)

Tai ka mum siulai daryt :) Balsuot uz Games.lt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiler01 2009/07/30 - 17:59:19

1. playmanijoje viskas 4free games.lt yra mokamu paslaudu (lyg one.lt arne? ) 2. playmanijoje "piko metu 20 zmoniu" bet zmoniu kuriu kiekvienas gali pagelbet iskilusiu klausimu, jeigu kokia beda atsitinka tai pagalbos sulauksi beto nevisada buna 20 zmoniu daugiausia vartotojų (1031) 3. playmanija nera mazas saitas: Mes turime 18,503 vartotoju 4. nors ir "mazi" ir "musu lankomumas mazas" bet pas mus nerasit temu: *apie runescape, kuris turi apie 1.5k pranesimu (vien tai rodos kokia publika ten renkas) *"kokia kieta muzika patartumet klausyt?" "jau turiu kietus drabuziu batus ir mobilu, bet nezinoau kokia muzika klausyt einant gatve kad kietai atrodyciau patarkit kokia" - rimtai tokia tema buvo... ir ne playmanijoj buvo o jusu super kietame games.lt wink.gif *"aciu uz tai kad padejot susirinkti gera pc" o kompas ten tai mazdaug 2007 gal ir butu buves geras... parodot ir savo technikos ismanyma NORS pagrindinis puslapis ir prikistas naujienu apie visokius techninius daikciukus. beto: pagrindianiam puslapy: *nfs undercover konkursas? nenoriu jusu nuvilt bet pavelavot.... um.... PUSMECIU. *ninja blade apzvalga: zaidimas isleistas balandzio 07 diena, apzvalga pas jus atsirado tik dabar, praejo velgi....tik.... 3,5 menesio... tikrai neatsiliekat, o ne. taigi pirma susitvarkykit savo saita ir tik po to stumkit ant kitu. isvis nesuprantu ka ten veikia tokie palyginti rimti zmones kaip pvz artojas, negi jis neranda kuo geresniu uzsiimti. ir PC GAMER veltui savo laika svaisto IMO... beto dar tas hexerisbbdnx jeigu jis butu bent kiek "rimtas ir suauges zmogus" tai nerasinetu tu visokiu "nOObai" (su didziosiom raidem vidury) ir "XDXDXD" taigi neskiesk cia apie savo ub33r l33t pow3r mazdaug viska zinai tu. good luck gyvenime. NA SEKMES Jums. eikti paklauskit gal dar kokiu nauju kietu gabaliuku isejo biggrin.gif plm rullez,btw

1. Kuo tau prikibo mokamas profilis ? Ar tiesiog yra pas tave gebejimas izvelgti kazkokia problema, kur jos nera ? Niekas nedraudzia uzsisakineti to mokamo profilio, taip, kad cia kiekvienos individualybes reikalas ka jis nori veikti games.lt, ar rasyti blog'us, ar dalyvauti diskusijose, o gal tiesiog skaitineti naujienas.. 2. Tavo uzbrinkusios smegenys ar ka ? Galit palaikyti tai kaip izeidima, ko as nesistengiu padaryti, bet NEJAUGI tu nesuvoki, kad CIA YRA KONSOLIU FORUMAS, todel 99%, kad tie 20 online esantys zmones tau tikrai pades iskilus klausimui apie tai ? Nesuvoki to ? Games.lt yra netik forumas, del ko nemaza dalis IS JUSU KOMPANIJOS REKAUJA - "susitvarkykit foruma". Pas mus dauguma zmoniu orentuojasi nevien i konsoles, pas mus gali atsakyti i BEVEIK BETKOKI ISKILUSI KLAUSIMA, o cia ? Kuo tau dabar runescape neitinka ? Juokinga tavo argumentacija ir tiek... Nesugebi nieko deramo islementi... pasiziurek kiek zmoniu ji zaidzia, ir tikrai ten rastum daug daugiau subrendusiu zmoniu nei cia. As jo nezaidziu, man jis nepatinka, bet as nestumiu ir nevarau,o jeigu galvoji, kad RS tik vaikai zaidzia, tai... Neturiu ka daugiau tau pasakyti...

Kaip dar kazkuris cia minejo, jog kiekvienam forume yra mazvaikiu, tai visiska tiesa, bet toks jausmas, kad jusu PM'as yra isskirtinis ir cia renkasi tik rimti zaidejai. Zinai kodel games.lt turi daugiau mazvaikiu ? Nes games.lt labiau traukia zmones nei PM'as, ir nesvarbu kokie jie yra, nes yra ir buku, ir protingu. Negi tu pats budamas 13metis ( o gal toks ir esi ) intelektu lenkei 18mecius ir vyresnius ? Tu eilinis, nusisnekejai kaip ir visi mes, gal daugiau, gal maziau, bet koks skirtumas. Kaip ateina tie mazvaikiai, taip ir iseina. O seip jei logiskai pagalvojus, kur mazesne bendruomene, ten ir maziau nusizengimu. Pas mus online iki 150 sedi... Tai... Mastyk. Be RS ir tu mazvaikiu, dar tau prikibo musu GELEZIES spec'ai :) Ne nu sakes, juokini tu mane :) Nori gal su kokiu "zetonas" padiskutuoti sia tema ? Speju nieko nesugebetum pasakyti... Kas jau kas, bet pas mus nusimananciu apie PC gelezi tikrai netruksta. Tu tiesiog beprasmiai bandai ispusti burbula is oro :) Nu nors jau i pabaiga rasai, bet vistiek mane beveik pribaigei :) kuo tau dar ikliuvo KONKURSAS is zaidimo ? :) pzz... Uz dyka duoda, o tu dar pretenzijas keli ? Nevisi yra toki, kad zaidimus orginalius ipirktu, o sudalyvauti gali KIEKVIENAS.

Na pabaiga tai tikrai gera padarei, nukopijavai ka esi parases IT ziniose ir cia papostinai pasijautes kietas, nes TIPO kazka uzstumei ant games.lt :) :) :) ROLF, ROLF, ROLF. Pas mus dar iki tokio lygio niekas nenukrito.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus dauguma zmoniu orentuojasi nevien i konsoles, pas mus gali atsakyti i BEVEIK BETKOKI ISKILUSI KLAUSIMA

Tai kodel games.lt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta prasme ? Na as kalbu apie viska, kas susije su PC, IT ir t.t.

Redagavo antitechno

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta prasme ? Na as kalbu apie viska, kas susije su PC, IT ir t.t.

Ne į temą

Jis norejo paklausti kodel tada Games.lt, o ne pvz. "AlllInOne.lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

<< tavo rasinys tas>>

1.as esu zmogus megstantis nemokamus dalykus, ir mokejimas uz tai kas TURETU BUTI IR TAIP SAITE BE JOKIU PAPILDOMU SALYGU tai man yra tikrai keistas dalykas, tiesiog piniga ismusineja.

 

2.skirtumas tas kad games.lt yra mazvaikiu ir jie ateina ir kazkada iseina, o PLM.net yra mazvaikiu jie ateina ir arba subresta ir susitvarko savo reikalus arba prisidirba ir /ban jiems. as pats kai atejau i saita tai mano pirmi ~100 postu buvo blevyzgos daugmaz bet paeiliui susitvarkiau pamegau foruma ir pradejau stengtis rasyt i tema i topica ir reikalingai - pagalbingai.

 

2.1. man 16 seip galetum ir profili paziuret...

 

3. kur mazesne bendruomene ten maziau nusizengimu? taip tiesa. bet tu nueik i siukslines skilty ir paziurek kiek ten puslapiu jau "primetyta visko" modai ir adminas dirba ir stengias kad saitas butu svarus ir valo viska kruopsciai.

 

4. ko ten tie specai.... nesauaku kad ten visi jau tokie nesigaudantys ir tuo savo zetonu negrasink cia, jis ne tavo sarginis suo kad pjudytum visur... as sakau kad tam topike kur man ~pries menesi uzrode draugas, buvo parasyta aciu kad padejot susirinkt pc... bla bla bla... va specifikacijos. kai pamaciau vos nenukritau nuo savo kedes.. tikrai tikejaus kazko ispudingesnio o ten jei neklystu dabar... buvo 7800GT ar GTS plokste.. tiesiog parodymui, nors ka as zinau gal zmogu biudzetas spaudzia nemano reikalas

 

5. konkursas man ikliuvo tuo kad zaidima jie atiduoda puse metu nuo isleidimo, kas seip daroma GAN fcking RETAI ir tikrai man nekliutu jeigu atiduotu aukstu ivertinimu susilaukusi zaidima, bet jie duoda undercoveri - dar viena blogai ivertinta NFS. doesn't make sense, atrodo kad mazdaug uzsiliko sandele tai " ai padarykim promotion ir atiduokim". neabejoju kad kazkas pasiims ta zaidima ir labai juo dziaugsis...(kokias 3h )

 

5.1. prie to pacio apie zaidima: jeigu gatvej kazkas prie manes prieitu ir sakytu stai imk zaidima vyksta ten kokia nors akcija ir tai butu nfs undercover. as sakyciau "ne, aciu jau turiu" (nors nifiga netureciau) mano nuomone apie si zaidima turetu pasakyt tai kad pagailejau jam isirasyti 5 LT kainuojancio disko

 

6.na, nukopinau ir ka tu man i tai? tiesiog parodziau chebrai ka parasiau, idomios buvo ju nuomones apie tai, kaip matau vertino gan gerai mane, aciu jums :)

 

7."...Pas mus dar iki tokio lygio niekas nenukrito." i sia citata galiu atsakyt tik kita citata: " :) :) :) ROLF, ROLF, ROLF. " ir " 2. Tavo uzbrinkusios smegenys ar ka ? " jeigu pas jus zmones "nusiristu" iki tokio lygio kaip as... tai cia taip nekariautumem ir visi draugiskai gyventumem. o vat jeigu as jau nusirisciau iki jusu lygio.... tai nusokciau nuo susikto stogo, brolau :)

 

 

sekmes, miegok ramiai, zinau kad as tai tikrai taip siandien miegosiu

 

Tai kodel games.lt?

 

Ta prasme ? Na as kalbu apie viska, kas susije su PC, IT ir t.t.

jis klausia kodel pavadinimas games.lt nors "orientuojates i viska"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oh sunki tema, skirtingos swetaines, skirtingi dalykai jose, man atrodo naudok svetaine kuri patinka ir wiskas, nedarom jokio zinuciu karo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Kuo tau prikibo mokamas profilis ? Ar tiesiog yra pas tave gebejimas izvelgti kazkokia problema, kur jos nera ? Niekas nedraudzia uzsisakineti to mokamo profilio, taip, kad cia kiekvienos individualybes reikalas ka jis nori veikti games.lt, ar rasyti blog'us, ar dalyvauti diskusijose, o gal tiesiog skaitineti naujienas.. 2. Tavo uzbrinkusios smegenys ar ka ? Galit palaikyti tai kaip izeidima, ko as nesistengiu padaryti, bet NEJAUGI tu nesuvoki, kad CIA YRA KONSOLIU FORUMAS, todel 99%, kad tie 20 online esantys zmones tau tikrai pades iskilus klausimui apie tai ? Nesuvoki to ? Games.lt yra netik forumas, del ko nemaza dalis IS JUSU KOMPANIJOS REKAUJA - "susitvarkykit foruma". Pas mus dauguma zmoniu orentuojasi nevien i konsoles, pas mus gali atsakyti i BEVEIK BETKOKI ISKILUSI KLAUSIMA, o cia ? Kuo tau dabar runescape neitinka ? Juokinga tavo argumentacija ir tiek... Nesugebi nieko deramo islementi... pasiziurek kiek zmoniu ji zaidzia, ir tikrai ten rastum daug daugiau subrendusiu zmoniu nei cia. As jo nezaidziu, man jis nepatinka, bet as nestumiu ir nevarau,o jeigu galvoji, kad RS tik vaikai zaidzia, tai... Neturiu ka daugiau tau pasakyti...

Kaip dar kazkuris cia minejo, jog kiekvienam forume yra mazvaikiu, tai visiska tiesa, bet toks jausmas, kad jusu PM'as yra isskirtinis ir cia renkasi tik rimti zaidejai. Zinai kodel games.lt turi daugiau mazvaikiu ? Nes games.lt labiau traukia zmones nei PM'as, ir nesvarbu kokie jie yra, nes yra ir buku, ir protingu. Negi tu pats budamas 13metis ( o gal toks ir esi ) intelektu lenkei 18mecius ir vyresnius ? Tu eilinis, nusisnekejai kaip ir visi mes, gal daugiau, gal maziau, bet koks skirtumas. Kaip ateina tie mazvaikiai, taip ir iseina. O seip jei logiskai pagalvojus, kur mazesne bendruomene, ten ir maziau nusizengimu. Pas mus online iki 150 sedi... Tai... Mastyk. Be RS ir tu mazvaikiu, dar tau prikibo musu GELEZIES spec'ai :) Ne nu sakes, juokini tu mane :) Nori gal su kokiu "zetonas" padiskutuoti sia tema ? Speju nieko nesugebetum pasakyti... Kas jau kas, bet pas mus nusimananciu apie PC gelezi tikrai netruksta. Tu tiesiog beprasmiai bandai ispusti burbula is oro :) Nu nors jau i pabaiga rasai, bet vistiek mane beveik pribaigei :) kuo tau dar ikliuvo KONKURSAS is zaidimo ? :) pzz... Uz dyka duoda, o tu dar pretenzijas keli ? Nevisi yra toki, kad zaidimus orginalius ipirktu, o sudalyvauti gali KIEKVIENAS.

Na pabaiga tai tikrai gera padarei, nukopijavai ka esi parases IT ziniose ir cia papostinai pasijautes kietas, nes TIPO kazka uzstumei ant games.lt :) :) :) ROLF, ROLF, ROLF. Pas mus dar iki tokio lygio niekas nenukrito.

nebusi vienas is games.lt adminu arba modernatoriu :)

bet tu visiskai tiesus kad ir kaip kritikuoja games lt ten daug normalesnis kad ir sukure visiskai kvaila tema ju neuzsipuoja kei ta tema su kur klause kokios muzikos klausi ce butu uzkapoje o ten bande padet

Redagavo TornadeXX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

b*, jau tingiu atrasineti :)

kiler01 esme ta, jog galima ir draugiskai viska ispresti, bet ne, butinai reikia prisikabinti prie kazkokiu nesamoniu ir vistiek isreiksti savo sudina nuomone apie vieno ar kito minusus, apie kuriuos mes skirtingai mastom.

O seip, zetonas ne suo, as tik ji pirmaji paminejau is daugumos kitu, tai nepjauk ten, kur nereikia. Nu o neskaitant viso to, tu gebi games.lt izvelgti tik blogaja puse, todel man visiskai nusisvilpt ant tavo prastai argumentuotos nuomones. Tu mano rasinyje kazko nesupratai, bet tiek jau to, gal del metu cia taip... nezinau... :)

 

 

Tornadex, as esu paprastas games.lt narys siekiantis apginti musu websait'a nuo kirminu :)

Redagavo antitechno

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

antitechno got's a point, kiler01 tikrai izvelgia vien blogaja games.lt puse, vienu zodziu, manau sis balsavimas isejo pm i nauda,pasireklamavo,nes buvo daug komentaru,kad nera girdeja tokio psl.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.